Citan Tourer | Lízing | Transportéry Mercedes-Benz
Lízing pre vozidlo Citan Tourer

Nájdite vhodný lízing pre vaše vozidlo Citan Tourer.

Lízing pre vozidlo Citan Tourer.

Citan Tourer je ako vozidlo maximálne flexibilné – rovnako ako naše finančné služby. Lízing je pre vás zaujímavý vtedy, ak chcete vaše vozidlo Citan Tourer používať určitú dobu, ale nechcete si ho kúpiť. Na konci platnosti zmluvy sa rozhodnete, či si vezmete na lízing nový model. Takto máte pre svoje potreby mobility vždy k dispozícii vhodné vozidlo a zachovávate si finančnú flexibilitu.

Lízing vozidla Citan Tourer od  290,– EUR mesačne.

Tento príklad lízingu pre komerčných zákazníkov sa vzťahuje na vozidlo Citan 110  Tourer, vo výbave BASE, zdvihový objem: 1 335cm3, 75kW, benzín. Váš predajca Mercedes-Benz vám ochotne vypracuje vašu individuálnu lízingovú ponuku.
Typ zákazníka Komerčný zákazník
Kúpna cena z výrobného závodu 17 765 EUR
Akontácia
5 330EUR
Doba splácania v mesiacoch 48 mesiacov
Mesačná splátka
290 EUR (všetky ceny sú uvedené bez DPH)
* Spotreba paliva kombinovaná:  6,9-6,8 l/100 km; kombinované emisie CO2: 155-154 g/km.

Vaše možnosti lízingu.

Pre vaše vozidlo Citan Tourer ponúkame rôzne lízingové produkty – podľa toho, aké servisné výkony chcete okrem toho využívať. Jednu vec majú všetky ponuky spoločnú: Vy počas celej doby platnosti zmluvy profitujete z dohodnutých služieb a platíte plánovateľné mesačné splátky.

Klasický lízing.

Pri klasickom lízingu profitujete z výhodných splátok a vždy jazdíte s aktuálnym modelom. Na konci zmluvy jednoducho vrátite vaše vozidlo, ktoré ste mali na lízing, vášmu predajcovi Mercedes-Benz za zostatkovú cenu garantovanú výrobcom a ak si to želáte, tak si vezmete vaše ďalšie vozidlo Citan Tourer.

Servis a lízing.

Má vaša mesačná lízingová splátka pokrývať aj vybrané servisné služby pre vaše vozidlo Citan Tourer? Môžete si vybrať, či do vašej lízingovej zmluvy chcete doplniť balík kompletných služieb, balík záruky a údržby, balík záruky alebo balík údržby.

Nájdite vášho partnera Mercedes-Benz.

Po nakonfigurovaní vášho požadovaného vozidla získate od vášho partnera Mercedes-Benz individuálnu a nezáväznú lízingovú ponuku. Tu nájdete správneho kontaktného partnera vo vašom okolí.

Ďalšie finančné služby spoločnosti Mercedes-Benz pre vozidlo Citan Tourer.

Aktuálne akcie financovania

Vždy aktuálne a atraktívne: Zistite viac o našich špeciálnych ponukách financovania. Možno máme pre vás presne takú ponuku, akú hľadáte.

Financovanie: okamžité používanie, splácanie počas požadovanej doby.

Chcete si vaše vozidlo Citan Tourer kúpiť, ale nechcete hneď zaplatiť kompletnú cenu? Potom by ste mali počítať s našimi riešeniami financovania. V závislosti od požadovanej akontácie a poslednej splátky si vašu mesačnú splátku môžete nastaviť tak, aby sa dokonale hodila do vášho finančného plánu.

Istota na cestách: poistenie transportérov.

Aj v otázke poistenia vášho vozidla Citan Tourer sa môžete spoľahnúť na náš servis. Spolu s vybranými poisťovacími partnermi získate komplexnú ochranu za férových podmienok.

Zažite teraz vozidlo Citan Tourer.

Ikona "Konfigurovať vozidlo"

Nakonfigurujte si vozidlo.

A prispôsobte si ho sami
Zistiť viac
Ikona "Vyhľadať predajcu"

Vyhľadajte predajcu.

A nájdite vo vašej blízkosti
Zistiť viac