Prvý olej, ktorý si zaslúži hviezdu

Originálny motorový olej od Mercedes-Benz

Kto vie, aké sú vlastnosti dokonalého oleja v našich autách? Naši vedci a inžinieri, ktorí so svojím zmyslom pre inovácie, expertízou a rokmi skúseností tvoria naše motory. Pre vaše vozidlo teraz vyvinuli aj špeciálny lubrikant - originálny motorový olej od Mercedes-Benz.

Pozrite sa bližšie

Využite lákavú ponuku.

Väčší výkon vďaka zníženému treniu

Jeho najdôležitejšou úlohou je redukovať mechanické trenie. Náš motorový olej sa dokáže dokonale vyrovnať s mechanickými a tepelnými tlakmi. Špeciálny výber komponentov a aditív spĺňa štandardy kvality motoru Mercedes-Benz a zaručuje vysokú úroveň efektivity a výkonu.

Bezpečný v každej situácii. A v každej teplote

Stopercentne spoľahlivý - od mínus 30 stupňov do plus 260. Pri potýčke s tepelnými tlakmi - či už teplými alebo studenými - by ste nemali mať nikdy dočinenia so stratou oleja. Ten musí aj v náročných podmienkach spoľahlivo plniť všetky svoje funkcie.

Maximálna trvácnosť

Vymeňte váš olej - aby ste ho nemuseli meniť tak často. Keď zvolíte originálny motorový olej Mercedes-Benz, nevolíte len lubrikant s dokonalými vlastnosťami pre vaše vozidlo, ale zároveň olej s maximálnou trvácnosťou. Pri výmene v pravidelných intervaloch si môžete byť istý, že váš motor bude fungovať ešte lepšie ako obvykle.

Nižšia spotreba. Menej emisií. Lepší výkon

Vďaka špeciálnej kvalite originálneho oleja Mercedes-Benz máte jasnú výhodu v úspornej jazde. Znižuje trenie, obsahuje vysoko účinné aditíva predlžujúce jeho životnosť a napomáha k vyššiemu výkonu. Tak môžete plne využiť potenciál vášho motora - a minúť menej paliva. Okrem toho je šetrný k životnému prostrediu: v spolupráci s najmodernejšími systémami úpravy výfukových plynov pomáha redukovať emisie toxínov škodlivých pre životné prostredie.