Trieda V

V životnej veľkosti

Po vyhotovení obsahu mohli na produkte nastať zmeny.

Koncepcia vozidla


Koncepcia vozidla

S vozidlom Mercedes-Benz Triedy V cestujú rodiny ešte pohodlnejšie, dobrodruhovia zažijú každý okamih ešte intenzívnejšie a cestujúci využívajúci kyvadlovú dopravu dosiahnu svoje ciele tak pohodlne a štýlovo ako ešte nikdy predtým.

Koncepcia vozidla


Koncepcia vozidla

S vozidlom Mercedes-Benz Triedy V cestujú rodiny ešte pohodlnejšie, dobrodruhovia zažijú každý okamih ešte intenzívnejšie a cestujúci využívajúci kyvadlovú dopravu dosiahnu svoje ciele tak pohodlne a štýlovo ako ešte nikdy predtým.

Ľutujeme, ale vaše zariadenie nepodporuje túto funkciu.

Ľutujeme, ale vaše zariadenie nepodporuje túto funkciu.

Skúste, prosím, otočiť zariadenie pre aktivovanie režimu na šírku. Prípadne použite zariadenie s vyšším rozlíšením.

Plný života

Kde sa odohráva život: Mercedes-Benz Triedy V je pritom – a je vybavený všetkým potrebným.
Na obrázku: rodinný výlet s tromi deťmi a ich otcom.
Zatvoriť
Reklamný spot s vozidlom Mercedes-Benz Triedy V je plný života: zažite rušný víkend jednej rodiny.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Znova si pozrieť
Pre všetkých, ktorí majú veľké plány
Mercedes-Benz Triedy V ponúka priestor, ktorý vás podporí vo všetkých životných situáciách. Je jedno, či sa musíte postarať o odvážnu futbalistku a jej vybavenie, alebo či s rodinou plánujete cyklistický výlet alebo výlet za surfovaním: s vozidlom Mercedes-Benz Triedy V ste pripravený takmer na všetky situácie – a z vášho života sa stane zážitok.
Na obrázku: vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s otvoreným zadným sklom, do ktorého matka s dcérou nakladajú batožinu.

Pohodlne dopraví rodiny do cieľa

Vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V môžete cestovať bezpečne, komfortne a exkluzívne.
Na obrázku: pohľad zblízka na vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s tromi deťmi na zadných sedadlách a matkou za volantom.
Zatvoriť
Hor sa za potešením
Cesta do cieľa vašich snov vedie cez Mercedes-Benz Triedy V. Či už máte namierené do hôr alebo k moru, vozidlo Triedy V umožňuje bezpečný a pohodlný transport cestujúcich a vybavenia hocikam. Na ďalší turnaj s kompletným výstrojom? Žiaden problém. Trieda V sa ľahko zmení aj na autobus pre mužstvo. Rodinná dovolenka s deťmi vrátane ich hračiek a plyšákov? Vo vozidle Triedy V si všetky nájdu pohodlné miesto na hranie. Variabilná koncepcia využitia priestoru ponúka až 8 miest na sedenie plus miesto na batožinu.
Na obrázku: pohľad zhora na koncepciu využitia priestoru v 8-miestnom vozidle Mercedes-Benz Triedy V.
Dynamické prejazdy zákrut vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V s líniou výbavy AVANTGARDE a exteriérovým športovým balíkom AVANTGARDE.

Cenná ako čas strávený s rodinou: Trieda V s dvoma posuvnými dverami.

Rozhodne tie najlepšie vyhliadky

Mercedes-Benz Triedy V. Na ňu sa môžete spoľahnúť.
Na obrázku: wakeboarder, ktorý sa so svojím wakeboardom pod pazuchou prechádza po pláži.
Zatvoriť
Veľká zábava, vysoká miera bezpečnosti
Na nové, náročné trasy na ďalšiu dovolenku. Na veterné trasy k pláži. Alebo na spokojný návrat domov po absolvovaní vzrušujúcich aktivít – existuje veľa dôvodov na to, aby sa Trieda V stala tým správnym partnerom pre vašu rodinu. Vozidlo Triedy V vás v najrôznejších situáciách dokáže podporiť prostredníctvom mnohých asistenčných systémov. Napríklad sériovo dodávaný asistent jazdy pri bočnom vetre pomáha predchádzať vybočeniu z jazdného pruhu pri nárazovom bočnom vetre. Lebo pri všetkých tých dobrodružstvách, ktoré plánujete, chcete mať istotu, že vaša rodina je v dobrých rukách.
Na obrázku: pohľad zblízka na prístrojovú dosku vozidla Mercedes-Benz Triedy V s aktivovaným asistentom jazdy pri bočnom vetre.
Toľko je isté
Vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V je o vás výborne postarané. To nie je žiaden zázrak, lebo pri jazdení sa môžete spoľahnúť na maximálnu podporu vďaka komplexnej koncepcii bezpečnosti s mnohými asistenčnými systémami. Najzaujímavejším prvkom je balík asistenčných jazdných systémov: inteligentná kombinácia štyroch asistenčných a bezpečnostných systémov, ktoré odbremenia vodiča a prinesú vyššiu bezpečnosť.
Na obrázku: pohľad zblízka na prístrojovú dosku vozidla Mercedes-Benz Triedy V s aktivovaným asistenčným a bezpečnostným systémom.

