Marco Polo | Financovanie a služby |Mercedes-Benz

Jazda v rýchlom jazdnom pruhu: financovanie, lízing a služby pre vaše skriňové vozidlo Marco Polo.

Vhodné financovanie pre Marco Polo

Príklad výpočtu financovanie Marco Polo*

Marco Polo
Kúpna cena z výrobného závodu 42 510 €
Akontácia 30% 12 753 €
Doba trvania lízingu 48 mesiacov
Mesačná lízingová splátka 720 €
* Uvedené ceny sú bez DPH.

Ďalšie finančné služby.

1

Poisťovateľ: KRAVAG-LOGISTIC Versicherungs-AG, Heidenkampsweg 102, 20097 Hamburg, v zastúpení spoločnosťou Mercedes-Benz Bank AG, Siemensstraße 7, 70469 Stuttgart. Uplatňujú sa všeobecné poistné podmienky. Neplatí pre prenajímané vozidlá s vodičom, prenajímané vozidlá bez vodiča, taxíky a vozidlá ambulantných opatrovateľských služieb.

Naša práca: Udržiavať vaše Marco Polo v bezchybnom stave

So servisom Mercedes-Benz máte po boku partnera, ktorý vaše úžitkové vozidlo pozná najlepšie a pomáha vám ho spoľahlivo udržiavať v bezchybnom stave.

Servis24h Mercedes-Benz a Mobilo

V prípade, že by ste predsa len niekde zostali stáť, vám profesionálny Servis24h Mercedes-Benz pomôže dostať sa do vášho cieľa. So zárukou mobility Mercedes-Benz Mobilo1 sú táto a mnohé ďalšie užitočné služby štandardnou súčasťou každý nový van Mercedes-Benz.

1

Mercedes-Benz Mobilo platí v príslušnom aktuálnom znení pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 01.01.2012 platí Mobilo najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov. Pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY platia služby Mercedes-Benz MobiloVan v príslušnom aktuálnom znení.