Vyhľadávanie

Len pre vás: nový Sprinter

Pokrokový, efektívny, spoľahlivý

Je taký všestranný, že nájdete správne vozidlo presne pre vašu prepravnú úlohu, a vyzerá tak dobre, že vzbudí príjemnú pozornosť: nový Sprinter. Početné varianty vozidla a prvky výbavy poskytujú možnosť vybrať si z hospodárnych základných vozidiel – napríklad s náhonom na predné kolesá, ako aj zo skriňových dodávok a valníkov, ktoré sú prispôsobené na mieru svojim úlohám, či z vozidla Tourer s reprezentatívne zariadeným priestorom pre cestujúcich.

Zaujme pri pohľade,
a ešte viac pri práci

Nový Sprinter je výnimočný už na pohľad: jeho vzhľad rešpektuje koncepciu dizajnu zmyselnej čistoty značky Mercedes-Benz. Novonavrhnutý je aj kokpit, ktorý presvedčí kvalitným dizajnom rovnako ako vynikajúcou funkčnosťou. Napríklad inteligentnou modulárnou koncepciou odkladacích priestorov a funkciou KEYLESS-START.

Vaša mobilita vo verzii 4.0

S cieľom čo najviac zefektívniť a spríjemniť prácu sú pre Sprinter na želanie dostupné rôzne rádiá, multimediálne systémy a riešenia konektivity. Ponuka podľa potreby siaha od držiaka chytrého telefónu cez rádio s rozhraním Bluetooth® a funkciou hlasitého hovoru až po multimediálny systém s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením, navigáciu s pevným diskom s trojrozmerným znázornením mapy a integráciu chytrého telefónu. Obsluha je taká, ako si želáte: jednoduchá.

Tam, kde je prepravná úloha,
je aj Sprinter

Musí byť váš transportér predovšetkým praktický a hospodárny? Alebo chcete reprezentatívny transportér, ktorý spĺňa najvyššie nároky na komfort? Vozidlo Sprinter umožňuje oboje – a ešte oveľa viac: skriňová dodávka a Tourer, ako aj šasi a valník sú základom pôsobivej rozmanitosti variantov. Rozmanitosť ešte rozširujú štyri motorizácie, početné prvky mimoriadnej výbavy, varianty podvozkov a riešenia od výrobcov nadstavieb pre konkrétne odvetvia.

Zaistí vaše úspešné napredovanie

Sprinter je skrz-naskrz nastavený na bezpečnosť. Solídnu základňu pre bezpečnosť vytvára jeho holá karoséria, ktorá je vďaka svojej konštrukcii a zloženiu mimoriadne stabilná. Tú rozširujú početné asistenčné systémy. Lebo aj najskúsenejší vodič sa môže dostať do situácie, v ktorej uvíta užitočnú pomoc.

Hospodárny,
keď na tom záleží

S vozidlom Sprinter sa rozhodujete pre vozidlo, ktoré svoju hospodárnosť pôsobivo dokazuje už viac ako 20 rokov. Nový Sprinter pokračuje vo svojom úspešnom príbehu vďaka osvedčenej kvalite a spoľahlivosti. Z jeho hospodárnosti pritom profitujete už od začiatku: vďaka atraktívnej základnej cene za vozidlá s náhonom na predné kolesá a rozmanitým možnostiam konfigurácie, prostredníctvom ktorých si objednáte presne také vozidlo, ktoré naozaj potrebujete.