Priblíži vás k vašim cieľom

Mercedes-Benz Triedy V. Nová veličina v podnikaní.
Na obrázku: pohľad zblízka na ženu za volantom a muža na sedadle spolujazdca vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V.
Zatvoriť
Obrovský úspech
Nielen na naladenie na večierok: Trieda V vás nadchne svojím ultimatívnym priestorovým zvukom. Dokonale zladený systém zosilňovačov a reproduktorov značky Burmester® Ozvučovací systém Burmester® s priestorovým zvukom sa na želanie dodáva pre Triedu V a Triedu V AVANTGARDE, v Triede V EXCLUSIVE je súčasťou sériovej výbavy. podáva so svojimi 15 reproduktormi špičkové výkony. Tento zvukový obraz vás strhne aj bez toho, aby ste boli členom symfonického orchestra. A aby veľké nadšenie neprerušilo komunikáciu vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V, rozhovory medzi vodičom a spolujazdcom sa cez integrovaný mikrofón prenášajú spredu do oblasti zadných sedadiel – s krištáľovo čistým a zosilneným zvukom.
Na obrázku: pohľad zblízka na ozvučovací systém Burmester® s priestorovým zvukom vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V.
Pre všetkých, ktorí žijú svojím povolaním
Ľudia s nevšedným povolaním často považujú svoju prácu za poslanie. Oni vedia, že úspech v povolaní nezávisí od aktuálneho času. Napríklad členovia klasického súboru skúšajú cez deň, svoje nadšenie však zažívajú aj po západe slnka. Najmä potom, keď sa posadia do vozidla Mercedes-Benz Triedy V. Tu v štýlovom prostredí sa odvezie všetko, čo robí večer mimoriadnym: oslavovanú sopranistku alebo hviezdneho hudobníka so svojím hudobným nástrojom.

Vždy suverénne vystupovanie

Pri dosahovaní profesionálneho úspechu je užitočné, ak sa môžete spoľahnúť na verného spolupútnika. Najmä v prípade, keď rovnako ako Trieda V symbolizuje exkluzívnu mobilitu.
Pôsobivý večerný záber ukazuje ženu, ktorá vystupuje cez posuvné dvere vozidla Mercedes-Benz Triedy V.
Zatvoriť
Pôsobivý večerný záber ukazuje vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s otvorenými posuvnými dverami.

Prívetivý: Mercedes-Benz Triedy V s dvoma posuvnými dverami.

Keď komfort a elegancia tvoria systém
Podobne komfortne, ako s vozidlom Mercedes-Benz Triedy V dosahujete svoje ciele, tak elegantne funguje aj nakladanie a vykladanie vozidla: samostatne otvárateľné zadné sklo dovoľuje manuálne otvorenie a zatvorenie nezávisle od zadných výklopných dverí.
Na obrázku: vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s otvoreným zadným sklom.

Štýlovo napredovať, dobre doraziť do cieľa

Mercedes-Benz Triedy V. Manifestácia dobrého vkusu.
Pôsobivá inscenácia vozidla Mercedes-Benz Triedy V s líniou výbavy EXCLUSIVE.
Zatvoriť
Interiér vozidla Mercedes-Benz Triedy V s líniou výbavy EXCLUSIVE vyžaruje kvalitu luxusného salóna pre prominentov.

Povýši interiér vozidla na luxusný salón pre prominentov. Línia výbavy EXCLUSIVE.

Exkluzivita skrz-naskrz
Komu sa profesionálne darí, ten si pri práci želá mať aj vhodné prostredie. Mercedes-Benz Triedy V s líniou výbavy EXCLUSIVE výrazne vychádza v ústrety tejto požiadavke: vozidlo vzrušujúcim spôsobom nanovo interpretuje tému luxusu. Mimoriadne výrazné sú napríklad ozdobné prvky so vzhľadom kefovaného hliníka. A panoramatická posuvná strecha ponúka ďalší cenný zaujímavý úžitok: dojmy z bezprostredného okolia môžu kladne vplývať na cestujúcich, pričom môžu poslúžiť ako zdroj inšpirácie. Jedným z najfascinujúcejších príkladov je večerná obloha so všetkými jej odtieňmi a hrou farieb.
Na obrázku: predný a bočný pohľad z vtáčej perspektívy na vozidlo Mercedes-Benz Triedy V.

Na stope dobrodružstvu

Mercedes-Benz Triedy V. A cesta ožíva.
Dynamické prejazdy zákrut vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V so strešným boxom a naloženým nosičom bicyklov – na ceste za novými dobrodružstvami.
Zatvoriť
Na obrázku: Mercedes-Benz Triedy V s nosičom bicyklov, ktorý vám na každé nové dobrodružstvo umožní zobrať až štyri bicykle.

Pre dobrodružstvá na dvoch kolesách: nosič bicyklov maximálne na štyri bicykle.

Box pre každý prípad
Kto sa vydáva na cestu, má čo povedať – a často aj čo prepravovať. So strešným boxom 400 od značky Mercedes-Benz to nie je problém: box ponúka objem do 400 litrov a možno v ňom prepravovať maximálne 75 kg batožiny. Ten má teda skutočne všetko v sebe. Praktické: box sa jednoducho a bezpečne montuje na strešný nosič, ktorý môžete jednoducho upevniť na strechu vozidla Mercedes-Benz Triedy V. Takto je strešný box v každom ohľade praktickým pomocníkom. A je ako stvorený na ďalšie dobrodružstvo.
Na obrázku: Mercedes-Benz Triedy V so strešným boxom, ktorého objem 400 litrov môžete využiť pri organizácii nového dobrodružstva.
Stále na ceste
Príbeh s mobilným štýlom života začína nastúpením do vozidla Mercedes-Benz Triedy V. A kľudne môže trvať aj po západe slnka. Za to je zodpovedný úžitkový a zážitkový faktor Triedy V, ktorý vyplýva z jej veľkosti, variability a funkčnosti: nájdete tu miesto na prepravu množstva vecí, od vybavenia pre bežcov až po kompletný sortiment na závodnú cyklistiku – čo nadchne nielen úspešných triatlonistov. To vám súčasne umožní vždy pohodlné a bezpečné cestovanie, pričom sa stále môžete tešiť na nové skúsenosti. Lebo už za najbližšou zákrutou môže na vás čakať nové dobrodružstvo.

Dosahovať stále nové ciele

Mercedes-Benz Triedy V. Keď sa zo života stáva zážitok.
Na obrázku: vozidlo Mercedes-Benz Triedy V na pláži a dve ženy, ktoré chcú naložiť svoje pretekárske bicykle.
Zatvoriť
Zrelaxovaný býva obľúbenejší
Multimediálny systém COMAND Online Systém COMAND Online sa dodáva na želanie pre Triedu V a Triedu V AVANTGARDE. V Triede V EXCLUSIVE je súčasťou sériovej výbavy. Na využívanie všetkých funkcií systému COMAND Online je potrebný mobilný telefón s funkciou Bluetooth® alebo chytrý telefón s možnosťou prenosu dát. podporí vodiča v tom, aby bezpečne a uvoľnene dorazil do cieľa. Rýchla navigácia s pevným diskom umožňuje dynamické navádzanie do cieľa – v reálnom čase a pri zohľadnení aktuálnych dopravných informácií. Systém COMAND Online znázorňuje tieto údaje ako trojrozmerné topografické mapy. O ešte väčšiu pohodu sa postarajú zábavné a komunikačné nástroje systému COMAND Online: vďaka internetovému prehliadaču, displeju Central Media Display, integrovanému pevnému disku s kapacitou 80 GB a mechanike na DVD takmer zabudnete, že ste práve na cestách – a nie doma vo vašej obývačke.
Na obrázku: pohľad zblízka na multimediálny systém COMAND Online s rýchlou navigáciou s pevným diskom.
Mimoriadne cenný pri náročných podmienkach na vozovke
So stálym náhonom na všetky kolesá 4MATIC[1] si Trieda V lepšie poradí aj v prípade náročných podmienok na vozovke. Vďaka veľmi dobrej trakcii zvyšuje dynamiku jazdy a zlepšuje jazdné vlastnosti. Sila sa medzi prednú a zadnú nápravu rozdeľuje v pomere 45:55. Na klzkých povrchoch dokáže systém elektronického riadenia trakcie 4ETS zabrzdiť kolesá s nedostatočnou trakciou. Zároveň sa hnací moment prenesie na kolesá s dobrou trakciou. So stálym náhonom na všetky kolesá sa výška vozidla nemení. Preto si Trieda V zachováva svoje predpoklady na vstup do bežných garáží, parkovacích domov, podzemných garáží a umývacích zariadení aj s náhonom 4MATIC.
Na obrázku: detailný pohľad na nápis 4MATIC na vozidle Mercedes-Benz Triedy V.
[1] Na želanie sa dodáva ako V 200 d 4MATIC, V 220 d 4MATIC a V 250 d 4MATIC, len v kombinácii s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS. V 200 d 4MATIC s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 8,6/6,9/7,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 199 g/km; trieda efektívnosti: C.V 220 d 4MATIC s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 8,6/6,9/7,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 199 g/km; trieda efektívnosti: C.V 250 d 4MATIC s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 9,0/6,7/7,5 l/100 km; kombinované emisie CO2: 199 g/km; trieda efektívnosti: C. [*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO₂ nových osobných motorových vozidiel sú uvedené v „Príručke o spotrebe paliva, emisiách CO₂ a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).
Pohľad zhora na rez vozidlom Mercedes-Benz Triedy V vo variante s dvomi samostatnými sedadlami a jedným naloženým bicyklom vzadu.

