Profesionál pre profesionálov pri práci

Aby ste na nasadenie v stavebníctve mali čo najlepšie vybavenie: novonavrhnuté kabíny vodiča, ktoré presviedčajú ešte dokonalejšou ergonómiou a pracovným komfortom. Nové, výkonné motory Euro VI, automatická prevodovka Mercedes PowerShift 3, ako aj suverénne, bezpečné jazdné vlastnosti vás nadchnú.

S novým Ategom máte k dispozícii novú generáciu nákladných motorových vozidiel, ktorá ponúka množstvo novej výbavy. Nové Atego je zárukou, že náročné práce na stavenisku vám pôjdu ľahšie od ruky.

Kabína, výbavy

Novonavrhnuté kabíny vodiča dodávajú Ategu nielen výrazný, nezameniteľný zovňajšok, ale vynikajú aj ohromujúcimi vnútornými hodnotami: na dôkladnú špecializáciu podľa nasadenia je Atego v ponuke v troch rozličných variantoch kokpitu, ktoré v spojení s novým združeným prístrojom, novým multifunkčným volantom a pohodlnými sedadlami ponúkajú vysoký komfort jazdy a práce. Všetky ovládacie prvky a odkladacie priestory sú ergonomicky usporiadané a umožňujú jednoduchú ovládateľnosť pri práci vo vozidle.

Motory, prevodovka

Aj počas samotnej jazdy je okamžite jasné: množstvo nových silných stránok Atega možno okamžite pocítiť pri jeho použití. Patria k nim napríklad nové riadenie, novovyvinuté vedenie zadnej nápravy, na želanie dostupné automatizované radenie Mercedes PowerShift 3, ako aj 4-valcové a 6- valcové radové motory so zvýšeným výkonom a súčasne zníženou spotrebou.

Jazdný komfort, možnosti nádstavby

A keďže požiadavky na prácu s vozidlom na stavenisku sa veľmi líšia, nové Atego aj v otázke pohodlia kabíny uspokojí takmer všetky priania. Počínajúc najrozmanitejšími predpripravenými prvkami priamo z výroby až po na želanie dostupnú kabínu pre posádku, ktorou sa to však nekončí. Všeobecne možno povedať, že s novým Ategom budete na každodenné nasadenie pripravený omnoho lepšie, ako doposiaľ. Dnes a aj v budúcnosti.