Vylepšená navigácia

Dobrá orientácia v každej situácii.

Naša ponuka

Ten, kto sa vyzná všade, sa do cieľa dostane rýchlejšie a uvoľnenejšie. Vďaka Mercedes PRO connect sa vaše vozidlá vždy presúvajú po tej najlepšej trase. V multimediálnom systéme MBUX máte vždy k dispozícii relevantné a aktuálne údaje.

Vylepšená navigácia - základ1

Dorazte do cieľa rýchlo a dobre informovaní vďaka najlepšiemu vedeniu po trase a aktuálnemu kartografickému materiálu.

1

Služby „Vylepšená navigácia“ sú k dispozícii len v spojení s multimediálnym systémom MBUX s dotykovým displejom s uhlopriečkou 17,8 cm (7 palcov) a navigáciou (alebo satelitným rádiom pre multimediálne služby) alebo s multimediálnym systémom MBUX s dotykovým displejom s uhlopriečkou 26 cm (10,25 palca).

Používanie služby "Vylepšená navigácia"

Rýchlejšie do cieľa so všetkými potrebnými informáciami.

Súčasti Mercedes PRO connect

Zistite viac o súčastiach Mercedes PRO connect, ktoré umožňujú a najmä výrazne uľahčujú komunikáciu medzi manažérmi autoparkov, vodičmi a vozidlami.

Začnite teraz a testujte zadarmo!

Dokonalá príležitosť na objavenie efektivity Mercedes PRO connect: Zaistite si vašu cenovú výhodu a s našou Uvítacou ponukou bezplatne a nezáväzne využívajte služby Mercedes PRO connect.1

1

Po uplynutí aktuálnej Uvítacej ponuky zostane váš firemný účet Mercedes PRO zachovaný. Produkty, ktoré boli aktivované nezávisle od Uvítacej ponuky možno používať naďalej, v závislosti od ich individuálnej doby platnosti. Príslušné doby platnosti Uvítacích ponúk sú uvedené v Mercedes PRO Portal. Aby bolo možné z celého portfólia produktov profitovať aj naďalej, tak po uplynutí Uvítacej ponuky je nevyhnutné ostatné produkty a služby objednať nanovo.

Lorem Ipsum