Citan Tourer | Transportéry Mercedes-Benz

Nové vozidlo Citan Tourer. Ohromný dojem z priestoru.

Nový Citan Tourer

Chceli by ste kompaktnú dodávku s veľkým priestorom pre cestujúcich, ktorá jazdí agilne a komfortne a dobre zvláda aj stiesnené pomery v premávke? Vaša dodávka vám má uľahčiť prácu, slúžiť ako vizitka vašej firmy a v rámci bezpečnostnej výbavy nemá robiť kompromisy? Mali by ste spoznať nový Citan Tourer.

Najzaujímavejšie prvky.

  1. Kvalita
  2. Funkčnosť
  3. Bezpečnosť
  4. Spoľahlivosť
Kvalita typická pre značku, ktorú môžete vidieť a cítiť.

Atraktívny vzhľad a vysoký komfort idú v prípade nového vozidla Citan ruka v ruke. Jeho charakteristický dizajn exteriéru vyčnieva z davu. Po nastúpení vás privíta štýlovo stvárnený interiér vozidla. Aj vďaka množstvu komfortných výbav typických pre túto značku, ktoré sú už známe z iných konštrukčných radov, je nové vozidlo Citan skutočnou dodávkou Mercedes-Benz.

Uľahčuje vašu každodennú prácu.

Nové vozidlo Citan Tourer je tu na to, aby vám uľahčilo prácu: od priestranného a flexibilne využiteľného priestoru pre cestujúcich s pohodlnou zadnou lavicou Fold & Load až po ergonomicky usporiadané miesto vodiča. Tu vás očakávajú príjemné sedadlá, jednoduché ovládanie a množstvo dobre dostupných odkladacích priestorov, napríklad na prístrojovej doske.

Rozsiahla bezpečnostná výbava už sériovo.

Vo vozidle Citan Tourer ste vy a vaši spolujazdci na cestách v bezpečí. Súčasťou sériovej výbavy je rozsiahla ochrana cestujúcich so 7 airbagmi a 5 asistenčnými systémami. Vďaka tomu je nové vozidlo Citan Tourer tým najlepším možným spôsobom pripravené vám aktívne ako každé iné vozidlo Mercedes-Benz pomáhať v premávke a v prípade nehody vás rozsiahlo chrániť.

Je tu pre vás deň čo deň.

Skôr, ako budete mať nové vozidlo Citan Tourer vo vašich rukách, už táto naša kompaktná dodávka preukázala svoju robustnosť v náročných letných a zimných skúškach Mercedes-Benz, ako aj v náročných koróznych testoch. Preto je toto vozidlo spoľahlivé tak, ako to od dodávky Mercedes-Benz môžete očakávať.

Zvonka kompaktný, zvnútra priestranný.

Vaši cestujúci sa budú v novom vozidle Citan Tourer už od začiatku cítiť príjemne: Nastupovanie prebieha pohodlne cez dvojo sériových posuvných dverí, ktorých výklopné okná zabezpečujú dobré vetranie. Všetky sedadlá sú potiahnuté odolnou látkou. Operadlá možno v prípade potreby sklopiť v pomere 1/3 k 2/3, vďaka čomu vznikne rovné dno ložného priestoru.
Miesta v priestore pre cestujúcich
Objem ložného priestoru
Max. objem ložného priestoru
Max. zaťaženie

3

 

517 l
2 390 l
539 kg

Prináša do vozidla digitálny svet.

Chceli by ste vaše pracovné dni stráviť tak produktívne a bez stresu, ako to je možné, a zároveň zostať k dispozícii aj na cestách? Modulárne na seba nadväzujúce výbavy infotainment v novom vozidle Citan vás pritom podporia presne tými funkciami, ktoré sú pre vás dôležité. Najzaujímavejším prvkom je multimediálny systém MBUX s navigáciou a integráciou chytrého telefónu.

Mercedes-Benz User Experience

MBUX vám umožňuje úplne novým spôsobom si vychutnať multimédiá vo vozidle. To platí pre rozsiahle funkcie a možnosti zosieťovania, ako aj pre rozmanité spôsoby obsluhy vášho multimediálneho systému.

Dotykový displej

Pomocou dotykového displeja s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 17,8 cm (7 palcov) môžete multimediálny systém ovládať tak, ako to poznáte z vašich mobilných koncových zariadení. Ďalšia možnosť zadávania: tlačidlá na multifunkčnom volante.

„Hey Mercedes“ („Ahoj, Mercedes“)

Na spustenie rozsiahleho ovládania hlasom a komfortné ovládanie multimediálneho systému stačí povedať „Hey Mercedes“ („Ahoj, Mercedes“).

Produktívnejšia práca vďaka inteligentnej konektivite.

Výbavy infotainment v novom vozidle Citan majú riešenie takmer pre všetko: Chcete sa na cestách dostať rýchlejšie do cieľa pomocou aktuálnych údajov o premávke a bezdrôtovo nabíjať vaše mobilné koncové zariadenie? Alebo by ste chceli váš voliteľný multimediálny systém MBUX obsluhovať prostredníctvom dotykového displeja s vysokým rozlíšením, tlačidiel na multifunkčnom volante alebo prostredníctvom hlasového príkazu? Možné je všetko. Nové sú aj služby konektivity Mercedes me, ktoré do vašej dodávky prinášajú takmer neobmedzené možnosti informácií a zábavy, ako aj zvýšenie bezpečnosti.

Skriňové vozidlo Citan

Multimediálny systém MBUX

Skriňové vozidlo Citan

Služby Mercedes me connect1

Skriňové vozidlo Citan

Bezdrôtový systém nabíjania pre mobilné koncové zariadenia

1

Na používanie týchto služieb je potrebná registrácia na portáli Mercedes me, ako aj vyjadrenie súhlasu s podmienkami používania služieb Mercedes me. Okrem toho musí byť príslušné vozidlo prepojené s používateľským kontom. Po uplynutí úvodného obdobia platnosti možno platnosť služieb za poplatok predĺžiť. Prvotnú aktiváciu služieb môže zákazník vykonať počas jedného roka od prvej registrácie vozidla alebo uvedenia do prevádzky podľa toho, čo nastane skôr.

Zažite teraz vozidlo Citan Tourer.

Úžitkové vozidlá Mercedes-Benz
Radi by ste spoznali naše vozidlá bližšie?
Objednajte sa na predvádzaciu jazdu alebo si nakonfigurujte vozidlo podľa vašich potrieb.