GLC

To najlepšie do každého terénu

Po vyhotovení obsahu mohli na produkte nastať zmeny.

Jazdné vlastnosti


Jazdné vlastnosti

S terénnym technickým balíkom zdoláva GLC suverénne výzvy mimo ciest. Za najlepšou trakciou stojí trvalý pohon všetkých kolies 4MATIC, ktorý vás prenesie cez každý výškový meter. Objavte terénne talenty GLC.

Jazdné vlastnosti


Jazdné vlastnosti

S terénnym technickým balíkom zdoláva GLC suverénne výzvy mimo ciest. Za najlepšou trakciou stojí trvalý pohon všetkých kolies 4MATIC, ktorý vás prenesie cez každý výškový meter. Objavte terénne talenty GLC.

Na obrázku: exteriér OFF-ROAD na vozidle Mercedes-Benz GLC.
Na obrázku: exteriér OFF-ROAD na vozidle Mercedes-Benz GLC.

Špičkový výkon aj mimo spevnených ciest

Náhon na všetky kolesá 4MATIC robí z GLC dokonalého partnera do terénu

Mercedes‑Benz GLC: jazdné programy do každého terénu

Komfort


Komfort

Veľa priestoru pre vaše sny

Interiér GLC ponúka v každom ohľade mnoho voľnosti: veľkorysú atmosféru, mnoho priestoru pre cestujúcich v oblasti zadných sedadiel, voľný pohľad na oblohu a pozvanie na výlet kedykoľvek. Na ďaleké cesty, veľké dobrodružstvá alebo na krátke vychádzky.

Komfort


Komfort

Veľa priestoru pre vaše sny

Interiér GLC ponúka v každom ohľade mnoho voľnosti: veľkorysú atmosféru, mnoho priestoru pre cestujúcich v oblasti zadných sedadiel, voľný pohľad na oblohu a pozvanie na výlet kedykoľvek. Na ďaleké cesty, veľké dobrodružstvá alebo na krátke vychádzky.

Veľkorysý kokpit vozidla Mercedes-Benz GLC vyniká svojím vysoko hodnotným vzhľadom.

Výnimočne vysokokvalitný vzhľad a výbava, ktorá v ničom nezaostáva.

V oblasti zadných sedadiel si pasažieri vozidla Mercedes-Benz GLC vychutnajú dostatok priestoru pre nohy.

Mnoho priestoru pre kolená a nohy na všetkých miestach.

Dvojdielna panoramatická posuvná strecha vozidla Mercedes-Benz GLC umožňuje priamy pohľad na oblohu a vyvoláva pocit veľkorysého priestoru.

Tak blízko k oblohe – s dvojdielnou panoramatickou posuvnou strechou.

Vpredu moderný luxus. Vzadu veľká sloboda.

Štedrý a variabilný ložný priestor vozidla Mercedes-Benz GLC pojme so sklopenou zadnou lavicou až 1 600 litrov batožiny.

Veľkorysý ložný priestor je možné zväčšiť z objemu 550 na objem 1 600 litrov.

Batožinový priestor vo vozidle Mercedes-Benz GLC ponúka rozmanitú variabilitu: oddeľovacia sieť zvyšuje ochranu cestujúcich pred neupevnenými predmetmi v batožinovom priestore.

Ochrana cestujúcich pred neupevnenými predmetmi v batožinovom priestore.

Batožinový priestor vozidla Mercedes-Benz GLC ponúka dostatok miesta až pre päť cestujúcich a ich batožinu.

Dostatok miesta pre všetkých: vpredu päť pasažierov, vzadu ich batožina.

Kryt ložného priestoru EASY-PACK chráni batožinu vo vozidle Mercedes-Benz GLC pred slnkom a zvedavými pohľadmi.

Kryt ložného priestoru chráni vašu batožinu pred slnkom a zvedavými pohľadmi.

Vpredu moderný luxus. Vzadu veľká sloboda.

V ušľachtilom a priestrannom interiéri vozidla GLC zažijete každú jazdu na celkom novej úrovni. Nesúvisí to len s vyvýšenou polohou sedenia typickou pre vozidlá kategórie SUV, ale aj s prepracovanými komfortnými funkciami, vďaka ktorým sa na každom teréne pohybujete uvoľnene. Ložný priestor vozidla GLC patrí k najpriestrannejším v segmente a vďaka flexibilne sklopným operadlám zadného sedadla popri veľkom množstve batožiny prepraví aj neskladnú výbavu.

