GLC

To najlepšie do každého terénu

Po vyhotovení obsahu mohli na produkte nastať zmeny.

Jazdné vlastnosti


Jazdné vlastnosti

S terénnym technickým balíkom zdoláva GLC suverénne výzvy mimo ciest. Za najlepšou trakciou stojí trvalý pohon všetkých kolies 4MATIC, ktorý vás prenesie cez každý výškový meter. Objavte terénne talenty GLC.

Jazdné vlastnosti


Jazdné vlastnosti

S terénnym technickým balíkom zdoláva GLC suverénne výzvy mimo ciest. Za najlepšou trakciou stojí trvalý pohon všetkých kolies 4MATIC, ktorý vás prenesie cez každý výškový meter. Objavte terénne talenty GLC.

Na obrázku: exteriér OFF-ROAD na vozidle Mercedes-Benz GLC.
Na obrázku: exteriér OFF-ROAD na vozidle Mercedes-Benz GLC.

Špičkový výkon aj mimo spevnených ciest

Náhon na všetky kolesá 4MATIC robí z GLC dokonalého partnera do terénu

Mercedes‑Benz GLC: jazdné programy do každého terénu

Komfort


Komfort

Veľa priestoru pre vaše sny

Interiér GLC ponúka v každom ohľade mnoho voľnosti: veľkorysú atmosféru, mnoho priestoru pre cestujúcich v oblasti zadných sedadiel, voľný pohľad na oblohu a pozvanie na výlet kedykoľvek. Na ďaleké cesty, veľké dobrodružstvá alebo na krátke vychádzky.

Komfort


Komfort

Veľa priestoru pre vaše sny

Interiér GLC ponúka v každom ohľade mnoho voľnosti: veľkorysú atmosféru, mnoho priestoru pre cestujúcich v oblasti zadných sedadiel, voľný pohľad na oblohu a pozvanie na výlet kedykoľvek. Na ďaleké cesty, veľké dobrodružstvá alebo na krátke vychádzky.

Veľkorysý kokpit vozidla Mercedes-Benz GLC vyniká svojím vysoko hodnotným vzhľadom.

Výnimočne vysokokvalitný vzhľad a výbava, ktorá v ničom nezaostáva.

V oblasti zadných sedadiel si pasažieri vozidla Mercedes-Benz GLC vychutnajú dostatok priestoru pre nohy.

Mnoho priestoru pre kolená a nohy na všetkých miestach.

Dvojdielna panoramatická posuvná strecha vozidla Mercedes-Benz GLC umožňuje priamy pohľad na oblohu a vyvoláva pocit veľkorysého priestoru.

Tak blízko k oblohe – s dvojdielnou panoramatickou posuvnou strechou.

Vpredu moderný luxus. Vzadu veľká sloboda.

Štedrý a variabilný ložný priestor vozidla Mercedes-Benz GLC pojme so sklopenou zadnou lavicou až 1 600 litrov batožiny.

Veľkorysý ložný priestor je možné zväčšiť z objemu 550 na objem 1 600 litrov.

Batožinový priestor vo vozidle Mercedes-Benz GLC ponúka rozmanitú variabilitu: oddeľovacia sieť zvyšuje ochranu cestujúcich pred neupevnenými predmetmi v batožinovom priestore.

Ochrana cestujúcich pred neupevnenými predmetmi v batožinovom priestore.

Batožinový priestor vozidla Mercedes-Benz GLC ponúka dostatok miesta až pre päť cestujúcich a ich batožinu.

Dostatok miesta pre všetkých: vpredu päť pasažierov, vzadu ich batožina.

Kryt ložného priestoru EASY-PACK chráni batožinu vo vozidle Mercedes-Benz GLC pred slnkom a zvedavými pohľadmi.

Kryt ložného priestoru chráni vašu batožinu pred slnkom a zvedavými pohľadmi.

Vpredu moderný luxus. Vzadu veľká sloboda.

V ušľachtilom a priestrannom interiéri vozidla GLC zažijete každú jazdu na celkom novej úrovni. Nesúvisí to len s vyvýšenou polohou sedenia typickou pre vozidlá kategórie SUV, ale aj s prepracovanými komfortnými funkciami, vďaka ktorým sa na každom teréne pohybujete uvoľnene. Ložný priestor vozidla GLC patrí k najpriestrannejším v segmente a vďaka flexibilne sklopným operadlám zadného sedadla popri veľkom množstve batožiny prepraví aj neskladnú výbavu.

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Komfort prinášajúci zvýšenie výkonnosti a príkladná bezpečnosť

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Komfort prinášajúci zvýšenie výkonnosti a príkladná bezpečnosť

Či už v čase najhustejšej premávky, počas dlhých nočných jázd alebo na neznámych cestách, vaša GLC vás výrazne odbremení práve v stresujúcich situáciách. Skrýva sa za tým koncepcia, vďaka ktorej je každá jazda vo vozidle Mercedes-Benz bezpečná a výnimočná: Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz. Pretože čas, ktorý strávite za volantom, je váš čas. Čas na uvoľnenie. Čas na načerpanie energie. Aby ste do cieľa dorazili predovšetkým bezpečne, ale zároveň aj oddýchnutí.

Vďaka viackomorovému vzduchovému pruženiu so systémom VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE s plynulo regulovateľným tlmením ponúka vozidlo Mercedes-Benz GLC maximálny komfort jazdy.
Mercedes-Benz GLC ponúka maximálny jazdný komfort vďaka viac-komorovému vzduchovému odpruženiu VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE s ADS.

Jazda ako na oblakoch.

Vychutnajte si každý výškový meter – s novým VZDUCHOVÝM OVLÁDANÍM POHYBU KAROSÉRIE. Voliteľné vzduchové pruženie s plynulo nastaviteľným tlmením rozmaznáva cestujúcich podľa všetkých pravidiel priemyselného umenia.

S cieľom zabezpečenia dynamického zážitku z jazdy sa citeľne znižuje nedotáčavosť vozidla, nerovnosti vozovky sa výrazne absorbujú. Automatická regulácia výšky zvyšuje stabilitu a znižuje spotrebu. Výšku vozidla možno manuálne upraviť pri jazde po kamenistých cestách alebo pri preprave ťažkého nákladu.

Vo vozidle Mercedes-Benz GLC si užijete vysoký komfort jazdy vďaka takmer plynulej automatickej prevodovke 9G-TRONIC.

Spojenie dynamiky a komfortu

Prevodovka 9G-TRONIC je míľnikom v oblasti technológie prevodoviek. Táto automatická prevodovka s deviatimi prevodovými stupňami na jazdu dopredu umožňuje dosiahnuť úplne novú úroveň efektívnosti, komfortu a dynamiky.

Nadchne ešte rýchlejšími zmenami prevodového stupňa a hladším priebehom radenia. To zvyšuje agilnosť a znižuje spotrebu. Prevodovka poskytuje aj možnosť viacnásobného podradenia na dynamické zrýchlenie jazdy. Okrem toho bude jazdenie aj výnimočne tiché.

So systémom DYNAMIC SELECT je vo vozidle Mercedes-Benz GLC k dispozícii päť jazdných programov, ktorých vlastnosti siahajú od športových cez individuálne až po efektívne.

Emócie po stlačení tlačidla

Ovládačom DYNAMIC SELECT na stredovej konzole možno vyvolať päť komfortných, športových alebo individuálnych jazdných programov. Pomocou dotyku prsta tak budete regulovať jazdné vlastnosti.

Podľa zvoleného jazdného programu sa prispôsobujú parametre ako charakteristika motora, prevodovky a riadenia. Štandardným nastavením je vyvážený program Komfort, ktorý je optimalizovaný na zníženie spotreby. Nastavenie ECO upraví všetky parametre na čo najnižšiu spotreba paliva. V rámci sériovej výbavy.

Na obrázku: pohľad spredu na vozidlo Mercedes-Benz GLC so systémom inteligentného osvetlenia s LED, ktoré je nepriamo nasvietené v tmavom priestore.

Vyžaruje čistú inteligenciu

Systém inteligentného osvetlenia s LED presvedčí nezameniteľným dizajnom, nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou. Predovšetkým však ponúka ešte lepší výhľad a vyššiu bezpečnosť.

Pri odbočovaní a v zákrute sa stretávacie svetlo automaticky prispôsobí svetelným a jazdným podmienkam. Na cestách nižšej triedy je výrazne lepšie osvetlený ľavý okraj vozovky, najmä pri zapnutom hmlovom svetle. A na diaľniciach sa viditeľnosť zvýši až o 60 percent.

Na obrázku: displej multimediálneho systému s pohľadom na okolie vozidla Mercedes-Benz GLC, ktorý poskytuje 360-stupňová kamera.

