Efektívne jazdiť, efektívne stavať

Pri vývoji a konštrukcii vozidla Arocs sa uplatnilo množstvo technických opatrení, pričom všetky sledujú len jeden cieľ: viac efektívnosti. Konkrétne: menej spotreby a nižšie náklady. Od prvého dňa. A počas celého obdobia používania.

S vozidlom Arocs jazdíte po stavenisku efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Šetrí tam, kde možno dosiahnuť rozhodujúce výsledky: pri spotrebe. Podstatným faktorom je pritom automatizované radenie Mercedes PowerShift 3, ktoré patrí pri vozidle Arocs k sériovej výbave. Vysoká efektívnosť Arocsa však začína ešte skôr. Pri jeho silných motoroch Euro VI, ktoré majú nielen citeľne nižšiu spotrebu, ale k tomu aj podstatne dlhšiu životnosť. Vedľajšie spotrebiče s optimalizovanou spotrebou, prepracovaná aerodynamika a nízky valivý odpor prispievajú dodatočne k nižším nákladom na palivo.

Okrem toho pomáhajú pri úspore paliva aj sériová funkcia podpory vodiča FleetBoard® EcoSupport a na želanie dodávaná analýza používania FleetBoard®.

Na zníženie celkových nákladov sme Arocs navyše vybavili dlhými intervalmi údržby v závislosti od zaťaženia, ako aj konštrukciou, ktorá umožňuje jednoduché opravy a údržby. Predĺžená životnosť mnohých komponentov a v neposlednom rade príkladná montáž nadstavby taktiež zvyšujú hospodárnosť vozidla Arocs.

V konečnom dôsledku: Arocs prispieva pri každom použití v stavebnej preprave k tomu, že cestujete ešte efektívnejšie a úspešnejšie. Každý deň. A pri akomkoľvek použití na stavbe.