Unimog v mestskej prevádzke

Kosenie, odhŕňanie snehu, údržba, upratovanie, odťahovanie, nakladacie a vykladacie operácie. Nikde nie sú nároky rôznorodejšie ako v cestnej a pozemnej mestskej údržbe. To si vyžaduje dobre vybavený vozový park. Alebo vozidlo, ktoré sa špecializuje na rôzne práce. Napríklad Unimog od Mercedes-Benz.

Väčší jazdný komfort a operabilita ako v nákladiaku, rýchlejšie a úspornejšie ako akýkoľvek traktor, vybavené individuálnejšie než akékoľvek sériové vozidlo. Pre Unimog je špeciálne vyvinutá technológia riadenia VarioPilot®. Stačí nakloniť stĺpik volantu doľava alebo doprava a mnoho operácií môžete vykonať efektívnejšie a s väčším prehľadom. Zrýchlená je aj výmena a inštalácia pracovného vybavenia - so špeciálnym systémom rýchlej výmeny. Naším cieľom je maximálne využitie vozidla počas celého roka.

Všade inde ako v bežnej situácii: nebezpečenstvá ako záplavy, zosuvy pôdy alebo extrémne sneženie. S Unimogom si zachovávate funkčnosť aj v najkrutejších podmienkach a môžete poskytnúť okamžitú pomoc. Nedá sa nahradiť - Mercedes-Benz Unimog.