Trieda E sedan.

Symbol pre komfort a bezpečnosť jazdy.

Trieda E sedan je presvedčivým výsledkom novej filozofie dizajnu Mercedes-Benz. Táto stelesňuje moderný štýl a kultivovaný športový charakter ako žiadny iný sedan vyššej triedy. Technológie inteligentného jazdenia Mercedes-Benz citeľne odbremeňujú vodiča a starajú sa o komfort a bezpečnosť, ktoré sú pre sedan jedinečné – a tým typické pre Triedu E.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Trieda E kombi.

Nová inteligencia. A priestor na jej rozvíjanie.

Trieda E kombi dokáže neuveriteľne elegantne stvárniť najväčší priestor vo vyššej triede – s maximálnou funkčnosťou a exkluzívnym komfortom. Pritom je v každom momente tak pozorná ako žiadne iné sériové vozidlo predtým: technológie inteligentného jazdenia Mercedes-Benz robia z Triedy E kombi najlepšieho partnera, ktorého si môžu želať obchodní cestujúci, rodiny a všetci ostatní účastníci cestnej premávky.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Trieda E All-Terrain.

Priekopnícky inovatívna.

Spontánne odskočenie do terénu, po poľných cestách, snehu a piesku – Trieda E All-Terrain schádza z cesty ochotne a maximálne suverénne. Energické znaky SUV stelesňujú mestský štýl života. Inovatívne technológie umožňujú optimálnu symbiózu typického komfortu Triedy E a prejazdnosti terénom. Zažite najväčšiu ponuku priestoru vo vyššej triede odteraz aj mimo asfaltových ciest.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Trieda E kupé.

Moderný luxus vo veľkom formáte.

V tradícií exkluzívnych Gran Turismo poskytuje nová trieda E kupé na štyroch plnohodnotných sedadlách všetok komfort a dostatok priestoru na cestovanie. Pritom budete na cestách tak dynamický a v bezpečí ako v žiadnom inom kupé. Perfektné proporcie a zmyselná čistota korunujú novú Triedu E kupé na dizajnovú klasiku. Jej jedinečný balík technológií z nej robí majstrovské dielo inteligencie. Na čo čakáte?

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH

Nová Trieda E kabriolet.

Otvorená pre intenzívny pôžitok.

Komfort a luxus pod holým nebom: nová trieda E kabriolet pokračuje v najlepšej tradícii otvorených kabrioletov s klasickou plátenou strechou. Spája puristický, zmyselný dizajn s najmodernejšou technikou a veľkorysým komfortom pri jazde na dlhé vzdialenosti pre štyri osoby. Tešte sa na športovo-luxusný zážitok z jazdy a na maximum open-air pôžitku.

Kúpna cena z výrobného závodu vrát. 19 % DPH