Na obrázku je vozidlo EQA značky Mercedes-EQ s vyhrievaním AMG Line. Dizajn prednej časti má AMG špecifický čierny panel obloženia chladiča.

AMG špecifické dizajnové prvky tvoria dizajn exteriéru

Na obrázku je vozidlo EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane diskov AMG z ľahkej zliatiny s mnoholúčovým dizajnom.

EQA 250: Spotreba prúdu v kWh/100 km (kombinovaná): 191 - 177; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0.[1]

AMG Line: Exteriér

Vyzdvihuje športovú stránku vozidla EQA.

Na obrázku je dizajn prednej časti vozidla EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane AMG spojlera predného nárazníka s ozdobnými prvkami v chróme.

AMG špecifický čierny panel obloženia chladiča v dizajne Twin-Blade

Na obrázku je dizajn zadnej časti vozidla EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane AMG spojlera zadného nárazníka s vzhľadom difúzora s ozdobným prvkom v chróme.

AMG spojler zadného nárazníka s vzhľadom difúzora s chrómovými ozdobnými prvkami

Na obrázku je vozidlo EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane bočných obložení v čiernej farbe s ryhovaním s pochrómovaným vkladacím prvkom.

Bočné obloženia v čiernej farbe s ryhovaním s pochrómovaným vkladacím prvkom

Na obrázku je ľavé predné koleso nového vozidla EQA značky Mercedes-EQ so striebornými AMG 20-palcovými diskami z ľahkej zliatiny s mnoholúčovým dizajnom.
Na obrázku je ľavé predné koleso nového vozidla EQA značky Mercedes-EQ so striebornými 19-palcovými diskami AMG z ľahkej zliatiny s dizajnom 5 lúčov.
Na obrázku je ľavé predné koleso nového vozidla EQA značky Mercedes-EQ so striebornými 18-palcovými diskami AMG z ľahkej zliatiny s dizajnom 5 lúčov.

AMG Line: Exteriér

Vyzdvihuje športovú stránku vozidla EQA.

Žiadna iná línia výbavy neprenáša športové gény značky Mercedes-AMG do elektromobility tak plynule ako táto: Výrazný styling AMG Line dodáva exteriéru fascinujúci dynamický dotyk a zastáva si jasný názor pre spojenie jedinečného dizajnu s rovnako jedinečnou technikou. Okrem iného nanovo interpretuje dizajn Twin-Blade na obložení chladiča a obsahuje AMG spojler zadného nárazníka so vzhľadom difúzora.

AMG Line: Interiér

Z jazdy môžete mať taký športový pocit.

Na obrázku je interiér vozidla EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane multifunkčného športového volantu v koži napa s dizajnom 3 lúčov.
Kokpit vozidla EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane športových sedadiel a ventilačných dýz v striebornej chrómovej farbe.
Na obrázku je vozidlo EQA značky Mercedes-EQ s AMG Line vrátane športových sedadiel s čalúnením z imitácie kože ARTICO a čierneho mikrovlákna DINAMICA s červeným dvojitým ozdobným švom.

AMG Line: Interiér

Z jazdy môžete mať taký športový pocit.

Už existujúci športový pocit z jazdy v interiéri stupňujú športové sedadlá zosilnené na bokoch z imitácie kože ARTICO a mikrovlákna DINAMICA, rovnako ako dole sploštený multifunkčný športový volant potiahnutý kožou napa. V kombinácii s ventilačnými dýzami v striebornej chrómovej a podsvietenými ozdobnými prvkami v špirálovom vzhľade sa spájajú moderné dizajnové prvky EQ so športovým vzhľadom AMG Line.

Ďalšie súčasti:

  • Ozdobné švy na prístrojovej doske a línii boku

  • AMG sústava pedálov z kefovanej ocele s gumovými zarážkami

  • Nástupné lišty s osvetleným nápisom „EQA“ v modrej farbe

  • AMG podlahové rohože  

[1] Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Spotreba elektrického prúdu a dojazd boli vypočítané na základe nariadenia 692/2008/ES. Spotreba elektriny a dojazd sú závislé od konfigurácie vozidla.