Marco Polo ACTIVITY | Obytné automobily Mercedes-Benz
Marco Polo ACTIVITY

Marco Polo ACTIVITY. Individuálny cestovateľ.

Pohnite sa.

Konfigurovať teraz

Najprv voľný čas. Potom potešenie.

Variabilný a hospodárny obytný automobil.

Všedný deň za nami, voľný čas pred nami! Marco Polo ACTIVITY je variabilný a hospodárny obytný automobil pre rodiny a spontánnych ľudí, ktorí svoj voľný čas radi trávia aktívnym spôsobom. Toto vozidlo pritom presviedča tak počas jeho každodenného používania, ako aj počas výletov: so svojou rozsiahlou sériovou výbavou a mnohými voliteľnými detailmi, ktoré ešte viac zvyšujú bezpečnosť, jazdný komfort a radosť z jazdy.

AIRMATIC – S bezpečnosťou prvotriedneho komfortu jazdy.

Komfortné

V závislosti od jazdnej situácie, rýchlosti a podkladu sa automaticky prispôsobí tlmenie na každom kolese a vozidlo sa v prípade potreby zníži alebo zvýši

Samostatný

Či diaľnica, alebo vyjazdená poľná cesta: So vzduchovým pružením AIRMATIC si užívate obzvlášť komfortné a bezpečné zážitky z jazdy, rozšírenú spôsobilosť v teréne a väčšiu športovosť.

Bezp.

Tak máte aj na poľných cestách alebo v ľahkom teréne pri nižších rýchlostiach k dispozícii väčšiu svetlú výšku. Pri vyšších rýchlostiach, napríklad na diaľnici, vozidlo ľahko poklesne.

Do vášho dobrodružstva vnáša viac štýlovosti.

Chceli by ste váš obytný automobil prispôsobiť rovnako jedinečne, ako vaše cesty? So špeciálnymi výbavami pre 3 modely Marco Polo sa vám to podarí s individuálnym štýlom. Skutočným pútačom je akvamarínový vlnovec vysúvacej strechy. Nielen zvonka sa dá niečo vidieť: Predné otváranie vysúvacej strechy vám umožňuje nové výhľady zo stropnej postele. Vhodne k vlnovcu sú pre strany k dispozícii dekoračné fólie v pravej matnej čiernej s akvamarínovými akcentmi. Sú dostupné v 3 rôznych dizajnoch a veľkostiach, celkom podľa vašej chuti.

Dekoračné fólie

S voliteľnými dekoračnými fóliami vo variantoch Small, Medium alebo Large je možné exteriér prispôsobiť ešte individuálnejšie a atraktívnejšie.

Predný otvor výsuvnej strechy

Pre ešte väčší komfort spánku: Dodatočne k bočným otvorom je vysúvacia strecha dostupná aj s veľkým predným oknom.

Akvamarínový vlnovec

S akvamarínovým vlnovcom prepožičiavate vášmu vozidlu Marco Polo Camper ešte väčšiu individualitu a výrazovosť a súčasne podčiarkujete váš osobný životný štýl.

Ďalšie voliteľné dizajnové a komfortné prvky výbavy

Zadné výklopné dvere EASY-PACK s elektrickým otváraním a náladové osvetlenie na dolnom okraji kuchynskej linky patria k najvýraznejším prvkom výbavy špeciálneho modelu.

Spoznajte Marco Polo ACTIVITY už teraz.

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO₂ nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).