Ukáže vám viac zo sveta

Parkovanie a manévrovanie s realistickým zobrazením celého okolia vozidla umožňuje parkovací balík s 360-stupňovou kamerou, ktorá využíva štyri prepojené kamery.

Vozidlo a jeho okolie možno zobraziť na displeji multimediálneho systému z vtáčej perspektívy, vďaka čomu sú pre vodiča viditeľné aj prekážky pod úrovňou okien.

Na obrázku: znázornenie aktívneho asistenta udržiavania v jazdnom pruhu na združenom prístroji vozidla Mercedes-Benz GLC.

Balík asistenčných jazdných systémov

Zasiahnuť, ak je to potrebné. Držať sa v úzadí, ak je to možné. Táto suverénnosť je súčasťou balíka asistenčných jazdných systémov. Systém kombinuje bezpečnostné a asistenčné systémy,

ktoré dokážu odbremeniť vodiča, znížiť riziko nehôd a zlepšiť ochranu cestujúcich, rovnako ako ostatných účastníkov cestnej premávky. Najmä na dlhých trasách a pri jazdení v zápche okrem toho odbremeňuje vodiča aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC s aktívnym asistentom riadenia a ponúka mu vysoký komfort.

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Podrobnosti o technológiách

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Podrobnosti o technológiách

Na obrázku: spôsob fungovania aktívneho asistenta udržiavania odstupu DISTRONIC vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC

Na obrázku: spôsob fungovania aktívneho asistenta brzdenia vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Aktívny asistent brzdenia

Na obrázku: spôsob fungovania systému PRE-SAFE® vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Systém PRE-SAFE®

Na obrázku: spôsob fungovania asistenta sledovania mŕtveho uhla vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Asistent sledovania mŕtveho uhla

Na obrázku: projekčný displej vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Projekčný displej

Na obrázku: prepínač DYNAMIC SELECT vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

DYNAMIC SELECT

Na obrázku: podvozok so vzduchovým pružením so systémom VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

VZDUCHOVÉ OVLÁDANIE POHYBU KAROSÉRIE

Na obrázku: nastavenia terénneho technického balíka na displeji multimediálneho systému vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Terénny technický balík

Na obrázku: funkcia vyhľadávania medzier na zaparkovanie v okolí vozidla, ktorá je súčasťou parkovacieho balíka s 360-stupňovou kamerou pre vozidlo Mercedes-Benz GLC SUV.

Parkovací balík s 360-stupňovou kamerou

Aktívny asistent parkovania so systémom PARKTRONIC

Zaparkovanie a vyparkovanie vozidla s ľahkosťou

Na obrázku: systém COMAND Online vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

COMAND Online

Na obrázku: dotykové pole s ovládačom vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Dotykové pole s ovládačom

Na obrázku: displej mobilného telefónu s funkciou Zamykanie a odomykanie dverí na diaľku z oblasti služieb Online na diaľku vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Online na diaľku

Na obrázku: spôsob fungovania adaptívneho asistenta diaľkového svetla plus na vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Adaptívny asistent diaľkového svetla plus

Na obrázku: odbočovacie svetlo, ktoré je súčasťou systému inteligentného osvetlenia s LED, vo vozidle Mercedes-Benz GLC SUV.

Systém inteligentného osvetlenia s LED

Na obrázku: pohľad zblízka na vysokovýkonný svetlomet s LED na vozidle Mercedes-Benz GLC SUV s aktivovanou smerovkou.

Vysokovýkonné svetlomety s LED

Mercedes me connect


Spojí vás s vaším vozidlom

Mercedes me connect


Spojí vás s vaším vozidlom

Zažite internetové prepojenie automobilu s vonkajším svetom.
Zažite internetové prepojenie automobilu s vonkajším svetom.
Znova si pozrieť

Vždy v spojení

Staňte sa súčasťou inteligentne zosieťovaného sveta

Vždy v spojení

Staňte sa súčasťou inteligentne zosieťovaného sveta

Služby Mercedes me connect vás spoja s vaším vozidlom a vaše vozidlo spoja so všetkým, čo je pre vás dôležité.
Zaregistrujte sa na portáli Mercedes me ešte dnes. Bez časového obmedzenia profitujete z našich bezplatných základných služieb. Zároveň si na tri roky bezplatne zabezpečíte služby sprostredkované na diaľku. Chcete si užívať ešte vyšší komfort? Potom môžete do vozidla dodatočne integrovať príslušnú predvýbavu, ako aj množstvo navigačných a komfortných služieb.

