Marco Polo ACTIVITY. Individuálny cestovateľ.

Rozmanité ako život.

Najprv voľný čas. Potom potešenie.

Premenlivé a ekonomické rekreačné vozidlo.

Každý deň vonku, voľný čas. Premenlivé a ekonomické rekreačné vozidlo Marco Polo ACTIVITY pre rodiny a spontánne voľno časové aktivity. Vďaka praktickej výsuvnej streche a 3-miestnej lavici ako komfortného ležadla je k dispozícii až 5 pohodlných miest na spanie vôbec. S maximálnou výškou 2350 mm, rotujúcimi komfortnými sedadlami v prednej časti a skladacím stolom máte vždy k dispozícii útulné miesto pre pikniky. Rovnako variabilné je Marco Polo ACTIVITY z hľadiska variantov pohonu: Je k dispozícii s pohonom zadného kolesa alebo pohonom všetkých kolies. A v každodennom živote máte výhodu pri manévrovateľnosti a výške menšej ako 2 metre, ktorá je vhodná pre bežné garáže.

Prednosti.

 1. Bývanie a spánok
 2. Bezpečnosť
 3. Efektívnosť
 4. Potešenie z jazdy
Viac ciest, jeden cieľ: viac dobrodružstva.

V Marco Polo ACTIVITY nie je žiaden deň rovnaký. Interiér sa vyznačuje variabilným, funkčným priestorom s množstvom praktických možností skladovania. Otočné komfortné sedadlá pre vodiča a spolujazdca, praktický skladací stôl, zásuvky 12 V a závesné okná zabezpečujú, že spontánni objavitelia si nebudú musieť nechať ujsť žiadne vymoženosti ani z každodenného života. A vďaka svojej mechanickej výsuvnej streche a komfortnému ležadlu s voliteľným matracom na spanie si nielen vychutnáte pohodlnú stojacu výšku až do 2 350 mm, ale premeníte v niekoľkých krokoch aj Marco Polo ACTIVITY na rekreačné vozidlo až s piatimi komfortnými miestami na spanie.

Veľa priestoru na bezpečnosť.

Kdekoľvek sa nachádzate - bezpečnosť je váš spoločník vďaka štandardným ATTENTION ASSIST a Crosswind Assist. Inovatívne voliteľné asistenčné a bezpečnostné systémy, ako sú asistenčné zariadenie DISTRONIC1, asistent brzdenia pre Marco Polo a Marco Polo HORIZON, ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ pre Marco Polo ACTIVITY, asistent udržiavanie jazdného pruhu a asistent sledovania mŕtveho uhla ako aj inteligentný svetelný systém LED ďalej zvyšujú príklad bezpečnostnej úrovne. Takto sa obytné a rekreačné vozy značky Marco Polo stávajú priekopníckymi vozidlami vo svojej triede, kde si vy a vaši cestujúci môžete vychutnať každú jazdu. Mimochodom, vysoká úroveň bezpečnosti v interiéri bola potvrdená spoločnosťou TÜV Rheinland skúšobným záverom2 „Schválená ochrana cestujúcich".

Prirodzený talent - aj pri jazde.

S obytnými a rekreačnými vozmi značky Marco Polo je jazda konzistentná a efektívna. Mercedes-Benz tak zodpovedne prispieva do budúcnosti. Bez ohľadu na to, do ktorého cieľa cestujete: vďaka výkonným motorom s nízkou spotrebou a inovatívnej technológii BlueEFFICIENCY, jazdíte efektívne - bez obetovania komfortu a agility.

Nadšenie nepozná žiadne hranice.

Či už krátke alebo dlhé vzdialenosti - s Marco Polo obytným a rekreačnými vozmi, môžete cestovať z každodenného života do voľno časových aktivít z ešte väčším pôžitkom. Hnacie ústrojenstvo a podvozok kombinujú agilné riadenie s jedinečným komfortom a efektívne vám pomáha dosiahnuť vaše ciele. Dokonca aj náročný terén je zvládnuteľný výkonným pohonom všetkých kolies 4MATICku3 - vďaka optimalizovanej kontrole trakcie a veľmi dobrej stabilite pri jazde. Súčasne s automatickou prevodovkou 7G-TRONIC PLUS®4 môžete riadiť aj jemne aj športovo. A optimálne znížený vnútorný hluk robí každý kilometer jazdy ešte príjemnejším.