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz

Komfort podporujúci výkon a príkladná bezpečnosť.

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz

Komfort podporujúci výkon a príkladná bezpečnosť.

Či už v dopravnej špičke, počas dlhých nočných jázd alebo na neznámych cestách – vaše GLC vás výrazne odbremení práve v stresových situáciách. Stojí za tým koncepcia, ktorá robí každú jazdu vo vozidle značky Mercedes-Benz bezpečnou a jedinečnou: inteligentné jazdenie Mercedes-Benz. Pretože čas, ktorý strávite za volantom, je váš čas. Čas na relaxáciu. Čas na načerpanie energie. Aby ste prišli do cieľa predovšetkým bezpečne, ale zároveň vždy zrelaxovaný.

Mercedes-Benz GLC ponúka maximálny jazdný komfort vďaka viac-komorovému vzduchovému pruženiu VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE s plynulou reguláciu tlmenia.
Mercedes-Benz GLC ponúka maximálny jazdný komfort vďaka viac-komorovému vzduchovému odpruženiu VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE s ADS.

Jazda ako na oblakoch.

Vychutnajte si každý výškový meter – s novou funkciou VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE. Voliteľné vzduchové pruženie s plynulo nastaviteľným tlmením rozmaznáva cestujúcich podľa všetkých pravidiel priemyselného umenia.

S cieľom zabezpečenia dynamického zážitku z jazdy sa citeľne znižuje nedotáčavosť vozidla, nerovnosti vozovky sa výrazne absorbujú. Automatická regulácia výšky zvyšuje stabilitu a znižuje spotrebu. Výšku vozidla možno manuálne upraviť pri jazde po kamenistých cestách alebo pri preprave ťažkého nákladu.

V Mercedes-Benz GLC si vychutnáte vysoký jazdný komfort vďaka skoro bezstupňovej automatickej prevodovke 9G-TRONIC.

Spojenie dynamiky a komfortu.

9G-TRONIC predstavuje míľnik v oblasti technológie prevodoviek. Táto automatická prevodovka s deviatimi prevodovými stupňami na jazdu dopredu umožňuje dosiahnuť úplne novú úroveň efektívnosti, komfortu a dynamiky.

Očarí vás ešte rýchlejšou zmenou prevodových stupňov a jemnejšími priebehmi radenia. Zvyšuje agilitu a znižuje spotrebu. Umožňuje aj viacnásobné podradenie pre silné medzi-špurty. K cieľu sa prekĺznete neobyčajne ticho.

S DYNAMIC SELECT v Mercedes-Benz GLC je dostupných päť jazdných programov, od športového cez individuálny až po efektívny.
Znova si pozrieť

Emócie po stlačení tlačidla.

Ovládačom DYNAMIC SELECT na stredovej konzole možno vyvolať komfortné, športové a individuálne jazdné programy. Jazdné vlastnosti si regulujete dotykom prsta.

Parametre ako charakteristika motora, prevodovky a riadenia, sa upravia podľa zvoleného jazdného programu. Štandardným nastavením je vyvážený a úsporný režim „Komfort“. Nastavenie „Eco“ smeruje všetky parametre na ešte nižšiu spotrebu paliva. Sériovo.

Na obrázku je znázornený čelný pohľad na Mercedes-Benz GLC so Systémom inteligentného osvetlenia s LED nepriamo osvetleným v tmavej miestnosti.

Vyžaruje rýdzu inteligenciu.

Systém inteligentného osvetlenia s LED presvedčí nezameniteľným dizajnom, veľmi nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Ale predovšetkým ponúka ešte väčší výhľad a bezpečnosť.

Pri odbočovaní a v zákrutách sa stretávacie svetlo automaticky prispôsobuje svetelným a jazdným podmienkam. Na cestách nižšej triedy sa ľavý okraj vozovky, predovšetkým aj pri zapnutom hmlovom svetle, osvetlí výrazne lepšie. Rozhľad na diaľniciach sa takto zväčší až do 60 %.

Na obrázku je znázornený displej multimediálneho systému v Mercedes-Benz GLC s pohľadom na okolie preneseným 360-stupňovou kamerou.

Ukáže vám zo sveta viac.

