Marco Polo | obytné automobily Mercedes-Benz
Marco Polo

Marco Polo. Kempingové vozidlo zaručujúce pocit pohody.

Pohnite sa.

Konfigurovať teraz

Priekopnícky infotainment systém.

S MBUX (Používateľský zážitok Mercedes-Benz) máte v prípade Marco Polo k dispozícii multimediálny systém, ktorý splní prakticky všetky vaše priania. Učenlivý, modulárne navrhnutý systém sa vyznačuje intuitívnym ovládaním, možno ho individuálne rozšíriť: od integrácie chytrého telefónu cez ovládanie hlasom až po navigáciu Mercedes-Benz. Okrem toho je exkluzívne v prípade Marco Polo vďaka plne integrovanej aplikácii MBAC (Mercedes-Benz Advanced Control) cesta s vozidlom Marco Polo ešte príjemnejšia, pretože sa cez ňu dajú ovládať dôležité kempingové funkcie. Okrem toho patria do rozsahu funkcií MBUX rôzne sériové a voliteľne dostupné služby Mercedes me connect.

MBUX a MBAC

Nikdy ste neboli v takom tesnom spojení so svojím vozidlom: MBUX a MBAC vám prinášajú celkom nové možnosti stiahnutia informácií a ovládania funkcií vozidla – aj prostredníctvom aplikácie na chytrom telefóne.

Navigácia MBUX

Jedným dotykom do cieľa: na dotykovom displeji s vysokým rozlíšením je ovládanie hračkou – a váš Marco Polo vám ukáže, ako sa dostanete do cieľa.

Aplikácia Mercedes me

Svoj MBUX môžete ovládať aj pomocou aplikácie. To je veľmi praktické napríklad vtedy, keď chcete z diaľky skontrolovať hladiny náplne vo vozidle.

MBAC: Intelig. cestovanie

Prostredníctvom Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) možno pohodlne ovládať dôležité elektrické komponenty obytného automobilu, ako sú napríklad kúrenie, elektrická sklenená posuvná strecha alebo chladiaci box.

Aplikácia MBAC

Vďaka aplikácii MBAC môžete pri kempovaní bez nákladu meniť chladiace stupne chladiaceho boxu, obsluhovať elektrickú výsuvnú strechu alebo pred jazdou skontrolovať či je hladina vodnej nádrže pripravená na dovolenku.

AIRMATIC – S bezpečnosťou prvotriedneho komfortu jazdy.

Komfortné

V závislosti od jazdnej situácie, rýchlosti a podkladu sa automaticky prispôsobí tlmenie na každom kolese a vozidlo sa v prípade potreby zníži alebo zvýši

Samostatný

Či diaľnica, alebo vyjazdená poľná cesta: So vzduchovým pružením AIRMATIC si užívate obzvlášť komfortné a bezpečné zážitky z jazdy, rozšírenú spôsobilosť v teréne a väčšiu športovosť.

Bezpečný

Tak máte aj na poľných cestách alebo v ľahkom teréne pri nižších rýchlostiach k dispozícii väčšiu svetlú výšku. Pri vyšších rýchlostiach, napríklad na diaľnici, vozidlo ľahko poklesne.

Do vášho dobrodružstva vnáša viac štýlovosti.

Chceli by ste váš obytný automobil prispôsobiť rovnako jedinečne, ako vaše cesty? So špeciálnymi výbavami pre 3 modely Marco Polo sa vám to podarí s individuálnym štýlom. Skutočným pútačom je akvamarínový vlnovec výsuvnej strechy. Nielen zvonka sa dá niečo vidieť: Predné otváranie výsuvnej strechy vám umožňuje nové výhľady zo stropnej postele. Vhodne k vlnovcu sú pre strany k dispozícii dekoračné fólie v pravej matnej čiernej s akvamarínovými akcentmi. Sú dostupné v 3 rôznych dizajnoch a veľkostiach, celkom podľa vašej chuti.

Dekoračné fólie

S voliteľnými dekoračnými fóliami vo variantoch Small, Medium alebo Large je možné exteriér prispôsobiť ešte individuálnejšie a atraktívnejšie.

Predný otvor výsuvnej strechy

Pre ešte väčší komfort spánku: dodatočne k bočným otvorom je výsuvná strecha dostupná aj s veľkým predným oknom.

Akvamarínový vlnovec

S akvamarínovým vlnovcom prepožičiavate vášmu vozidlu Marco Polo Camper ešte väčšiu individualitu a výrazovosť a súčasne podčiarkujete váš osobný životný štýl.

Ďalšie voliteľné dizajnové a komfortné prvky výbavy

Zadné výklopné dvere EASY-PACK s elektrickým otváraním a náladové osvetlenie na dolnom okraji kuchynskej linky patria k najvýraznejším prvkom výbavy špeciálneho modelu.

Spoznajte Marco Polo už teraz.

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO₂ nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO₂ a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).