Nový sedan Triedy A

Prvá Trieda A s trojpriestorovým dizajnom

Už ako malé deti sme kreslili vozidlá podľa tzv. trojpriestorového dizajnu. Vďaka novému sedanu Triedy A o nich opäť začíname snívať. Silueta je taká dynamická a pritom nadčasovo elegantná. Nový sedan Triedy A s koncepciou MBUX (Používateľský zážitok Mercedes-Benz) a športovým trojpriestorovým dizajnom.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Nová Trieda A

Hey Mercedes (Ahoj, Mercedes)

Poznáte to? Stretnete človeka a máte pocit, akoby ste ho poznali už večnosť. Podobne je to aj s novou Triedou A. Ste spolu na cestách len pár dní a už pozná vaše osobitosti, vaše nálady, čo najradšej robíte aj čo nemáte radi. Takmer lepšie ako vy sami. Nová Trieda A a vy ste zrazu ako jeden. Aby ste vždy mohli byť takí, akí ste.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Nový sedan Triedy C

Inšpiratívna, dynamická interpretácia klasického sedanu

Nie je dôležité byť lepší ako ostatní. Dôležité je zlepšovať sa, a tým prekonávať samého seba. Na tom záleží. V športe ako aj na vozovke. Trieda C je známa svojimi dokonalými tvarmi, komfortom, kvalitou, a tým, čo ju ženie vpred: každý deň, počas každej jazdy prekonať samu seba.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Trieda E sedan

Symbol komfortu a bezpečnosti jazdy

Sedan Triedy E je presvedčivým výsledkom novej filozofie dizajnu Mercedes-Benz. Stelesňuje moderný štýl a kultivované športové vlastnosti ako žiadny iný sedan vyššej triedy. Jeho technológie inteligentného jazdenia Mercedes-Benz značne odbremeňujú vodiča a zabezpečujú komfort a bezpečnosť, ktoré sú pre sedan jedinečné – a tým celkom typické pre Triedu E.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Trieda S sedan

Nový komfort pre podnikateľov

Trieda S sedan je synonymom efektívnosti a komfortu. Postará sa napríklad o telesné aj duševné blaho svojich cestujúcich. Komfortné systémy na želanie poskytujú povzbudenie alebo uvoľnenie. Asistenčné systémy zase zabezpečujú príkladnú bezpečnosť a odbremeňujú vodiča účinnejšie ako kedykoľvek predtým.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Mercedes-Maybach Triedy S sedan

Vrchol luxusnej automobilovej mobility

Mercedes-Maybach Triedy S sedan spája tradičnú eleganciu a najvyšší luxus. Typický impozantný vzhľad zdôrazňuje túto tézu z každého pohľadu. V interiéri vás privíta pocit veľkorysého priestoru a architektúra, ktorá je multifunkčným pracovným prostredím a exkluzívnym salónom v jednom. Nájdete v ňom neobmedzený komfort, ktorý ako cestujúci prvej triedy očakávate. Vášho vodiča vynikajúcim spôsobom podporujú najnovšie asistenčné systémy.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH