Služby

Bezvýhradný servis

Ešte viac efektívnosti a vyššia pohotovosť v ľahkej distribučnej doprave: hustá sieť servisov s predĺženými otváracími hodinami, Mercedes-Benz Service24h, FleetBoard® a množstvo odborníkov, ktorí vám radi pomôžu. Bez podmienok.

Na všetky servisné práce môžete využiť približne 1 800 autorizovaných servisov značky Mercedes-Benz v celej Európe, z ktorých sú mnohé otvorené do 22 hod alebo dokonca do 24 hod. A rýchla pomoc v prípade poruchy alebo nehody je vám nepretržite k dispozícii vďaka službe Mercedes-Benz Service24h. Stačí jeden telefonát – a my okamžite začneme pracovať. Okrem toho umožňujú naši školení pracovníci a efektívna logistika náhradných dielov mimoriadne krátke trvanie opravy a starajú sa o to, aby bolo vaše nové Atego čo najskôr opäť v práci. Proces údržby alebo opravy zjednodušujú aj ponuky s pevnou cenou, pri ktorých sa vopred dozviete, aké náklady vás očakávajú a ako dlho bude údržba alebo oprava trvať. Aj využívanie originálnych dielov Mercedes-Benz prispieva k dlhej životnosti a podporuje výkonnosť, ako aj zachovanie hodnoty vášho nového Atega.

ProfiTraining

Na školení vodičov Mercedes-Benz ProfiTraining sa naučíte, ako naplno využiť potenciál vášho Atega. Okrem toho môžete absolvovať všetky opatrenia v zmysle zákona o kvalifikácii vodičov z povolania. Na želanie vykonáme školenie vodičov ProfiTraining aj priamo u vás alebo u zmluvného partnera značky Mercedes-Benz vo vašom okolí.