Po vyhotovení obsahu mohli na produkte nastať zmeny.

Mercedes-AMG


Výrazný terénny vzhľad v spojení s nekompromisnou výkonnosťou na ceste

S vozidlom značky Mercedes-AMG vám dávame prísľub, že budeme vždy o krok vpred a to, čo je technicky realizovateľné, uskutočníme neopakovateľným spôsobom. Na vysoko emocionálne a hlboko pôsobivé jazdné zážitky.

Mercedes-AMG


Výrazný terénny vzhľad v spojení s nekompromisnou výkonnosťou na ceste

S vozidlom značky Mercedes-AMG vám dávame prísľub, že budeme vždy o krok vpred a to, čo je technicky realizovateľné, uskutočníme neopakovateľným spôsobom. Na vysoko emocionálne a hlboko pôsobivé jazdné zážitky.

 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

  Na obrázku: pohľad spredu na vozidlo Mercedes-AMG GLC.

  Čistý pôžitok z jazdy plný sily s 3,0-litrovým motorom V6 biturbo.

  Na obrázku: pohľad zozadu na vozidlo Mercedes-AMG GLC.
  Na obrázku: pohľad zboku na vozidlo Mercedes-AMG GLC.

  3,0-litrový motor V6 biturbo s výkonom

  XXX kW<p>Údaje o menovitom výkone a menovitom krútiacom momente podľa nariadenia (ES) č. 715/2007 v aktuálnom platnom znení.</p>

  zodpovedá výkonu a pôžitku z jazdy s výkonom XXX k

  Dynamické zrýchlenie z 0 na 100 km/h za

  XXX s

  Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC: kombinovaná spotreba paliva: XXX l/100 km, kombinované emisie CO2: XXX g/km<p>Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO2 podľa skúšobného postupu NEDC“ v zmysle čl. 2 bodu 1 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Spotreba elektrického prúdu bola zistená na základe nariadenia 692/2008/ES.</p>

 • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+/63 S 4MATIC+

  Na obrázku: pohľad spredu na vozidlo Mercedes-AMG GLC počas jazdy.

  Športové obloženie chladiča špecifické pre AMG.

  Na obrázku: bočný pohľad zozadu na vozidlo Mercedes-AMG GLC.

  Výrazná zadná časť.

  Na obrázku: bočný pohľad spredu na vozidlo Mercedes-AMG GLC.

  Dynamický už počas státia.

  4,0-litrový motor V8 biturbo s výkonom

  XXX kW<p>Údaje o menovitom výkone a menovitom krútiacom momente podľa nariadenia (ES) č. 715/2007 v aktuálnom platnom znení.</p>

  (XXX k) a XXX kW (XXX k) v prípade modelu GLC 63 S

  Dynamické zrýchlenie z 0 na 100 km/h za

  XXX s

  a na modeli S len za XXX s

  Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+: kombinovaná spotreba paliva: XXX l/100 km; kombinované emisie CO2: XXX g/km

  Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+: kombinovaná spotreba paliva: XXX l/100 km; kombinované emisie CO2: XXX g/km<p>Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO2 podľa skúšobného postupu NEDC“ v zmysle čl. 2 bodu 1 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Spotreba elektrického prúdu bola zistená na základe nariadenia 692/2008/ES.</p>

Obrázky a filmy


Galéria vozidiel GLC

Obrázky a filmy


Galéria vozidiel GLC

Na obrázku: bočný pohľad na vozidlo Mercedes-Benz GLC počas jazdy nočným mestom.
Na obrázku: pohľad cez okno vodiča do interiéru vozidla Mercedes-Benz GLC.
Na obrázku: pohľad spredu na dizajn exteriéru vozidla Mercedes-AMG GLC v prostredí nočného mesta.
Na obrázku: bočný pohľad zozadu na dizajn exteriéru vozidla Mercedes-AMG GLC v prostredí nočného mesta.
Na obrázku: bočný pohľad spredu na vozidlo Mercedes-Benz GLC na moste nad tečúcou vodou.
Na obrázku: záber na vozidlo Mercedes-Benz GLC počas jazdy na plný plyn po prázdnej ceste nižšej triedy.
Na obrázku: pohľad zozadu na vozidlo Mercedes-AMG GLC v prostredí nočného mesta.
Na obrázku: pohľad zboku na interiér v priestore pre vodiča vozidla Mercedes-Benz GLC.