Servis klimatizácie

Doprajte si príjemnú klímu na cestách

Tri dôvody pre včasné vyčistenie vašej klimatizácie

Doprajte si príjemnú klímu na cestách

Tri dôvody pre včasné vyčistenie vašej klimatizácie

Doprajte si príjemnú klímu na cestách

Čisté prostredie je základ. Dýchajte vo svojom vozidle príjemný a zdravý vzduch vďaka čistej klimatizácii. Práve pred letnou sezónou je správny čas na návštevu autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz.

 

Prečo by ste si mali dať vyčistiť klimatizáciu aspoň raz do roka, ideálne dvakrát ročne?

  •  Nevyčistená klimatizácia môže do interiéru vozidla zaniesť až sedemkrát viac baktérií ako sa bežne nachádza vo vzduchu.
  •  Počas používania klimatizácie postupne dochádza k jej znečisteniu, čím sa vytvára vhodné prostredie pre plesne, baktérie a vírusy.
  •  Nevyčistená klimatizácia môže spôsobiť alergické reakcie (napríklad kýchanie), ktoré ovplyvnia nielen vaše zdravie, ale aj bezpečnosť jazdy.

Pravidelnou údržbou môžete tiež predísť tomu, že klimatizácia prestane chladiť, po zapnutí a vypnutí zapácha alebo prestane fungovať úplne. Aby ste sa vyhli všetkým uvedeným nepríjemnostiam, dohodnite si termín u svojho najbližšieho autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz.

Vaše ďalšie kroky

Objednajte sa na servis klimatizácie ešte dnes

Online termín do servisu

Vaše ďalšie kroky

Objednajte sa na servis klimatizácie ešte dnes

Objednať sa do servisu nebolo nikdy také jednoduché! Stačí si vybrať pobočku autorizovaného servisného partnera, termín a servisný úkon. A to všetko online, z pohodlia vášho domova či kancelárie.

Počas údržby klimatizácie vám servisný partner Mercedes-Benz:

  •  vizuálne skontroluje tesnosť systému a zmeria výkon chladenia,
  •  doplní obsah chladiva v systéme na presnú hodnotu,
  •  vymení olej v systéme klimatizácie,
  •  v prípade potreby vymení peľový filter,
  •  vydezinfikuje ventiláciu vášho vozidla.

Urobte maximum pre pohodlnú jazdu aj v letných mesiacoch. Skôr ako teploty dosiahnu tropické hodnoty, objednajte si servis klimatizácie a zabezpečte si svieži vzduch a bezpečnú jazdu pre vás aj celú vašu rodinu.

Servisné úkony sa vzťahujú na všetky osobné a úžitkové vozidlá Mercedes-Benz. Servis klimatizácie je možné využiť vo všetkých autorizovaných servisných centrách Mercedes-Benz na Slovensku.