Nová Trieda C sedan.

Klasický sedan, interpretovaný inšpirujúco dynamicky.

Nejde o to byť lepší ako ostatní. Ide o to, stať sa lepším, ako človek samotný je. To sa počíta. V športe a tiež na ulici. Trieda C je známa perfektnými proporciami, komfortom, kvalitou a pohonom: neustále, každý deň, každou jazdou prekonávať samého seba.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Nová Trieda C kombi.

Inšpiratívne moderný.

Úsilie preniknúť má nová Trieda C kombi vpísané v tvári: veľmi moderné, svetlomety s full LED osvetľujú presnejšie, jasnejšie a inteligentnejšie ako kedykoľvek predtým. Toto je ale iba začiatok, priamo za nimi nasledujú elektrifikované motory s optimálnymi hodnotami efektívnosti. Plne digitálny kokpit, najnovšie asistenčné systémy, stlačenie tlačidla, ktoré zmení Vašu náladu. Nového je veľa, niečo ostáva: pohon novej Triedy C – neustále, každý deň, každou jazdou prekonávať samého seba.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Trieda C kupé.

Strhujúca dynamika.

Niet pochýb: Trieda C kupé Mercedes-Benz nenechá nikoho chladným. Neodolateľné vystupovanie si suverénne podmaňuje ulice a je vždy v centre pozornosti. Ultimatívny prejav pre automobilových individualistov, ktorí chcú pocítiť živosť so všetkými zmyslami. Pod kapotou srdce športovca a niektoré z najlepších technológií inteligentného jazdenia Mercedes-Benz, ktoré sme kedy vyvinuli – pre takmer bezhraničnú radosť z jazdy. Nechajte sa strhnúť.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Trieda C kabriolet.

Radosť z jazdy s otváracou strechou 365 dní v roku.

V Triede C kabriolet si vozíte leto – v každom ročnom období. Postarajú sa o to funkcie kabrioletu a plne automatická skladacia plátená strecha, ktorú je možné otvárať alebo zatvárať do rýchlosti 50 km/h. Otvorte sa intenzívnemu zážitku z jazdy, obklopení dychberúcim štýlom zo športového ducha a životného štýlu.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH