Nová Trieda G

Odoláva času

Pred mnohými rokmi vyvinuli inžinieri v meste Graz celkom nový druh DNA. DNA terénneho vozidla – ikonické, robustné a takmer nezničiteľné. Inžinieri navrhli diely, ktorých funkcie bez zmeny spĺňajú svoj účel dodnes. Sú to konštrukčné diely, ktoré v priebehu generácií vytvárali jedinečný charakter. Kto však verí, že sa nová Trieda G cíti ako doma len v teréne, veľmi sa mýli. Aj na cestnej komunikácii bude ihneď zrejmé, že toto terénne vozidlo nepozná žiadne kompromisy. Dynamika a komfort dosahujú pri cestovaní úplne novú úroveň a otvárajú novú dimenziu pôžitku z jazdy, na ktorý sú vodiči Triedy G už dávno zvyknutí z terénu.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

GLA

Najšportovejšie terénne vozidlo vo svojej triede

Vyrazte na nové cesty, vydajte sa mimo vyjazdených trás do nového terénu: pokiaľ ide o zvedavosť a túžbu po dobrodružstve, nová GLA je ozajstné terénne vozidlo. Má však aj inú stránku: dynamické línie dizajnu vyjadrujú čistú túžbu vozidla vyraziť vpred takmer ako športové kupé. Vďaka tomu sa z GLA stáva čistokrvný crossover. Mesto je jej prirodzený terén. Odtiaľ sa vydáva na každé dobrodružstvo, pre ktoré sa rozhodnete. Vitajte v GLA.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Nová GLC

Silný charakter s úplne novými stránkami

Nová GLC sa prezentuje inteligentne, dynamicky a suverénne ako nikdy predtým. S fascinujúcim moderným ovládacím systémom, ktorý sa vám každý deň prispôsobí o čosi viac. S ešte výraznejším dizajnom SUV. Ako aj s komfortnými a bezpečnostnými systémami, ktoré sa o vás a váš pocit pohody starajú lepšie ako kedykoľvek predtým.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

GLE

To najlepšie do každého terénu

Špičkovým hydraulickým podvozkom, ktorý sa dodáva na želanie, a revolučným rozhraním MBUX (Používateľský zážitok Mercedes-Benz) vytvára nová GLE nový obraz vozidla SUV. Je inteligentnejšia, pozornejšia a ohľaduplnejšia ako kedykoľvek predtým.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH

Nová GLS

To najlepšie do každého terénu

Nová GLS vo svojom názve hrdo nesie písmeno S. Spája v sebe suverénnosť vozidla SUV a vnútorné hodnoty Triedy S ako žiadne iné vozidlo. Nastúpte a zažite vyberaný luxus, vnímateľný komfort a príkladnú bezpečnosť na doteraz nevídanej úrovni.

Kúpna cena z výrobného závodu s 19 % DPH