Parkovanie a manévrovanie s realistickým pohľadom dookola umožní parkovací pilot s 360-stupňovou kamerou za pomoci štyroch zosieťovaných kamier.

Vozidlo a jeho okolie sa môže znázorniť na displeji multimediálneho systému z vtáčej perspektívy a vodič vidí aj prekážky pod líniou okien.

Na obrázku je znázornený pilot udržiavania odstupu DISTRONIC v Mercedes-Benz GLC.

Balík asistenčných jazdných systémov plus. Riziká mínus.

Zasiahnuť v prípade potreby. Zdržať sa keď je to možné. Táto suverénnosť je súčasou balíka asistenčných jazdných systémov plus. Systém kombinuje bezpečnostné a asistenčné systémy,

ktoré vodiča odbremenia, znížia riziko vzniku nehody a zlepšujú ochranu cestujúcich i ďalších účastníkov cestnej premávky. Pilot udržiavania odstupu DISTRONIC s riadiacim pilotom okrem toho ponúka odbremenenie predovšetkým na dlhých trasách a pri rozjazde v dopravnej zápche.

Inteligentné technológie


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz – detailný prehľad technológií.

Inteligentné technológie


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz – detailný prehľad technológií.

Obrázok znázorňuje spôsob fungovania pilota udržiavania odstupu DISTRONIC s riadiacim pilotom v Mercedes-Benz GLC SUV.

Pilot udržiavania odstupu DISTRONIC s riadiacim pilotom

Na obrázku je zobrazený spôsob fungovania aktívneho asistenta brzdenia triedy Mercedes-Benz GLC SUV.

Aktívny asistent brzdenia

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz v Mercedes-Benz GLC SUV: asistent sledovania dopravných značiek

Asistent sledovania dopravných značiek

Na obrázku je znázornený spôsob fungovania systému PRE-SAFE® v Mercedes-Benz GLC SUV.

Systém PRE-SAFE®

Na obrázku je zobrazený signál prestávky asistenta sledovania pozornosti ATTENTION ASSIST na združenom prístroji Mercedes-Benz GLC SUV.

Asistent sledovania pozornosti ATTENTION ASSIST

Na obrázku je znázornený spôsob fungovania aktívneho asistenta sledovania mŕtveho uhla vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Aktívny asistent sledovania mŕtveho uhla

Na obrázku je znázornené oznámenie aktívneho asistenta udržiavania v jazdnom pruhu v združenom prístroji vozidla GLC Mercedes-Benz SUV.

Aktívny asistent udržiavania v jazdnom pruhu

Na obrázku je znázornený spôsob fungovania PRE-SAFE® PLUS v Mercedes-Benz GLC SUV.

PRE-SAFE® Plus

Na obrázku je znázornený projekčný displej v Mercedes-Benz GLC SUV.

Projekčný displej

Na obrázku je znázornený prepínač DYNAMIC SELECT v Mercedes-Benz GLC SUV.

DYNAMIC SELECT

Na obrázku je znázornený podvozok so vzduchovým pružením VZDUCHOVÉHO OVLÁDANIA POHYBU KAROSÉRIE modelu Mercedes-Benz GLC SUV.

VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE

Na obrázku sú znázornené nastavenia terénneho technického balíka na displeji multimediálneho systému v Mercedes-Benz GLC SUV.

Terénny technický balík

Na obrázku je znázornené, ako parkovací pilot s 360-stupňovou kamerou v Mercedes-Benz GLC SUV hľadá v okolí medzeru na parkovanie.

Parkovací pilot s 360-stupňovou kamerou

Na obrázku je znázornený systém COMAND Online v Mercedes-Benz GLC SUV.

COMAND Online

Na obrázku je znázornené dotykové pole s ovládačom v Mercedes-Benz GLC SUV.

Dotykové pole s ovládačom

Na obrázku je znázornený displej mobilného telefónu s funkciou Online na diaľku, Zamykanie a odomykanie dverí na diaľku, v Mercedes-Benz GLC SUV.

Online na diaľku

Na obrázku je znázornený spôsob fungovania adaptívneho asistenta diaľkového svetla plus v Mercedes-Benz GLC SUV.

Adaptívny asistent diaľkového svetla plus

Na obrázku je znázornené odbočovacie svetlo systému inteligentného osvetlenia s LED v Mercedes-Benz GLC SUV.

