Marco Polo. Automobil, v ktorom máte dobrý pocit.

Pohnite sa.

Konfigurovať

Nick a nové Marco Polo.

MBUX a MBAC: štandardy pri infotainment systéme a ovládaní vozidla.

MBUX prináša informácie, zábavu a konektivitu do vášho vozidla Marco Polo. Je to veľmi jednoduché, takže sa s ním rýchlo oboznámite a je modulárne skonštruovaný, takže si kúpite presne tie funkcie, ktoré potrebujte.

Exkluzívne pre obytné automobily ponúkame Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC). Pomocou tejto aplikácie ovládate dôležité funkcie obytného automobilu a môžete si stiahnuť užitočné informácie – počas cesty, pri kempovaní alebo neskôr. Flexibilita je zachovaná aj pri ovládaní: pretože MBAC ovládate prostredníctvom dotykového displeja rovnako, ako prostredníctvom aplikácie na chytrom telefóne.

MBUX a Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

Nikdy ste neboli v takom tesnom spojení so svojím vozidlom: MBUX a MBAC vám prinášajú celkom nové možnosti stiahnutia informácií a ovládania funkcií vozidla – aj prostredníctvom aplikácie na chytrom telefóne.

MBUX s výberom trasy a dotykom

Jedným dotykom do cieľa: na dotykovom displeji s vysokým rozlíšením je ovládanie hračkou - a váš Marco Polo vám ukáže, ako sa dostanete do cieľa.

Aplikácia Mercedes me

MBUX môžete ovládať aj pomocou aplikácie. To je veľmi praktické napríklad vtedy, keď chcete z diaľky skontrolovať hladiny náplne vo vozidle .

Inteligentnejšie cestovanie

Prostredníctvom Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) možno pohodlne ovládať dôležité elektrické komponenty obytného automobilu, ako sú napríklad kúrenie, strecha alebo chladiaci box alebo stiahnuť užitočné informácie.

Aplikácia Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

 

Vďaka aplikácii MBAC nájdete dôležité informácie o výbave vášho obytného automobilu aj vo svojom chytrom telefóne. Tak môžete napríklad pred začatím cesty ľahšie skontrolovať, či je všetko pripravené na štart.

MBAC - ovládanie strechy

 

Elektrické ovládanie výsuvnej strechy znamená výrazné zvýšenie komfortu. Pomocou aplikácie MBAC ju môžete otvárať a zatvárať dokonca svojím koncovým mobilným zariadením.

Niektoré služby MBUX a Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) si vyžadujú voliteľné a spoplatnené služby, ktoré si musíte objednať prostredníctvom aplikácie Mercedes me.

Vnáša do dobrodružstva ešte viac štýlu.  

Špeciálny modelový rad ArtVenture.

Doprajte si slobodu a užívajte si dobrodružstvo v novom špeciálnom modeli ArtVenture. Vďaka trom voliteľným dekorom pre bočné strany vozidla (všetky v ušľachtilej matnej čiernej farbe a s akvamarínovými akcentmi), ako aj vďaka rovnako akvamarínovému vlnovcu sa budete na cestách presúvať štýlovo. Výsuvná strecha je navyše v prípade špeciálneho modelu vybavená veľkým predným oknom. K tomu sa pridávajú ďalšie dizajnové a komfortné prvky výbavy, akými sú napríklad zadné výklopné dvere EASY-PACK. Či už ide o Marco Polo, Marco Polo HORIZON alebo Marco Polo ACTIVITY: tento špeciálny model vám vždy zaručuje váš individuálny vzhľad.

Metalízové laky

Špeciálny model je k dispozícii v grafitovej sivej metalíze, selenitovej sivej metalíze a horskej krištáľovej bielej metalíze.  

Farebný vlnovec  

Vlnovec má akvamarínovú farbu, ktorá sa hodí k fóliám.  

Ušľachtilé fólie  

Pre bočné strany vozidla sú na výber tri voliteľné dekory, pričom všetky sú v matnej čiernej farbe s akvamarínovými akcentmi.

Veľké predné okno

Vďaka veľkému prednému oknu sa pod výsuvnú strechu dostáva veľa čerstvého vzduchu.  

Voliteľné dizajnové a komfortné prvky výbavy  

Zadné výklopné dvere EASY-PACK s elektrickým otváraním a náladové osvetlenie na dolnom okraji kuchynskej linky patria k najvýraznejším prvkom výbavy špeciálneho modelu.  

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO2 nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum