Marco Polo HORIZON | obytné automobily Mercedes-Benz
Marco Polo HORIZON

Marco Polo HORIZON. Štýlový dobrodruh.

Pohnite sa.

Konfigurovať teraz

Prežite to, o čom iní snívajú.

Rekreačný automobil pre dobrodruhov vo veľkom štýle.

Marco Polo HORIZON je objavom pre všetkých, ktorí sa radi spontánne a štýlovo vydajú na dobrodružné cesty. Vďaka multimediálnemu systému MBUX s intuitívnym ovládaním môžete počas cesty do vytúžených cieľov dokonca relaxovať. A jeho príjemný interiér vás pritom vyzýva k tomu, aby ste v ňom načerpali novú silu. A aby ste si v noci oddýchli, máte k dispozícii 5 pohodlných miest na spanie. Okrem rozsiahlej sériovej výbavy vozidlo Marco Polo HORIZON ponúka veľký počet možných výbav – ako voliteľné vzduchové pruženie AIRMATIC – pomocou ktorých si toto vozidlo môžete ešte lepšie prispôsobiť svojim vlastným požiadavkám.

Priekopnícky infotainment systém.

S MBUX (Používateľský zážitok Mercedes-Benz) máte v prípade Marco Polo HORIZON k dispozícii multimediálny systém, ktorý splní prakticky všetky vaše priania. Učenlivý, modulárne navrhnutý systém sa vyznačuje intuitívnym ovládaním, možno ho individuálne rozšíriť: od integrácie chytrého telefónu cez ovládanie hlasom až po navigáciu Mercedes-Benz. A okrem toho patria do rozsahu funkcií MBUX rôzne sériové a voliteľne dostupné služby Mercedes me connect.

Predvídanie konania používateľa

Systém MBUX zmení vaše vozidlo na silného partnera. Každý deň sa systém naučí čosi nové a predovšetkým čoraz viac spoznáva vodiča. Na želanie to bude robiť celkom samostatne a úplne samozrejme.

Integrácia smartfónu

Integrácia chytrého telefónu prostredníctvom platforiem Apple CarPlay® a Android Auto® dokonale prepája mobilný telefón a multimediálny systém. Získate tak pohodlný prístup k najdôležitejším aplikáciám svojho chytrého telefónu.

Systém ovládania hlasom LINGUATRONIC

Vďaka systému ovládania hlasom LINGUATRONIC, ktorý sa dodáva na želanie, počúva vaše vozidlo na slovo. Dokáže však ešte oveľa viac: rozumie vám bez potreby vopred sa učiť jednotlivé príkazy. A hovorí s vami.

Koncepcia dotykového ovládania

Koncepcia MBUX vám ponúka maximálnu slobodu pri ovládaní všetkých funkcií spôsobom, ktorý vám je najpohodlnejší. Pre vaše vozidlo je dostupný dotykový displej, v stredovej konzole je k tomu integrované dotykové pole.

AIRMATIC – S bezpečnosťou prvotriedneho komfortu jazdy.

Komfortné

V závislosti od jazdnej situácie, rýchlosti a podkladu sa automaticky prispôsobí tlmenie na každom kolese a vozidlo sa v prípade potreby zníži alebo zvýši

Samostatný

Či diaľnica, alebo vyjazdená poľná cesta: So vzduchovým pružením AIRMATIC si užívate obzvlášť komfortné a bezpečné zážitky z jazdy, rozšírenú spôsobilosť v teréne a väčšiu športovosť.

Bezpečný

Tak máte aj na poľných cestách alebo v ľahkom teréne pri nižších rýchlostiach k dispozícii väčšiu svetlú výšku. Pri vyšších rýchlostiach, napríklad na diaľnici, vozidlo ľahko poklesne.

Do vášho dobrodružstva vnáša viac štýlovosti.

Chceli by ste váš obytný automobil prispôsobiť rovnako jedinečne, ako vaše cesty? So špeciálnymi výbavami pre 3 modely Marco Polo sa vám to podarí s individuálnym štýlom. Skutočným pútačom je akvamarínový vlnovec výsuvnej strechy. Nielen zvonka sa dá niečo vidieť: Predné otváranie výsuvnej strechy vám umožňuje nové výhľady zo stropnej postele. Vhodne k vlnovcu sú pre strany k dispozícii dekoračné fólie v pravej matnej čiernej s akvamarínovými akcentmi. Sú dostupné v 3 rôznych dizajnoch a veľkostiach, celkom podľa vašej chuti.

Dekoračné fólie

S voliteľnými dekoračnými fóliami vo variantoch Small, Medium alebo Large je možné exteriér prispôsobiť ešte individuálnejšie a atraktívnejšie.

Predný otvor výsuvnej strechy

Pre ešte väčší komfort spánku: dodatočne k bočným otvorom je výsuvná strecha dostupná aj s veľkým predným oknom.

Akvamarínový vlnovec

S akvamarínovým vlnovcom prepožičiavate vášmu vozidlu Marco Polo Camper ešte väčšiu individualitu a výrazovosť a súčasne podčiarkujete váš osobný životný štýl.

Ďalšie voliteľné dizajnové a komfortné prvky výbavy

Zadné výklopné dvere EASY-PACK s elektrickým otváraním a náladové osvetlenie na dolnom okraji kuchynskej linky patria k najvýraznejším prvkom výbavy špeciálneho modelu.

Spoznajte Marco Polo HORIZON už teraz.

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO2 nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).