Vyhľadávanie

Edition 1 – jazyk dizajnu, ktorý vyrazí dych

Exkluzívne prvky výbavy Edition 1 splnia tie najvyššie estetické požiadavky. Pri pohľade zvonka dodáva napríklad alanitový sivý lak designo magno dizajnu CLS Shooting Brake osobitný rukopis.

Tento dojem rýdzej exkluzívnosti je v interiéri dôsledne domyslený do konca: jedinečný interiér designo so sedadlami v koži designo vo farbe platinová biela pearl vytvára luxusné prostredie. Ozdobné prvky z čierneho jaseňa (na želanie v čiernom klavírovom laku alebo ozdobné prvky AMG z uhlíkových vlákien) zdôrazňujú štýlovosť interiéru.

Kto chce byť ešte osobitejší, môže si vybrať Edition 1 s exteriérovým športovým balíkom (na želanie) alebo so športovým balíkom AMG (na želanie). Exkluzívne disky z ľahkej zliatiny s 10-lúčovým dizajnom v himalájskej sivej farbe na želanie zabezpečia ešte dynamickejší vzhľad.

Prehľad prvkov výbavy Edition 1:

  • Čalúnenie stropu designo, čierna látka
  • Jednofarebná koža designo platinová biela pearl s metalízovým povrchom na sedadlách, lakťových opierkach vo dverách, stredovej konzole vpredu, ako aj na stredových výplniach dverí
  • Exkluzívny matný lak designo magno alanitový sivý
  • Podlahové rohože s nápisom Edition 1
  • Športové pedále z brúsenej ušľachtilej ocele s gumovými nopkami
  • Ozdobné prvky, lesklé čierne jaseňové drevo alebo na želanie ozdobné prvky v čiernom klavírovom laku, prípadne ozdobné prvky AMG z uhlíkových vlákien exkluzívne pre Edition 1

Odporučiť stránku

CLS Shooting Brake

Fascinácia

Informácie o vozidle

Poradenstvo a kúpa