Vyhľadávanie

Trieda E s výbavou až 8 700 €

Trieda E Business Edition


Využite jedinečnú príležitosť a získajte Triedu E sedan, kombi alebo All-Terrain v edícii Business Edition [1] s interiérom Exclusive, exteriérom AMG Line a svietidlami MULTIBEAM LED v hodnote až 8 700 €. [2]

Zároveň ponúkame výhodné financovanie na 3 roky s nulovým navýšením. [3]

  Spoznajte Triedu E


   Trieda E sedan

   Trieda E je presvedčivým výsledkom novej filozófie dizajnu značky Mercedes-Benz. Stelesňuje moderný štýl a kultivovanú športovosť ako žiaden iný sedan vyššej triedy. Dizajn spája zdržanlivú eleganciu a dominanciu v každej svojej línii – a to s prekvapivou ľahkosťou.

   Vaše ďalšie kroky:

    Trieda E kombi

    Každá línia a každý povrch Triedy E kombi definuje požiadavky značky Mercedes-Benz na moderný luxus. Žiadne z porovnateľných vozidiel nie je takým výrazným symbolom automobilov vyššej triedy ako Trieda E. To sa ukazuje v jedinečnej kombinácii vysokej funkčnosti a emocionálneho jazyka tvarov.

    Vaše ďalšie kroky:

     Trieda E All-Terrain

     Spontánne vybočenie do terénu, na poľné cesty, do snehu či piesku – model All-Terrain zíde z cesty rád a s maximálnou suverénnosťou. Táto schopnosť presadiť sa je zrejmá aj zvonku: výraznými dizajnovými prvkami sú obloženie chladiča v štýle SUV, robustné diely karosérie a veľké disky z ľahkej zliatiny. Trieda E All-Terrain je pripravená.

     Vaše ďalšie kroky:


      Cenové zvýhodnenie až do 10 000 eur      Ste netrpezliví? Chceli by ste mať svoje vysnívané vozidlo Mercedes-Benz čím skôr?

      Nečakajte a získajte Triedu E k priamemu odberu teraz so zvýhodnením až do neuveriteľných 10 000 € ešte dnes.


       Jazdite bez starostí       [1] Platí na objednávky pre sedan, kombi a All-Terrain do 31. decembra 2018.

       [2] S možnosťou voľby vlastnej mimoriadnej výbavy v rovnakej hodnote.

       [3] Financovanie na 3 roky formou lízingu prostredníctvom MBFS pri 30 % akontácii a 1 % poplatku.

       Všetky sumy sú uvedené vrátane DPH. V cene vozidla je zahrnutý štandardný balík benefitov Mercedes-Benz, ako napríklad údržba a ošetrenie (práca a predpísané náplne) po dobu 6 rokov alebo do 160 000 km či 20-minútová bezplatná prehliadka.

       Odporučiť stránku