Aj pre spolujazdcov s bicyklami: variabilná konfigurácia sedadiel.

Víťazné typy medzi sebou

Mercedes-Benz Triedy V. A život sa zmení na úspech.
Na obrázku: dve vyšportované ženy pri cyklistickom tréningu a vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s plážou v pozadí.
Zatvoriť
Vo videu si Sebastian Kienle a Anja Beranek na svojich bicykloch dopriali preteky s vozidlom Mercedes-Benz Triedy V a Sebastian Kienle absolvuje zastávku v boxoch.
Das gewünschte Video ist momentan leider nicht verfügbar. Bitte versuchen Sie es später noch einmal.
Znova si pozrieť
Výzvy sú dobrým motorom
Pre železné ženy Anju Beranek a Kaisu Lehtonen platí: čím náročnejšia je úloha, tým intenzívnejšia je skúsenosť. Nečinnosť pre ne neprichádza do úvahy. K tomuto krédu výborne pasuje vozidlo Mercedes-Benz Triedy V. Silné ženy podporuje pri dosahovaní nových cieľov a pri prekonávaní hraníc – ako verný sprievodca počas tréningových fáz, ako aj pri súťažiach. Takto môžu tieto silné ženy vystupovať ako úspešný tím. A žiť svoj triatlonový životný štýl na ceste aj mimo nej.
Na obrázku: Anja Beranek a Kaisa Lehtonen vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V.

V 220 d s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 7,3/6,4/6,8 l/100 km; kombinované emisie CO2: 179 g/km; trieda efektívnosti: B. [1][*]

V 250 d, s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS. Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 7,1/6,6/6,8 l/100 km; kombinované emisie CO2: 179 g/km; trieda efektívnosti: B. [1][*]

[1] Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO2 podľa NEDC“ v zmysle čl. 2 bodu 1 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na porovnanie rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO₂ nových osobných motorových vozidiel sú uvedené v „Príručke o spotrebe paliva, emisiách CO₂ a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Kľúčové vlastnosti


Kľúčové vlastnosti

Spoznajte variabilitu Triedy V

Mnohostranná koncepcia využitia vnútorného priestoru povýšila Triedu V na komfortné veľkopriestorové vozidlo s rozmanitými možnosťami. Veľkoryso stvárnený interiér je príkladom po stránke ergonómie, funkčnosti aj dizajnu.

Kľúčové vlastnosti


Kľúčové vlastnosti

Spoznajte variabilitu Triedy V

Mnohostranná koncepcia využitia vnútorného priestoru povýšila Triedu V na komfortné veľkopriestorové vozidlo s rozmanitými možnosťami. Veľkoryso stvárnený interiér je príkladom po stránke ergonómie, funkčnosti aj dizajnu.

Na obrázku: vizuálne, na dotyk aj ergonomicky fascinujúci kokpit vozidla Mercedes-Benz Triedy V.
Na obrázku: vizuálne, na dotyk aj ergonomicky fascinujúci kokpit vozidla Mercedes-Benz Triedy V.

Priestor plný pohodlia

Zážitok pre všetky zmysly – vizuálny, taktilný aj ergonomický. Kvalitu zvyšujú exkluzívne prvky ako multimediálny displej s vysokokvalitným povrchom zo skla.

