Na obrázku: Interiér vozidla EQA značky Mercedes-EQ s líniou výbavy Electric Art s farebnými akcentmi v modernej ružovozlatej aj v čalúnení a aj na ventilačných dýzach.
Na obrázku je kokpit vozidla EQA značky Mercedes-EQ s multifunkčným športovým volantom v koži napa s dizajnom 3 lúčov.
Na obrázku sú sedadlá vozidla EQA značky Mercedes-EQ s líniou výbavy Electric Art s dvojfarebným čalúnením z umelej kože ARTICO a látky Cupertino v ružovozlatej a titánovej sivej pearl.

Akcenty v ružovozlatej a titánovo sivej tvoria atmosféru interiéru

Línia výbavy Electric Art: Interiér

S líniou výbavy Electric Art je interiér EQA zreteľne elektrický.

Línia výbavy Electric Art: Interiér

S líniou výbavy Electric Art je interiér EQA zreteľne elektrický.

S líniou výbavy Electric Art cítite elektromobilitu v každom vlákne interiéru. Farebné akcenty v modernej ružovozlatej zdobia čalúnenie v umelej koži ARTICO a aj ventilačné dýzy. Technologický pokrok tiež zvýrazňuje podsvietený ozdobný prvok. Výnimočné 18-palcové disky z ľahkej zliatiny nesú túto vysokú hodnotu smerom von.

Z lásky k detailu

Kľúč od vozidla v chróme a ružovozlatej.

Na obrázku sú dva kľúče od vozidla EQA značky Mercedes-EQ s líniou výbavy Electric Art: jeden čierny s ozdobným rámom v chróme a druhý čierny s ozdobným rámom v ružovozlatej.

Ušľachtilý dizajn: Kľúč od vozidla pre líniu výbavy Electric Art a Edition 1

Z lásky k detailu

Kľúč od vozidla v chróme a ružovozlatej.

Skutočnú veľkosť objavíte v najmenších detailoch. Jedinečný dizajnérsky zážitok z vozidla EQA s líniou výbavy Electric Art siaha až k exkluzívnym kľúčom vozidla: jeden čierny s ozdobným rámom v chróme a druhý čierny s ozdobným rámom v ružovozlatej.

Ďalšie súčasti:

  • Multifunkčný športový volant v koži napa s trojlúčovým dizajnom, dole sploštený, s perforáciou v oblasti uchopenia a dotykovými tlačidlami

  • Nástupné lišty s osvetleným nápisom EQA v modrej farbe