Vysoká kvalita, vyníkajúca spolahlivosť a efektivita

Nezáleží na tom, v akom odvetví stavebníctva si zarábate svoje peniaze, a je úplne jedno, či napríklad pracujete s valníkom, trojstranným sklápacím vozidlom alebo kontajnerovým vyklápacím vozidlom: nové Atego presviedča v každom ohľade.

Trvalú hodnotu nového Atega charakterizujú atribúty ako vysoká kvalita, vynikajúca spoľahlivosť, ako aj dlhá životnosť a odolnosť. Množstvo nových prvkov výbavy a technických opatrení okrem toho zaručuje, že v novom Ategu máte aj v súvislosti s hospodárnosťou a nasadením k dispozícii nákladné vozidlo, ktoré presviedča rovnako v účtovníctve, ako aj na stavenisku. Ešte jednoduchšia montáž nadstavby a zvýšená ohľaduplnosť voči životnému prostrediu sú ďalšími výhodami. Zdôrazňujú hodnotu nového Atega a vďaka nim je nové Atego prvou voľbou v oblasti stavebníctva.

Konkrétne to možno vidieť napríklad na nových, mimoriadne úsporných 4-valcových a 6-valcových radových motoroch, ktoré sa už teraz zameriavajú na požiadavky budúcnosti. S týmito motormi už dnes mimoriadne hospodárne spĺňate emisnú normu Euro VI, ktorá vstúpi do platnosti v roku 2014. Na želanie dostupná automatická prevodovka Mercedes PowerShift 3, novonavrhnuté, ergonomické pracovisko vodiča a mimoriadne suverénne jazdné vlastnosti sú ďalšie atribúty, ktorými sa nové Atego vyznačuje. Novokoncipovaný dizajn exteriéru a interiéru navyše podčiarkuje pridanú hodnotu vozidla. Vidíte, že v novom Ategu prichádza do stavebníctva skutočný profesionál, ktorý pri každodennom nasadení splní takmer všetky želania. A aj vozidlo, ktoré dokáže rozhodujúcim spôsobom prispieť k tomu, aby ste v stavebníctve ešte viac profitovali. Nastúpte si!