Dopravná zápcha? Nie na vašej trase – vďaka údajom o premávke v reálnom čase

Objavte výhody služby „Aktuálne informácie o premávke“, exkluzívne pre vozidlá Vito a eVito.

Ušetrite si zbytočné náklady – ako už 9 z 10 našich zákazníkov

Pomocou produktov a služieb Mercedes PRO connect zlepšite svoju hospodárnosť.1

Každý týždeň ušetrite až 20 % pracovnej doby

Začnite používať Mercedes PRO connect a majte úžitok zo získaného času2 v každodennej práci.

Realizácia väčšieho počtu zákaziek za kratší čas – našich zákazníkov sme presvedčili

Naši zákazníci sú nadšení z dokázateľných predností služby Mercedes PRO connect. Vylepšite si aj vy vyťaženie a spoľahlivosť svojho autoparku!3

Vaša kniha jázd sa bude písať sama

Objavte výhody „Digitálnej knihy jázd“.

Novinka: Eficientná analýza štýlu jazdy pomocou Monitoru jazdného štýlu

Vďaka novému Monitoru jazdného štýlu získajte nové vyhodnotenia pre svoj celý autopark a trvalo udržateľným spôsobom znížte náklady na energie a prestoje.

Začnite teraz a testujte zadarmo!

S našou uvítacou ponukou teraz využívajte Mercedes PRO connect bezplatne a nezáväzne.

Očakávané s veľkým napätím

Čoskoro pre vás vo vozidle eVito: „Digitalizované manažovanie eVan“ od Mercedes PRO.

Plné zosieťovanie, aby ste naďalej kráčali s dobou

Objavte „Digitalizované manažovanie eVan“ pre váš autopark.

1

Online panelový prieskum (12/2018). Z celkového počtu 1 200 účastníkov štúdie 160 respondentov uviedlo, že využívajú služby Mercedes PRO connect a z nich 145 (90,6 %) potvrdilo úsporu nákladov vďaka Mercedes PRO.

2

Online panelový prieskum (12/2018). Z celkového počtu 1 200 účastníkov štúdie 160 respondentov uviedlo, že využívajú služby Mercedes PRO connect a z nich 153 potvrdilo úsporu času vďaka Mercedes PRO. 105 zo 153 zákazníkov Mercedes PRO connect (68,6 %) uviedlo, že využívaním služby Mercedes PRO connect sa im podarilo dosiahnuť úsporu času minimálne 5-8 hodín týždenne. Za predpokladu, že pracovný týždeň trvá 5 dní po 8 hodín pracovnej doby (40 hodín za týždeň), to zodpovedá 20 % týždennej pracovnej doby.

3

Online Panel Mercedes PRO connect (12/2018). Odpoveď na otázku „Aké konkrétne, dokázateľné výhody máte z využívania služby Mercedes PRO connect?“

Mercedes PRO: svet prepojených služieb pre vašu spoločnosť

Váš transportér je jedným z najdôležitejších pracovníkov vášho podniku. Preto divízia Mercedes-Benz Vans každý deň usilovne pracuje na tom, aby zatraktívnila ponuky pre vás – od financovania cez údržbu až po každodennú prevádzku.

Mercedes PRO1 v sebe spája relevantné ponuky a služby pre vás do jednej platformy. Našou ambíciou je prepojiť vaše potreby s technológiami budúcnosti, ktoré sme vyvinuli, a následne ich inteligentným spôsobom integrovať do vašej každodennej práce. Mercedes PRO uvádza služby zamerané na konektivitu a autoparky v rámci Mercedes PRO connect,2 ktoré bude krok za krokom rozširovať.

1

Mercedes PRO je k dispozícii vo vybraných krajinách. Ďalšie informácie získate od vášho autorizovaného obchodníka Mercedes-Benz.

2

Mercedes PRO connect, riešenie zamerané na konektivitu a autopark, je zatiaľ k dispozícii pre vozidlá Vito, eVito a Sprinter. Služby Mercedes PRO connect sú k dispozícii pre vozidlá eVito vyrobené od 03/2019. V prípade otázok týkajúcich sa dostupnosti služieb Mercedes PRO connect pre vaše vozidlo eVito sa obráťte na vášho autorizovaného obchodníka.

Naša vízia

Naša vízia: inovatívne služby, ktoré tvoria základ pre obchodné modely budúcnosti.

Vaše výhody s Mercedes PRO connect

Uľahčite každodennú prácu svojim manažérom autoparku aj vodičom využívaním služby Mercedes PRO connect1. Profesionálne riešenia konektivity a autoparku spájajú firmy s vozidlami a ich vodičmi a dokážu zvýšiť efektivitu a produktivitu – v riadení podniku, v kontrolingu a tiež v manažmente autoparku.
Vereinfachte und optimierte Wartungsplanung

Zjednodušené a optimalizované plánovanie údržby

Pomocou jednoduchého logického systému, ktorý využíva princíp semaforu, už nikdy nepremeškáte blížiace sa termíny údržby.
Transparenter Fahrzeugstand

Transparentný stav vozidla

Prehľadne spracované údaje o vozidle s možnosťou zobrazenia v reálnom čase napomáhajú pri plánovaní činnosti.
Vermeidung unnötiger Mehrkosten

Vyhýbanie sa zbytočnému zvyšovaniu nákladov

Blížiace sa termíny údržby sú efektívne plánované, pričom sa znižuje riziko nežiadúcich prestojov vozidiel.
1

Mercedes PRO connect, riešenie zamerané na konektivitu a autopark, je zatiaľ k dispozícii pre vozidlá Vito, eVito a Sprinter. Služby Mercedes PRO connect sú k dispozícii pre vozidlá eVito vyrobené od 03/2019. V prípade otázok týkajúcich sa dostupnosti služieb Mercedes PRO connect pre vaše vozidlo eVito sa obráťte na vášho autorizovaného obchodníka.

Prehľad našich produktov pre vás

Prispôsobené vašim potrebám: naše balíky s pridanou hodnotou Mercedes PRO connect. Rozmanité služby zamerané na autopark, vozidlo, vodiča a polohu vám pomôžu zefektívniť vaše pracovné procesy.

Súčasti Mercedes PRO connect

Zistite viac o súčastiach Mercedes PRO connect, ktoré umožňujú komunikáciu medzi manažérmi autoparkov, vodičmi a vozidlami a najmä: prinášajú ohromné uľahčenie komunikácie.

Ako môžete začať používať Mercedes PRO connect?

Chceli by ste inovatívnu konektivitu využívať vo vašom vozidle? Tu nájdete užitočné návody, otázky a odpovede týkajúce sa zriadenia služieb Mercedes PRO connect a zaobchádzania s nimi.

Mercedes PRO Portal

Odštartujte teraz s Mercedes PRO a ešte viac zefektívnite vaše podnikanie.

  • Riaďte svoje podnikanie rýchlejšie a jednoduchšie
  • Udržanie prehľadu
  • Jednoduchá a intuitívna manipulácia

Lorem Ipsum