Hodnota

Na prvý pohľad – a po mnohých tisícoch kilometrov: nové Atego je presvedčivé v každom ohľade. Vynikajúce vlastnosti svojho predchodcu v sebe totiž nielenže skrýva, ale tieto silné stránky ďalej zdokonaľuje.

Patria k nim napríklad vysoká kvalita, jeho vynikajúca spoľahlivosť, ako aj konštrukčné prevedenie s dlhou životnosťou. Okrem toho sa mnoho nových prvkov výbavy a technických opatrení stará o to, aby ste s novým Ategom mali aj z hľadiska efektívnosti a možnosti využitia k dispozícii nákladné motorové vozidlo, ktoré je v účtovníctve rovnako presvedčivé ako pri každodennom využití. Ešte jednoduchšia montáž nadstavby a zvýšená ohľaduplnosť voči životnému prostrediu sú ďalšími výhodami. Zdôrazňujú hodnotu nového Atega a vďaka nim je nové Atego prvou voľbou v oblasti ľahkej distribučnej dopravy.

Konkrétne to možno vidieť napríklad na nových, mimoriadne úsporných 4-valcových a 6-valcových radových motoroch, ktoré sa už teraz zameriavajú na požiadavky budúcnosti. S týmito motormi už dnes spĺňate mimoriadne hospodárne emisnú normu Euro VI, ktorá vstúpi do platnosti v roku 2014. Na želanie dodávané automatizované radenie Mercedes PowerShift 3, mimoriadne suverénne jazdné vlastnosti a na želanie dostupné, atraktívne hliníkové disky sú ďalšími charakteristickými znakmi, ktoré spomedzi množstva vozidiel vyzdvihujú nové Atego.

Novokoncipovaný dizajn interiéru navyše zdôrazňuje jeho pridanú hodnotu. Napríklad na základe novonavrhnutého, ergonomického pracoviska vodiča, ktoré je k dispozícii v troch rozličných variantoch kokpitu. Výbavy, ako je kožený volant (na želanie) a komfortné odpružené sedadlo (na želanie) dotvárajú ponuku tohto vozidla. Vidíte teda, že s novým vozidlom Atego máte v ľahkej distribučnej doprave k dispozícii nákladné motorové vozidlo, ktoré splní takmer všetky požiadavky. A aj vozidlo, ktoré dokáže rozhodujúcim spôsobom prispieť k tomu, aby ste v distribučnej doprave ešte viac profitovali. Nastúpte si!