Nová posila pre vašu spoločnosť

V stavebnej doprave zohráva rozhodujúcu úlohu nielen vyvinutie enormej sily, ale aj jej využitie v každej situácii. Arocs je presvedčivý v obidvoch prípadoch. Deň čo deň. A pri akomkoľvek použití v stavebnej preprave.

Nový Arocs dokáže zvládnuť každú jazdnú situáciu v plnej sile. Už sériovo je vybavený robustnými a silnými motormi Euro VI, zdokonaleným automatizovaným radením Mercedes PowerShift 3 a novou, jedinečnou konštrukciou pruženia a rámu.

Všetky komponenty hnacieho ústrojenstva sa vyrábajú výhradne v dielni Mercedes-Benz a sú dimenzované tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám v stavebnej preprave. Inteligentné ovládanie komponentov hnacej sústavy, vysoký krútiaci moment motorov, ako aj extrémne krátke časy radenia prevodovky Mercedes PowerShift 3 zabezpečujú, že vozidlo poskytuje viac sily ako kedykoľvek predtým.

Pohon, podvozok, pruženie a rám tvoria precízne zladenú pracovnú skupinu, ktorej cieľom je vysoká úroveň trakcie a dobrá riaditeľnosť. Optimálne dimenzovanie vozidiel Arocs ich predurčuje na používanie na cestách, na stavbe alebo v extrémnom teréne.

V skratke: precízne zladená kombinácia pohonu a nosnej konštrukcie zabezpečuje, aby sa enormná sila motora Arocsa optimálne preniesla na zem a cielene sa využívala.