Na obrázku: exkluzívny kokpit vozidla Mercedes-Benz Triedy V v tvarovo dokonalom dizajne s výberom prvotriednych materiálov.

Veľkopriestorový kokpit

Interiér vozidla má kokpit, ktorý sa vyznačuje tvarovo dokonalým dizajnom a prvotriednymi materiálmi. Panoramatická posuvná strechaPanoramatická posuvná strecha sa dodáva na želanie. Je súčasťou výbavy Triedy V EXCLUSIVE. vás bude rozmaznávať ešte väčšou záplavou svetla a vzduchu.

Na obrázku: pohľad na oblasť zadných sedadiel so štyrmi komfortnými samostatnými sedadlami a otvorenými posuvnými dverami.

Priestorový zázrak

V Triede V možno prepraviť až osem osôb a množstvo batožiny. Sériovo sú v zadnej časti umiestnené štyri komfortné samostatné sedadláNa želanie možnosť neobjednať., ktoré možno kedykoľvek jednoducho demontovať.

Na obrázku: vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s otvorenými dverami vodiča a posuvnými dverami.

Priestor na flexibilnosť

Praktické pri stiesnenej dopravnej situácii: posuvné dvere na ľavej strane vozidla ponúkajú ďalší prístup na nakladanie a vykladanie nákladu alebo na nastupovanie a vystupovanie osôb.

Na obrázku: vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s kavansitovým modrým lakom, so samostatne otvoreným zadným sklom.

Dokonalosť nakladania

Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V ponúka inteligentnú koncepciu využitia vnútorného priestoru a mnohé nápady umožňujúce nakladanie a vykladanie nákladu, napríklad samostatne otvárateľné zadné sklo.


Zistite viac o koncepcii variabilného využitia priestoru

Trieda V bola vyvinutá na životné radosti a výzvy. Svoju skutočnú veľkosť aj vo vnútri dokazuje koncepciou variabilného využitia priestoru.


Zistite viac o koncepcii variabilného využitia priestoru

Trieda V bola vyvinutá na životné radosti a výzvy. Svoju skutočnú veľkosť aj vo vnútri dokazuje koncepciou variabilného využitia priestoru.

Koncepcia využitia vnútorného priestoru


Inteligentná koncepcia využitia vnútorného priestoru

Priestor vo vozidle ešte nikdy nebol tak flexibilne využiteľný ako v Triede V.

Koncepcia využitia vnútorného priestoru


Inteligentná koncepcia využitia vnútorného priestoru

Priestor vo vozidle ešte nikdy nebol tak flexibilne využiteľný ako v Triede V.

Pohľad zhora na rez vozidlom Mercedes-Benz Triedy V s dvomi trojmiestnymi lavicami vo vozidle.
Pohľad zhora na rez vozidlom Mercedes-Benz Triedy V s trojmiestnou lavicou a priestorom na batožinu, ako aj neskladný náklad.
Pohľad zhora na rez vozidlom Mercedes-Benz Triedy V vo variante s dvomi samostatnými sedadlami a jedným naloženým bicyklom vzadu.
Pohľad zhora na rez vozidlom Mercedes-Benz Triedy V s modulárnou koncepciou sedadiel Triedy V so samostatnými sedadlami a jednou trojmiestnou lavicou.
Pohľad zhora na rez vozidlom Mercedes-Benz Triedy V so zadnými sedadlami v polohe oproti sebe a sklápacím stolíkom.
Na obrázku: zadná časť vozidla Mercedes-Benz Triedy V s otvorenými zadnými výklopnými dverami a pohľad na sieť na ochranu cestujúcich proti batožine.

Konštrukčné dĺžky


Mercedes-Benz Triedy V s tromi rôznymi dĺžkami vozidla

Vyrobená v súlade s vašimi potrebami: Trieda V s kompaktným, dlhým alebo extra dlhým variantom dĺžky vozidla.

Konštrukčné dĺžky


Mercedes-Benz Triedy V s tromi rôznymi dĺžkami vozidla

Vyrobená v súlade s vašimi potrebami: Trieda V s kompaktným, dlhým alebo extra dlhým variantom dĺžky vozidla.

 • Kompaktná

  Na obrázku: pohľad zboku na kompaktnú verziu vozidla Mercedes-Benz Triedy V.

  Dĺžka vozidla

  4,895 m

  Výška vozidla: 1,88 m. Vmestí sa takmer do každej podzemnej garáže!

  Objem batožinového priestoru

  610 l

  pri maximálne 8 miestach na sedenie

 • Dlhá

  Na obrázku: pohľad zboku na dlhú verziu vozidla Mercedes-Benz Triedy V.