1

Aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC je dostupný len pre vozidlá Marco Polo a Marco Polo HORIZON.

2

V scenári nehody definovanom skúšobňou TÜV Rheinland bola preukázaná ochrana pasažierov pred nákladom a stabilita namontovaného nábytku. Pri tomto teste absorbovala konštrukcia vozidla sily, ktoré vznikli pri náraze pri rýchlosti 56 km/h, bez zásadnejších deformácií v interiéri. Namontované prvky zostali nepoškodené a dvierka nábytku sa neotvorili.

3

Alternatívna dostupnosť pre určité motorizácie.

4

Automatická prevodovka 7G-TRONIC PLUS je – v závislosti od motorizácie – dostupná sériovo alebo alternatívne.

Spánok. Oblasť pre relaxáciu.

Pohodlný spánok až pre 5 osôb.

Či už cestujete, počas voľného času alebo v každodennom živote - na krátke alebo dlhé prestávky poskytuje Marco Polo ACTIVITY až 5 lôžok. Pod zdvihnutou strechou je priestranný, pohodlný priestor na spanie s priestorom pre dve osoby. Bodové elastické pružinové prvky pod penovým matracom sú obzvlášť ergonomické. Nižšie sa nachádza na sklopenej trojmiestnej lavici s predĺžením lôžka veľké, ploché lôžko pre maximálne 3 osoby. Voliteľné farebné zasklenie v zadnej časti s čiernym sklom chráni pred zvedavými očami a jasným svetlom.

Všetko pre príjemný spánok.

 • Stropná posteľ pre 2 osoby s rozlohou cca 2,05 m x 1,13 m (celková hmotnosť cca 200 kg) a ochrannou sieťou
 • Vysokokvalitný, ergonomický penový matrac pre stropnú posteľ s bodovo pružnými pružinovými prvkami a veľmi dobrý odvzdušnením pre komfortné pohodlie spánku
 • 3-miestna lavica ako komfortné ležadlo pre maximálne 3 osoby s predĺžením postele a plochou cca 1,93 m x 1,35
 • Elektricky ovládané okná na zadnej strane pre dodatočné vetranie
 • Zatemňovacia závesy v zadnej a prednej časti vozidla, s ktorými môžete zatemniť interiér
 • Izolačné sklo po celom obvode, na požiadanie farebné zasklenie v zadnej časti, čierne sklo

Žiť. Viacúčelový priestor.

Dokonale sa hodí k rozmanitému životu.

Dlhé vzdialenosti alebo krátke výlety - Marco Polo ACTIVITY ponúka veľa variabilne využiteľného priestoru pre oboje. S komfortnými sedadlami pre vodiča a spolujazdca vpredu smerom dozadu sa v zadnej časti rozkladacieho stola vytvorí útulné miesto na posedenie pri jedle, hraní alebo plánovaní. Inteligentné detaily - ako napríklad držiaky na nápoje a elektricky otvárateľné okná v zadnej časti - umožňujú príjemný pobyt. A priestranný nákladný priestor na veľa batožiny, športového vybavenia alebo vybavenia pre voľný čas.

Všetko na ceste.

 • Otočné komfortné sedadlá pre vodiča a spolujazdca, ktoré sa môžu počas pauzy otáčať dozadu. Takže spolu so zadnou lavicou sa vytvorí útulné miesto na sedenie.
 • Skladací stôl, flexibilne pohyblivý vďaka systému koľajníc, s 2 skladacími stolovými doskami. Ak stôl nie je potrebný, môže byť jednoducho zložený do stĺpca.
 • 3-miestna lavica ako komfortné lôžko s predĺžením lôžka, je možné sklopiť v niekoľkých krokoch k ležiacej ploche, priechodné a pružne posúvateľné na systéme vodiacej lišty.
 • 2 zásuvky pod 3-miestnou lavicou ako komfortné lôžko, v ktorom môžu byť napríklad uložené prikrývky.

Lorem Ipsum