Vans. Born to run. I Mercedes-Benz
Obrázok znázorňuje motív so sortimentom pozostávajúcim z nových vozidiel Sprinter, Vito a Citan.

Naše hodnoty sú založené na túžbe po inováciách. Náš úspech zasa na práci.

O krok ďalej pred pokrokom.

Pomocou všetkých našich produktov a služieb ešte viac zjednodušujeme vaše každodenné podnikanie a umožňujeme vám maximálnu mobilitu pre akúkoľvek pracovnú výzvu.

Naše nároky sú nadčasové. Rovnako ako naša motivácia.

Produkty a služby Mercedes-Benz Vans neustále vyvíjame ďalej. Vaše podnikanie tak nielenže môžete zachovať v pohybe, ale môžete ho ešte viac pohnať dopredu.

Maximálna dostupnosť:

Vďaka spoľahlivej kvalite produktov, maximálnej kvalite služieb a kompetentnej kvalite zážitku pre zákazníka sú naše transportéry obchodnými partnermi, na ktorých sa možno spoľahnúť.

Hnacia inovačná sila:

S veľkou túžbou po inováciách vyvíjame produkty a služby, ktoré umožňujú pracovať komfortne a efektívne. Vďaka najnovšej technológii a modernému výskumu sú naše transportéry z hľadiska hospodárnosti cennými obchodnými partnermi.

Nezáleží na tom, ako bude vyzerať svet práce v budúcnosti –  vďaka vývoju a ďalšiemu rozvoju našich služieb aktívne spoluvytvárame nástroje a pracoviská. Ponúkame komplexné a integrované riešenia a sme komplexným poskytovateľom komerčnej mobility, ktorý je poháňaný inováciami.