  Dĺžka vozidla

  5,14 m

  Výška vozidla: 1,88 m. Vmestí sa takmer do každej podzemnej garáže!

  Objem batožinového priestoru

  1 030 l

  pri maximálne 8 miestach na sedenie

 • Extra dlhá

  Na obrázku: pohľad zboku na extra dlhú verziu vozidla Mercedes-Benz Triedy V.

  Dĺžka vozidla

  5,37 m

  Výška vozidla: 1,88 m. Vmestí sa takmer do každej podzemnej garáže!

  Objem batožinového priestoru

  1 410 l

  pri maximálne 8 miestach na sedenie

Komfort


Komfort

Špičková technika pre všetky zmysly

Komfort


Komfort

Špičková technika pre všetky zmysly

Na obrázku: pohľad zblízka na držiak tabletového počítača vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V.

Zadná lavica sa zmení na lóžu

Predvýbava na zábavnú techniku a komfort

Na obrázku: pohľad zblízka na reproduktor ozvučovacieho systému Burmester® s priestorovým zvukom vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V.

Koncertná sieň na cestovanie

Ozvučovací systém Burmester® s priestorovým zvukom

Parkovací balík s 360-stupňovou kamerou výrazne pomáha vodičovi vozidla Mercedes-Benz Triedy V pri vyhľadávaní parkovacieho miesta, pri parkovaní a pri manévrovaní.

Získajte nový prehľad

Parkovací balík s 360-stupňovou kamerou

Na obrázku: detailný pohľad na ovládaciu jednotku na dverách, ktorá slúži na obsluhu klimatizácie sedadiel vodiča, spolujazdca a cestujúcich vzadu.

Vaša mobilná komfortná zóna

Klimatizácia sedadiel pre všetkých cestujúcich

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz

Inteligentné systémy na zlepšenie bezpečnosti, komfortu a konektivity

Sprievodca, na ktorého sa dá s radosťou spoľahnúť. Asistenčnými a bezpečnostnými systémami vám vozidlo Triedy V pomôže v mnohých jazdných situáciách a umožní vám prísť do cieľa bezpečnejšie, uvoľnenejšie a suverénnejšie.

Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz

Inteligentné systémy na zlepšenie bezpečnosti, komfortu a konektivity

Sprievodca, na ktorého sa dá s radosťou spoľahnúť. Asistenčnými a bezpečnostnými systémami vám vozidlo Triedy V pomôže v mnohých jazdných situáciách a umožní vám prísť do cieľa bezpečnejšie, uvoľnenejšie a suverénnejšie.

Adaptívny asistent brzdenia

Adaptívny asistent brzdenia<p>Adaptívny asistent brzdenia sa na želanie dodáva pre Triedu V, Triedu V AVANTGARDE a Triedu V EXCLUSIVE. Je súčasťou balíka asistenčných jazdných systémov dodávaného na želanie.</p> pomáha vodičovi dodržiavať odstup od vozidla idúceho vpredu a v prípade nebezpečenstva kolízie varuje vodiča zvukovým signálom.

Ak sa odstup od vozidla idúceho vpredu zmenší pod minimálnu vzdialenosť, adaptívny asistent brzdenia aktivuje vizuálnu výstrahu. Systém súčasne aktivuje asistenta brzdenia BAS PRO, ktorý v prípade nedostatočného brzdenia vodičom zvýši tlak v brzdovej sústave.

Systém inteligentného osvetlenia s LED

Systém inteligentného osvetlenia s LEDSystém inteligentného osvetlenia s LED sa na želanie dodáva pre Triedu V, v Triede V AVANTGARDE a Triede V EXCLUSIVE je súčasťou sériovej výbavy. prispôsobuje osvetlenie vozidla svetelným pomerom, dopravnej situácii a poveternostným podmienkam. Zvyšuje percepčnú bezpečnosť a odbremeňuje vodiča.

Adaptívne svetlomety sa dokážu automaticky prispôsobovať jazdnej situácii. Asistent diaľkového svetla pomáha zabrániť oslepovaniu protiidúcich vozidiel. Aktívne osvetlenie zákrut natáča svetlomety smerom do zákruty a zlepšuje osvetlenie vozovky.

Asistent udržiavania v jazdnom pruhu

Asistent udržiavania v jazdnom pruhuAsistent udržiavania v jazdnom pruhu sa na želanie dodáva pre Triedu V, Triedu V AVANTGARDE a Triedu V EXCLUSIVE v kombinácii s balíkom na bezpečné jazdenie v jazdných pruhoch (na želanie) alebo balíkom asistenčných jazdných systémov (na želanie). pomáha predchádzať nehodám v dôsledku opustenia jazdného pruhu. Asistent udržiavania v  jazdnom pruhu je v závislosti od želaného prevádzkového stavu aktívny približne od rýchlosti 60 km/h.

Multifunkčná kamera dokáže rozpoznať vymedzenie jazdného pruhu a sledovať, či sa vozidlo pohybuje v jazdnom pruhu. V prípade neúmyselného opustenia jazdného pruhu vás asistent udržiavania v jazdnom pruhu taktilne upozorní na prekročenie rozpoznaného vodorovného dopravného značenia.

Aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC

Radarom podporovaný aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC<p>Aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC sa na želanie dodáva pre Triedu V, Triedu V AVANTGARDE a Triedu V EXCLUSIVE.</p> udržiava odstup od vozidiel idúcich vpredu a pomáha vodičovi napríklad v premávke s častým zastavovaním a rozjazdom.

S cieľom udržať bezpečnostný odstup aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC samočinne zrýchľuje vozidlo alebo ho pribrzďuje maximálne s polovičným brzdným výkonom. Ak systém zistí, že je potrebné intenzívnejšie brzdenie zo strany vodiča, zaznie prerušovaný výstražný tón a na združenom prístroji sa rozsvieti výstražný symbol.

Inteligentné technológie 1/2


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz – podrobnosti o technológiách

Komfort prinášajúci zvýšenie výkonnosti a príkladná bezpečnosť

Inteligentné technológie 1/2


Inteligentné jazdenie Mercedes-Benz – podrobnosti o technológiách

Komfort prinášajúci zvýšenie výkonnosti a príkladná bezpečnosť

Či už v čase najhustejšej premávky, počas dlhých nočných jázd alebo na neznámych cestách – vaša Trieda V vás výrazne odbremení práve v stresujúcich situáciách. Skrýva sa za tým koncepcia, vďaka ktorej je každá jazda vo vozidle Mercedes-Benz bezpečná a výnimočná: inteligentné jazdenie Mercedes-Benz. Pretože čas, ktorý strávite za volantom, je váš čas. Čas na uvoľnenie. Čas na načerpanie energie. Aby ste do cieľa dorazili predovšetkým bezpečne, ale zároveň aj oddýchnutí.

Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V vybavené aktívnym asistentom udržiavania odstupu DISTRONIC automaticky udržiava odstup od vozidla idúceho vpredu a podporuje vodiča, napríklad počas jazdenia na diaľnici alebo v premávke s častým zastavovaním a rozjazdom.

Aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC

Asistent brzdenia vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V rozpoznáva vozidlá idúce vpredu a dokáže pomôcť pri predchádzaní nehodám v dôsledku nabehnutia.

Adaptívny asistent brzdenia

Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V počas dynamickej jazdy. Asistent jazdy pri bočnom vetre dokáže pomôcť zabrániť zmene jazdnej stopy vozidla pri nárazovom bočnom vetre.

Asistent jazdy pri bočnom vetre

Balík na bezpečné jazdenie v jazdných pruhoch sa vo vozidle Mercedes-Benz Triedy V postará o vyššiu bezpečnosť pri udržiavaní vozidla v jazdnom pruhu, ako aj pri zmene jazdného pruhu.

Balík na bezpečné jazdenie v jazdných pruhoch

Asistent ATTENTION ASSIST dokáže rozpoznať typické príznaky únavy a v takom prípade varuje vodiča vozidla Mercedes-Benz Triedy V.

ATTENTION ASSIST

Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V vybavené balíkom asistenčných jazdných systémov podporuje bezpečné jazdenie a dokáže pomôcť predísť dopravným nehodám.

Balík asistenčných jazdných systémov

Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V vybavené asistentom sledovania mŕtveho uhla dokáže pomôcť pri predchádzaní dopravným nehodám pri zmene jazdného pruhu, napríklad na diaľniciach.

Asistent sledovania mŕtveho uhla

Systém PRE-SAFE® dokáže včas rozpoznať kritické jazdné situácie a prijať preventívne opatrenia na ochranu cestujúcich.

PRE-SAFE®

Asistent sledovania dopravných značiek podporuje vodiča vozidla Mercedes-Benz Triedy V zobrazovaním obmedzení rýchlosti.

Asistent sledovania dopravných značiek

Parkovací balík s cúvacou kamerou pomáha vodičovi vozidla Mercedes-Benz Triedy V pri vyhľadávaní parkovacieho miesta, ako aj pri manévrovaní s vozidlom.