Systém inteligentného osvetlenia s LED

Záber zblízka znázorňuje vysokovýkonný svetlomet s LED modelu Mercedes-Benz GLC SUV s aktívnou smerovkou.

Vysokovýkonné svetlomety s LED

Na obrázku je znázornený reproduktor ozvučovacieho systému Burmester® s priestorovým zvukom v Mercedes-Benz GLC SUV.

Ozvučovací systém Burmester® s priestorovým zvukom

Na obrázku je znázornený spôsob fungovania komfortného balíka KEYLESS-GO v Mercedes-Benz GLC SUV.

Komfortný balík KEYLESS-GO

Na obrázku sú znázornené výduchy vzduchu a obslužné prvky automatickej klimatizácie THERMOTRONIC v Mercedes-Benz GLC SUV.

Automatická klimatizácia THERMOTRONIC

Na obrázku je znázornený spôsob fungovania nezávislého kúrenia v Mercedes-Benz GLC SUV.

Nezávislé kúrenie

Konektivita


Konektivita

Vaša vstupná brána do digitálneho sveta značky Mercedes-Benz

Konektivita


Konektivita

Vaša vstupná brána do digitálneho sveta značky Mercedes-Benz

Zažite online prepojenie automobilu s vonkajším svetom.

Najlepšie spojenie s vaším vozidlom – služby Mercedes me connect

Najlepšie spojenie s vaším vozidlom – služby Mercedes me connect

Služby Mercedes me connect fascinujúcim spôsobom prepájajú vás, váš chytrý telefón aj vaše vozidlo značky Mercedes-Benz. Či už ste na cestách, alebo doma – so službami Mercedes me connect si na portáli Mercedes me alebo v aplikácii Mercedes me môžete dôležité údaje o vozidle, ako sú stav kilometrov, tlak v pneumatikách a stav naplnenia nádrže, vyhľadať jednoducho online. Diagnostika na diaľku, nehodový manažment, manažment údržby a poruchový manažment, ako aj systém núdzového volania Mercedes-Benz vám poskytujú zosieťovanú bezpečnosť. Ciele jazdy si do svojho vozidla značky Mercedes-Benz pohodlne odošlite z chytrého telefónu. Aktuálne informácie o premávke vás takmer v reálnom čase informujú o dopravnej situácii. Prognóza času jazdy vás vystríha pred dopravnými zápchami a navrhne vám optimálnejší termín odjazdu.

Prihláste sa a využívajte ďalšie služby, ktoré obohatia a zjednodušia vaše každodenné jazdenie.

Takto si aktivujete svoje služby Mercedes me connect

Takto si aktivujete svoje služby Mercedes me connect

Nikto sa dnes nemusí vzdať digitálneho komfortu. Ani vy. Stačí, keď sa zaregistrujete na portáli Mercedes me. Váš zmluvný partner Mercedes-Benz ihneď po prihlásení prepojí váš účet Mercedes me s vaším vozidlom. Potom môžete aktivovať, ako aj znovu deaktivovať želané nastavenia, aplikácie a služby. Celkom flexibilne a individuálne. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG

Výrazný terénny pôvab v kombinácii s nekompromisným výkonom na cestách: Mercedes-AMG vám dáva prísľub, že pôjde vždy o krok ďalej, aby nenapodobiteľným spôsobom umožnil technicky realizovateľné. Pre vysoko emocionálne a hlobo dojemné zážitky z jazdy.

Mercedes-AMG


Mercedes-AMG

Výrazný terénny pôvab v kombinácii s nekompromisným výkonom na cestách: Mercedes-AMG vám dáva prísľub, že pôjde vždy o krok ďalej, aby nenapodobiteľným spôsobom umožnil technicky realizovateľné. Pre vysoko emocionálne a hlobo dojemné zážitky z jazdy.

 • Mercedes-AMG GLC 43

  Zažite Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC v akcii.

  Silný: radosť z jazdy s 3,0-litrovým V6 biturbomotorom.

  3,0-litrový V6 biturbomotor s

  270 kW<p>Údaje o menovitom výkone a menovitom krútiacom momente podľa nariadenia (ES) č. 715/2007 v aktuálnom platnom znení.</p>

  zodpovedá výkonu a radosti z jazdy 367 koní.

  Silný šprint za

  4,9 s

  z 0 na 100 km/h.

  Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC: kombinovaná spotreba paliva: 8,7-8,3 l/100 km; emisie CO2 kombinované: 199-189 g/km<p>Uvedené hodnoty sú „hodnoty CO2 podľa nového európskeho jazdného cyklu“ v zmysle čl. 2 bodu 2 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153, ktoré boli zistené v súlade s prílohou XII nariadenia (ES) č. 692/2008. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Na základe zmien zákonov týkajúcich sa smerodajných skúšobných postupov môžu byť v osvedčení o zhode vozidla, ktoré je rozhodujúcim dokumentom pre registráciu vozidla a prípadne aj výpočet dane za motorové vozidlo, uvedené vyššie hodnoty. Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na porovnanie rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.</p>

 • Mercedes-AMG GLC 63/ 63 S 4MATIC+

  Na obrázku je zboku znázornený Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+.

  Dynamická silueta.

  Na obrázku je znázornený bočný pohľad zozadu na Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+.

  Výrazná zadná časť.

  Na obrázku je znázornený bočný pohľad spredu na Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+.

  Silný už v pokoji.

  Na obrázku je znázornený pohľad spredu na Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ počas jazdy.

  Športová maska AMG Panamericana.

  4,0-litrový motor V8 biturbo s

  350 kW<p>Údaje o menovitom výkone a menovitom krútiacom momente podľa nariadenia (ES) č. 715/2007 v aktuálnom platnom znení.</p>

  (476 k) a 375 kW (510 k) pre model GLC 63 S

  Prudký šprint za

  4,0 s

  a variant S zrýchli z 0 na 100 km/h len za 3,8 s.

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+: kombinovaná spotreba paliva: 10,7-10,3 l/100 km; emisie CO2 kombinované: 244-234 g/km<p>Uvedené hodnoty sú „hodnoty CO2 podľa nového európskeho jazdného cyklu“ v zmysle čl. 2 bodu 2 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153, ktoré boli zistené v súlade s prílohou XII nariadenia (ES) č. 692/2008. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Na základe zmien zákonov týkajúcich sa smerodajných skúšobných postupov môžu byť v osvedčení o zhode vozidla, ktoré je rozhodujúcim dokumentom pre registráciu vozidla a prípadne aj výpočet dane za motorové vozidlo, uvedené vyššie hodnoty. Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na porovnanie rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.</p>

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+: Kraftstoffverbrauch kombiniert: 10,7 l/100 km; CO2-Emissionen kombiniert: 244 g/km<p>Uvedené hodnoty sú „hodnoty CO2 podľa nového európskeho jazdného cyklu“ v zmysle čl. 2 bodu 2 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153, ktoré boli zistené v súlade s prílohou XII nariadenia (ES) č. 692/2008. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Na základe zmien zákonov týkajúcich sa smerodajných skúšobných postupov môžu byť v osvedčení o zhode vozidla, ktoré je rozhodujúcim dokumentom pre registráciu vozidla a prípadne aj výpočet dane za motorové vozidlo, uvedené vyššie hodnoty. Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na porovnanie rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.</p>

Fotografie a filmy


Fotografie a filmy o GLC.

Fotografie a filmy


Fotografie a filmy o GLC.

Na obrázku je znázornený bočný pohľad na Mercedes-Benz GLC počas jazdy nočnými ulicami mesta.
Na obrázku je znázornený pohľad na interiér Mercedes-Benz GLC cez okno vodiča.
Na obrázku je znázornený model Mercedes-Benz GLC SUV spolu s GLC kupé.
Na obrázku je znázornený čelný pohľad na dizajn exteriéru Mercedes-AMG GLC v scenérii nočného mesta.
Na obrázku je znázornený bočný pohľad zozadu na dizajn exteriéru Mercedes-AMG GLC v scenérii nočného mesta.
Na obrázku je znázornený bočný pohľad spredu na Mercedes-AMG GLC na moste nad rozbúrenou vodou.
Na obrázku je znázornená momentka Mercedes-AMG GLC spredu v zápale jazdy po cestách 1. triedy.
Na obrázku je znázornený pohľad na Mercedes-AMG GLC zozadu v scenérii nočného mesta.
Na obrázku je znázornený interiér v priestore vodiča Mercedes-Benz GLC z bočnej perspektívy.
Na obrázku je znázornený Mercedes-Benz GLC pri pohľade zboku a zozadu na zvažujúcej sa mestskej ulici.