Preprava ťažkých nákladov je odteraz jednoduchá

Actros do 250 ton

S vozidlom Actros do 250 ton prichádza ťahač návesov, ktorý bol dôsledne vyvinutý a vyrobený na prepravu mimoriadne ťažkých a veľkých nákladov. A čo viac: Actros do 250 ton stanovuje štandardy komfortu, výkonu vozidla a flexibility. Už na prvý pohľad, počas každej jazdy a cez prestávky – s kabínou vodiča GigaSpace a BigSpace ponúka presne ten pracovný komfort práce a komfort bývania, ktorý pri preprave ťažkých nákladov potrebujete.

So svojimi výkonnými a spoľahlivými motormi Euro VI, automatizovaným radením Mercedes PowerShift 3 a s hydraulickou spojkou disponuje silným, mimoriadne zaťažiteľným pohonom, ktorý vyvinie práve taký výkon, aký vyžaduje prax pri preprave ťažkých nákladov. Aby ste mohli tento enormný výkon aj spoľahlivo využiť, vybavili sme Actros do 250 ton mimoriadne robustnou konštrukciou podvozka, pruženia a rámu, ktoré prenesú výkon motora precízne na cestu aj pri maximálnom zaťažení.

Maximálnu flexibilitu a optimalizáciu na určitý účel použitia zabezpečuje široká ponuka prvkov výbavy a konštrukčných vzorov vozidiel, ktorá poskytuje dokonale nakonfigurované vozidlo prakticky na každé nasadenie. Preprava ťažkého nákladu je odteraz jednoduchá. Actros do 250 ton.