Vyhľadávanie

Obrovské možnosti

Vito Tourer: všestranne nadaná rodina.

Len ten sa cíti dobre, kto môže naplno rozvinúť svoj potenciál. Nový model Vito Tourer s tromi karosériami – kompaktnou [1], dlhou alebo extra dlhou [1] – môžete veľmi dobre individuálne zladiť s vašimi požiadavkami na priestor. Vo veľkoryso navrhnutom priestore pre cestujúcich si vaši pasažieri vychutnajú vysokú úroveň priestorového komfortu. Do veľkého ložného priestoru sa zmestí akýkoľvek náklad. Aj pri všetkých vnútorných rozmeroch si skriňová dodávka Vito vystačí s výškou 1 893 mm, v prípade modelu Vito Tourer 2,8 t s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou (+48 mm v kombinácii s pozdĺžnym držiakom na strešný nosič), a bez problémov sa dostane do väčšiny garáží, parkovacích domov, podzemných garáží a umývacích zariadení. Vozidlo Vito ponúka so svojimi výhodami vynikajúce možnosti vývoja aj pre váš podnik.

Aj v ponuke vozidiel Vito Tourer presviedča rozmanitosťou: Vito Tourer BASE, Vito Tourer PRO a Vito Tourer SELECT majú špecifické prednosti, ktoré si môžete individuálne nastaviť podľa svojich potrieb. Spoločným menovateľom je veľkorysá ponuka priestoru, vysoká spoľahlivosť a hospodárnosť.

A vďaka vysokému užitočnému zaťaženiu – až o 120 kg viac ako pri predchádzajúcom konštrukčnom rade – možno vynikajúco využiť ponuku priestoru.

Či už v neúnavnej taxislužbe, alebo turistickej preprave, ako služobné vozidlo alebo hotelová kyvadlová doprava, alebo vozidlo na prepravu vášho pracovného tímu – rôznymi variantmi osadenia sedadiel pre 2 až 9 osôb, ako aj množstvom prvkov výbavy je nové Vito Tourer rovnako jedinečné ako vaši cestujúci.

  • Dva rázvory kolies [1]
  • Tri veľkosti karosérie od 4 895 mm (kompaktná) [1], cez 5 140 mm (dlhá), do 5 370 mm (extra dlhá) [1]
  • V závislosti od konfigurácie sedadiel miesto pre dve až deväť osôb
  • Početné možnosti usporiadania sedadiel
  • Ložná dĺžka do 2 908 mm a ložný objem do 2,65 m³
  • Prípustná celková hmotnosť až do 3,2 t
  • Rozmanité varianty motorov
  • Početné možnosti výbavy