Klasika medzi terénnymi vozidlami: Trieda G otvára nové obzory už 40 rokov.

Trieda G

Odoláva času

Pred mnohými rokmi vyvinuli inžinieri v meste Graz celkom nový druh DNA. DNA terénneho vozidla – ikonické, robustné a takmer nezničiteľné. Inžinieri navrhli diely, ktorých funkcie bez zmeny spĺňajú svoj účel dodnes. Sú to konštrukčné diely, ktoré v priebehu generácií vytvárali jedinečný charakter. Kto si ale myslí, že sa Trieda G cíti ako doma len v teréne, veľmi sa mýli. Aj na cestnej komunikácii bude ihneď zrejmé, že toto terénne vozidlo nepozná žiadne kompromisy. Dynamika a komfort cestovania dosahujú pri terénnom vozidle úplne novú úroveň a otvárajú novú dimenziu pôžitku z jazdy, na ktorý sú vodiči Triedy G už dávno zvyknutí z terénu.

Kúpna cena s 20 % DPH

Čistokrvný crossover: so svojimi dynamickými dizajnovými líniami je GLA najšportovejšie terénne vozidlo vo svojej triede.

GLA

Najšportovejšie terénne vozidlo vo svojej triede.

Vyrazte na nové cesty, vydajte sa mimo vyjazdených trás do nového terénu: pokiaľ ide o zvedavosť a túžbu po dobrodružstve, nová GLA je ozajstné terénne vozidlo. Má však aj inú stránku: dynamické línie dizajnu vyjadrujú čistú túžbu vozidla vyraziť vpred takmer ako športové kupé. Vďaka tomu sa z GLA stáva čistokrvný crossover. Mesto je jej prirodzený terén. Odtiaľ sa vydáva na každé dobrodružstvo, pre ktoré sa rozhodnete. Vitajte v GLA.

Kúpna cena s 20 % DPH

Na obrázku: Mercedes-Benz GLC SUV.

Nová GLC

Silný charakter s úplne novými stránkami.

Nová GLC sa prezentuje inteligentne, dynamicky a suverénne ako nikdy predtým. S fascinujúcim moderným ovládacím systémom, ktorý sa vám každý deň prispôsobí o čosi viac. S ešte výraznejším dizajnom SUV. Ako aj s komfortnými a bezpečnostnými systémami, ktoré sa o vás a váš pocit pohody starajú lepšie ako kedykoľvek predtým.

Kúpna cena s 20 % DPH

Mercedes-Benz GLE v sebe spája dynamiku, schopnosť presadiť sa a efektívnosť.

GLE

To najlepšie do každého terénu

Špičkovým hydraulickým podvozkom, ktorý sa dodáva na želanie, a revolučným rozhraním MBUX (Používateľský zážitok Mercedes-Benz) vytvára nová GLE nový obraz vozidla SUV. Je inteligentnejšia, pozornejšia a ohľaduplnejšia ako kedykoľvek predtým.

Kúpna cena s 20 % DPH

Na obrázku: pohľad zboku na novú GLS SUV.

Nová GLS

To najlepšie do každého terénu

Nová GLS hrdo nesie vo svojom názve písmeno S. Spája v sebe suverénnosť vozidla SUV a vnútorné hodnoty Triedy S ako žiadne iné vozidlo. Nastúpte a zažite vyberaný luxus, vnímateľný komfort a príkladnú bezpečnosť na doteraz nevídanej úrovni.

Kúpna cena s 20 % DPH