Parkovací balík s cúvacou kamerou

Parkovací balík s 360-stupňovou kamerou výrazne pomáha vodičovi vozidla Mercedes-Benz Triedy V pri vyhľadávaní parkovacieho miesta, ako aj pri parkovaní a manévrovaní.

Parkovací balík s 360-stupňovou kamerou

Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V vybavené systémom inteligentného osvetlenia s LED variabilne prispôsobuje osvetlenie svetelným pomerom, dopravnej situácii a poveternostným podmienkam.

Systém inteligentného osvetlenia s LED

Konektivita


Konektivita

Vaša vstupná brána do digitálneho sveta značky Mercedes-Benz

Konektivita


Konektivita

Vaša vstupná brána do digitálneho sveta značky Mercedes-Benz

Zažite online prepojenie automobilu s vonkajším svetom.

Najlepšie spojenie s vaším vozidlom – služby Mercedes me connect

Najlepšie spojenie s vaším vozidlom – služby Mercedes me connect

Služby Mercedes me connect fascinujúcim spôsobom prepájajú vás, váš chytrý telefón aj vaše vozidlo značky Mercedes-Benz. Či už ste na cestách, alebo doma – so službami Mercedes me connect si na portáli Mercedes me alebo v aplikácii Mercedes me môžete dôležité údaje o vozidle, ako sú stav kilometrov, tlak v pneumatikách a stav naplnenia nádrže, vyhľadať jednoducho online. Diagnostika na diaľku, nehodový manažment, manažment údržby a poruchový manažment, ako aj systém núdzového volania Mercedes-Benz vám poskytujú zosieťovanú bezpečnosť. Ciele jazdy si do svojho vozidla značky Mercedes-Benz pohodlne odošlite z chytrého telefónu. Aktuálne informácie o premávke vás takmer v reálnom čase informujú o dopravnej situácii. Prognóza času jazdy vás vystríha pred dopravnými zápchami a navrhne vám optimálnejší termín odjazdu.

Prihláste sa a využívajte ďalšie služby, ktoré obohatia a zjednodušia vaše každodenné jazdenie.

Takto si aktivujete svoje služby Mercedes me connect

Takto si aktivujete svoje služby Mercedes me connect

Nikto sa dnes nemusí vzdať digitálneho komfortu. Ani vy. Stačí, keď sa zaregistrujete na portáli Mercedes me. Váš zmluvný partner Mercedes-Benz ihneď po prihlásení prepojí váš účet Mercedes me s vaším vozidlom. Potom môžete aktivovať, ako aj znovu deaktivovať želané nastavenia, aplikácie a služby. Celkom flexibilne a individuálne. Kedykoľvek a kdekoľvek.

Obrázky a filmy


Obrázky a filmy k vozidlu Mercedes-Benz Triedy V

Obrázky a filmy


Obrázky a filmy k vozidlu Mercedes-Benz Triedy V

Pohľad zboku na Mercedes-Benz Triedy V AVANTGARDE s posuvnými dverami vpravo a druhými posuvnými dverami vľavo.
Mercedes-Benz Triedy V na rodinnom výlete v horách.
Želané video nie je momentálne k dispozícii. Skúste to ešte raz neskôr.
Znova si pozrieť
Pohľad zblízka na vozidlo Mercedes-Benz Triedy V, ktoré za slnečného dňa prechádza po ceste nižšej triedy.
Mercedes-Benz Triedy V v briliantovej striebornej farbe pri nočnej inscenácii s otvorenými posuvnými dverami vľavo.
Športový kokpit vozidla Mercedes-Benz Triedy V. Línia výbavy AMG Line so združeným prístrojom s farebným displejom a ozdobnými prvkami so vzhľadom uhlíkových vlákien.
Mercedes-Benz Triedy V EXCLUSIVE s ozdobnými prvkami so vzhľadom kefovaného hliníka a multifunkčným volantom potiahnutým kožou napa.
Mercedes-Benz Triedy V EXCLUSIVE s metalickým lakom a panoramatickou posuvnou strechou.
Mercedes-Benz Triedy V AVANTGARDE s náladovým osvetlením a ozdobnými prvkami so vzhľadom ebenového dreva.
Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V AVANTGARDE s líniou výbavy AMG Line sa prezentuje športovo a exkluzívne.
Vozidlo Mercedes-Benz Triedy V s líniou výbavy AMG Line sa prezentuje športovo-exkluzívnym exteriérom.
Pohľad zvnútra na vozidlo Mercedes-Benz Triedy V. Otvorené posuvné dvere a pohodlné zadné sedadlá lákajú na nastúpenie do vozidla.