Komplexné riešenia pre vyššiu prepravnú efektívnosť

Dnes už na dosiahnutie mimoriadne nízkych celkových nákladov a rastu ziskov nestačia len úsporné a spoľahlivé vozidlá. Aj bezpečné dorazenie do cieľa je rozhodujúcim faktorom vysokej prepravnej efektívnosti. Navyše: potrebné sú aj servisné výkony a služby, ktoré ešte viac zvýšia dostupnosť vozidla. Od prvého dňa. A počas celého obdobia používania.

Vysoká prepravná efektívnosť

Len málo stačí na ešte výraznejšie zníženie prevádzkových nákladov a dodatočné zvýšenie ziskov. Ide tu okrem iného o zníženie nákladov spojených s vozidlom, napríklad nákladov spojených s obstarávaním, spotrebou paliva, ako aj s údržbou a opravou. Aj náklady spojené s používaním môžete ušetriť: pomocou služieb, ktoré napríklad prispievajú k nízkym nákladom na personál a správu vášho podniku. Nesmieme zabudnúť ani na bezpečnostné a asistenčné systémy, s ktorými je každá jazda bezpečnejšia – tie teda prispievajú k tomu, aby vaše nákladné motorové vozidlo spoľahlivo dorazilo do cieľa. Okrem toho je európska sieť servisných prevádzok hustá a ponúka servisné služby, ktoré sú dokonale prispôsobené vašim potrebám, vďaka čomu ešte viac zvyšujú dostupnosť vozidla. Skrátka: robíme všetko pre to, aby sa vaša prepravná efektívnosť neustále zvyšovala. Presvedčte sa. 

Vysoká celková hospodárnosť

Spojenie efektívnej, spoľahlivej techniky vozidla, špičkových bezpečnostných technológií a servisných služieb umožňuje zníženie celkových nákladov, a tým aj zvýšenie zisku. S každým prejdeným kilometrom.