Silnejší servis a služby

Efektívnejší servis a služby

Aby u vás išlo všetko ako po masle, ponúkame vám naše na mieru ušité technické a finančné služby. Hustá sieť servisov po celej Európe a okrem toho telematické, mobilitné a finančné služby – všetko na mieru šité pre nový Arocs a pre vás, aby ste ho hospodárne využívali.

Servis a služby zvyšujúce efektívnosť. Servis pre nás znamená predovšetkým jedno: účinne vás podporiť pri dosahovaní vašich každodenných cieľov v stavebnej preprave. V celej Európe. 24 hodín denne. A mimoriadne hospodárne. Konkrétne máte na výber z rôznych možností: napríklad hustá sieť servisov po celej Európe a efektívna logistika náhradných dielov, ako aj osvedčené služby značky Mercedes-Benz Service24h s diagnostikou na diaľku*. Telematické riešenie FleetBoard® a služba na zaistenie mobility Mercedes-Benz CharterWay, ako aj atraktívne lízingové, úverové a poistné riešenia od banky Mercedes-Benz sú ďalšie služby, ktoré prispievajú k hospodárnemu využívaniu vozidla a prispôsobia sa požiadavkám vášho vozidlového parku.

Apropo – s Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks máte k dispozícii kompetentného partnera, ktorý vám ušije prestavbu na mieru.

K nášmu portfóliu služieb patria okrem iného aj karta MercedesServiceCard a napríklad školenie pre vodičov Mercedes-Benz ProfiTraining*, počas ktorého sa naučíte jazdiť nielen mimoriadne úsporne a teda hospodárne, ale aj bezpečne. V odvetvovom informačnom stredisku vo Wörthe na vás čakajú odborníci, môžete si zajazdiť na niektorom z približne 180 kompletných vozidiel aj s nadstavbou, otestovať, porovnať ich a zistiť viac o pestrej ponuke našich služieb.

A s TruckStore, partner pre jazdené vozidlá, je ďalším výkonným členom rodiny našich služieb, ktorý spĺňa aj tie najvyššie požiadavky. Ambícia, ktorá si za každých okolností poradí aj s rozsiahlym programom príslušenstva pre nový Arocs. Vidíte, že robíme všetko preto, aby ste sa v novom Arocse cítili skutočne dobre, udržali si svoju mobilitu a jazdili vždy mimoriadne hospodárne.

* Len v spojení  s na želanie dostupným telematickým systémom FleetBoard®.
** Služba BlueEfficiency Power.