Marco Polo. Automobil, v ktorom máte dobrý pocit.

Pocit pohodlia od začiatku.

Týmto vyhláste svoju nezávislosť.

Komfortný obytný automobil pre náročných kemperov.

Marco Polo je kompaktný obytný automobil pre každého, kto kladie najvyššiu hodnotu na dizajn a pohodlie na ceste. Jazdenie, bývanie a spanie na vysokej úrovni so sebou prináša veľa: V interiéri ponúka sofistikovaný interiérový dizajn s prvotriednou kuchyňou a skriňami, výsuvnú strechu so stropnou posteľou a 2-miestnou lavicou ako komfortným ležadlom, takže 4 osoby môžu pohodlne spať. Vybavený vysokou kvalitou a svojou intuitívnou koncepciou v oblasti infotainmentu fascinuje v každodennom živote aj pri cestovaní. A na ceste stanovuje nové štandardy s nízkou spotrebou a zároveň výkonnými motormi nielen z hľadiska vzhľadu. Takže ak neviete, kam sa chystáte zajtra, Marco Polo vám dá slobodu.

Prednosti.

  1. Bývanie a spánok
  2. Bezpečnosť
  3. Efektívnosť
  4. Potešenie z jazdy
Všade doma.

Marco Polo robí z takmer každého miesto na ceste druhý domov. Vďaka modernej koncepcii nábytku so šatníkovou skriňou a puzdru na uloženie sedadla, ako aj exkluzívnym zariadeniam, ako je podlaha v jachtárskom vzhľade a dekoratívne prvky vo vzhľade klavírového laku, ste na ceste štýloví. A keďže je dobre známe, že môžete ochutnať to najlepšie medzi svojimi štyrmi stenami, nesmie chýbať plne vybavená kuchynka s integrovaným c hladiacim boxom a praktickými zásuvkami, ako aj veľký skladací stôl. Ale predtým, ako vyrazíte do ďalšieho cieľa, posilnite si svoje zážitky z cestovania s komfortným ležadlom alebo pohodlnou stropnou posteľou - v neporovnateľne príjemnom náladovom osvetlení1.

Veľa priestoru na bezpečnosť.

Kdekoľvek sa nachádzate - bezpečnosť je váš spoločník vďaka štandardným ATTENTION ASSIST a Crosswind Assist. Inovatívne voliteľné asistenčné a bezpečnostné systémy, ako sú asistenčné zariadenie DISTRONIC2, asistent brzdenia pre Marco Polo a Marco Polo HORIZON, ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ pre Marco Polo ACTIVITY, asistent udržiavanie jazdného pruhu a asistent sledovania mŕtveho uhla ako aj inteligentný svetelný systém LED ďalej zvyšujú príklad bezpečnostnej úrovne. Takto sa obytné a rekreačné vozy značky Marco Polo stávajú priekopníckymi vozidlami vo svojej triede, kde si vy a vaši cestujúci môžete vychutnať každú jazdu. Mimochodom, vysoká úroveň bezpečnosti v interiéri bola potvrdená spoločnosťou TÜV Rheinland skúšobným záverom3 „Schválená ochrana cestujúcich".

Prirodzený talent - aj pri jazde.

S obytnými a rekreačnými vozmi značky Marco Polo je jazda konzistentná a efektívna. Mercedes-Benz tak zodpovedne prispieva do budúcnosti. Bez ohľadu na to, do ktorého cieľa cestujete: vďaka výkonným motorom s nízkou spotrebou a inovatívnej technológii BlueEFFICIENCY, jazdíte efektívne - bez obetovania komfortu a agility.

Nadšenie nepozná žiadne hranice.

Či už krátke alebo dlhé vzdialenosti - s Marco Polo obytným a rekreačnými vozmi, môžete cestovať z každodenného života do voľno časových aktivít z ešte väčším pôžitkom. Hnacie ústrojenstvo a podvozok kombinujú agilné riadenie s jedinečným komfortom a efektívne vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Dokonca aj náročný terén je zvládnuteľný výkonným pohonom všetkých kolies 4MATICku4 - vďaka optimalizovanej kontrole trakcie a veľmi dobrej stabilite pri jazde. Súčasne s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS®5 môžete riadiť aj jemne aj športovo. A optimálne znížený vnútorný hluk robí každý kilometer jazdy ešte príjemnejším.

1

Dodáva sa ako mimoriadna výbava.

2

Aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC je dostupný len pre vozidlá Marco Polo a Marco Polo HORIZON.

3

V scenári nehody definovanom skúšobňou TÜV Rheinland bola preukázaná ochrana pasažierov pred nákladom a stabilita namontovaného nábytku. Pri tomto teste absorbovala konštrukcia vozidla sily, ktoré vznikli pri náraze pri rýchlosti 56 km/h, bez zásadnejších deformácií v interiéri. Namontované prvky zostali nepoškodené a dvierka nábytku sa neotvorili.

4

Alternatívna dostupnosť pre určité motorizácie.

5

Automatická prevodovka 7G-TRONIC PLUS je – v závislosti od motorizácie – dostupná sériovo alebo alternatívne.

Spánok. Oblasť odpočinku.

Pohodlný spánok až pre 4 osoby.

V aute Marco Polo môžu 4 ľudia snívať o nových dobrodružstvách: strecha, ktorá sa dá zdvihnúť, ponúka priestrannú spálňu pre 2 osoby. Bodové elastické pružinové prvky pod penovým matracom, na ktorých vám nechýba domov, sú obzvlášť príjemné. 2-miestne sedadlo sa elektricky pohybuje do polohy ležania pričom súčasne odvzdušňuje pneumatické bočnice na chrbte a sedadlá, ktoré poskytujú bočnú podporu počas cesty. Spolu s predĺžením lôžka vytvára príjemné postele pre 2 osoby.

Všetko pre pohodlný spánok.

  • Stropná posteľ pre 2 osoby s rozlohou cca 2,05 m x 1,13 m (celková hmotnosť cca 200 kg) a bezpečnostná sieť. Vysoko kvalitný ergonomický penový matrac pre stropnú posteľ s bodovými elastickými pružinovými prvkami zabezpečuje dobré vetranie a komfortné spánkové pohodlie
  • 2-miestna lavica ako komfortné lôžko pre 2 osoby s predĺžením lôžka a rozmerom cca 2,03 m x 1,13 m
  • Rámy v zadnej časti a závesy na čelné sklo, ktoré môžu stmavniť spálňu
  • Elektrické okno v zadnej pravej časti
  • Farebné zasklenie v zadnej časti s čiernym sklom, ktoré chráni pred zvedavými očami a znižuje teplotu zo slnka

Lorem Ipsum