Nový Arocs

Nová posila na stavbe

Nový Arocs spája silu, robustnosť a efektívnosť jedinečným spôsobom, a tak je pôsobivým pokračovaním viac ako 110-ročnej úspešnej tradície stavebných vozidiel značky Mercedes-Benz. A navyše: prenáša ich inovatívnou, ambicióznou technikou do budúcnosti. Arocs pri každom použití demonštruje, odkiaľ pochádza a na čo bol vyvinutý.

Vďaka silnej konfigurácii pohonu s vysokou mierou zaťaženia dokáže v plnej sile zvládnuť všetky jazdné situácie. Arocs totiž spoľahlivo prenáša svoju výkonnosť na cesty aj pri nasadení v náročných podmienkach. O to sa stará jeho robustná a solídna konštrukcia podvozka, pruženia a rámu, ktorá sa vyznačuje aj mimoriadne vysokou mierou zaťaženia.

Vysoko efektívny Arocs je solídnym základom vášho úspechu. Jeho mimoriadne hospodárne využitie podčiarkuje nízka spotreba sériových motorov Euro VI aj predĺžená životnosť mnohých konštrukčných dielov, nízke náklady na opravu a údržbu, ako aj jednoduchá montáž nadstavieb a rôznorodá ponuka na takmer kompletné uplatnenie v stavebnej preprave. V skratke: Arocs vám poskytuje všetko, čo potrebujete. Na stavenisku. A na ceste. Nastúpte a využite novú silu na stavbe.