Špičkové sily pre špičkovú záťaž.

Arocs Loader a Arocs Grounder.

Špecifické koncepcie vozidiel pre dané oblasti použitia

S novým vozidlom Arocs jazdíte po stavenisku ešte efektívnejšie ako kedykoľvek predtým. Aby sme túto výhodu preniesli aj do oblastí citlivých na užitočnú záťaž, ako napríklad vyklápací náves a domiešavač betónu pri práci v náročných podmienkach, vyvinuli sme modely Arocs Loader* a Arocs Grounder*.

* Niektoré modely budú k dispozícii predbežne od júla 2013.

Ak je preprava citlivá na užitočné zaťaženie

Pri modeli Actros Loader sa využili všetky možnosti zníženia vlastnej hmotnosti a – pokiaľ to bolo technicky možné – aj sa dôsledne uplatnili. Výsledok: ťahač návesov 4x2 s optimalizovaným užitočným zaťažením, ktorý patrí k najľahším v stavebnej preprave. A domiešavač betónu 8x4/4 s najvyššou prípustnou celkovou hmotnosťou 32 t, s ktorým môžete pri každej jazde dodať až 8 metrov kubických hotovej betónovej zmesi vďaka mimoriadne nízkej vlastnej hmotnosti najviac 9 250 kg. To sa vyplatí. Od prvého dňa.

Pre vyššiu mieru zaťaženia

Arocs Grounder je konštruovaný na extrémne využitie v náročných podmienkach. Inými slovami: vďaka množstvu technických opatrení je ešte robustnejší a disponuje ešte lepšou stabilitou a zaťažiteľnosťou.

V konečnom dôsledku máte pri vozidlách Arocs Grounder a Arocs Loader k dispozícii dve špičkové sily, ktoré dokážu ešte viac zvýšiť efektívnosť v stavebnej preprave. Viac informácií a osobnú konfiguráciu vozidla získate u zmluvného partnera značky Mercedes-Benz.

ĎALŠIE INFORMÁCIE