Marco Polo HORIZON. Dobrodruh vo veľkom štýle.

Pohnite sa.

Konfigurovať

Prežite to, o čom iní snívajú.

Rekreačný automobil pre dobrodruhov vo veľkom štýle.

Marco Polo HORIZON je objavom pre všetkých, ktorí sa radi spontánne a štýlovo vydajú na dobrodružné cesty. Vďaka novému multimediálnemu systému MBUX s intuitívnym ovládaním môžete počas cesty do vytúžených cieľov dokonca relaxovať. A jeho príjemný interiér vás pritom vyzýva k tomu, aby ste v ňom načerpali novú silu. A aby ste si v noci oddýchli, máte k dispozícii 5 pohodlných miest na spanie. Okrem rozsiahlej sériovej výbavy vozidlo Marco Polo HORIZON ponúka veľký počet možných výbav, pomocou ktorých si toto vozidlo môžete ešte lepšie prispôsobiť svojim vlastným požiadavkám.

Vnáša do dobrodružstva ešte viac štýlu.  

Špeciálny modelový rad ArtVenture.

Doprajte si slobodu a užívajte si dobrodružstvo v novom špeciálnom modeli ArtVenture. Vďaka trom voliteľným dekorom pre bočné strany vozidla (všetky v ušľachtilej matnej čiernej farbe a s akvamarínovými akcentmi), ako aj vďaka rovnako akvamarínovému vlnovcu sa budete na cestách presúvať štýlovo. Výsuvná strecha je navyše v prípade špeciálneho modelu vybavená veľkým predným oknom. K tomu sa pridávajú ďalšie dizajnové a komfortné prvky výbavy, akými sú napríklad zadné výklopné dvere EASY-PACK. Či už ide o Marco Polo, Marco Polo HORIZON alebo Marco Polo ACTIVITY: tento špeciálny model vám vždy zaručuje váš individuálny vzhľad.

Metalízové laky

Špeciálny model je k dispozícii v grafitovej sivej metalíze, selenitovej sivej metalíze a horskej krištáľovej bielej metalíze.  

Farebný vlnovec  

Vlnovec má akvamarínovú farbu, ktorá sa hodí k fóliám.  

Ušľachtilé fólie  

Pre bočné strany vozidla sú na výber tri voliteľné dekory, pričom všetky sú v matnej čiernej farbe s akvamarínovými akcentmi.

Veľké predné okno

Vďaka veľkému prednému oknu sa pod výsuvnú strechu dostáva veľa čerstvého vzduchu.  

Voliteľné dizajnové a komfortné prvky výbavy  

Zadné výklopné dvere EASY-PACK s elektrickým otváraním a náladové osvetlenie na dolnom okraji kuchynskej linky patria k najvýraznejším prvkom výbavy špeciálneho modelu.  

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO2 nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum