Prehľad originálnych dielov pre podnikateľov | Transportéry Mercedes-Benz
Prehľad originálnych dielov Mercedes-Benz

Prehľad originálnych dielov Mercedes-Benz.

Originálne diely Mercedes-Benz. Súčasť vášho úspechu.

Originálne diely Mercedes-Benz ponúkajú excelentnú kvalitu, preverenú bezpečnosť a vysokú spoľahlivosť.

Originálne diely Mercedes-Benz zjednocujú naše celé know-how ako výrobcu vozidiel: Sú špeciálne vyvinuté pre vozidlá Mercedes-Benz a príslušné komponenty a sú intenzívne testované. Pretože každý transportér pozostáva z tisícov navzájom presne zladených originálnych dielov Mercedes-Benz. Tak možno pomocou nich zaručiť optimálnu súhru všetkých komponentov v rámci vozidla.

Originálne diely musia svoju spoľahlivosť a kvalitu dokázať v rámci komplexných testov v reálnej jazdnej prevádzke – a to aj v extrémnych podmienkach. Diely dostanú povolenie pre predaj len vtedy, keď spĺňajú prísne špecifikácie Mercedes-Benz.

Originálne diely Mercedes-Benz sú z hľadiska jazdných vlastností, komfortu a zachovania hodnoty vášho vozidla prvou voľbou – ponúkajú optimálnu funkčnosť, dlhú životnosť a vysokú zaťažiteľnosť.

Prehľad vašich výhod:

  • Presná vhodnosť prispôsobená na mieru pre vozidlá Mercedes-Benz
  • Komplexne overená kvalita originálnych dielov Mercedes-Benz pre optimálnu bezpečnosť
  • Vysoká spoľahlivosť a dlhá životnosť pre maximálnu dostupnosť vozidla
  • Robustné materiály pre optimálnu ochranu pred opotrebovaním
  • Rýchla, špecializovaná a štandardizovaná montáž pre elimináciu dlhých čakacích dôb

  • Hospodárnosť a dlhodobé zachovanie hodnoty vozidiel

Originálne brzdy Mercedes-Benz: krátke brzdné dráhy. Dlhá životnosť.

Vo vážnych situáciách je dôležité rýchle zastavenie: Originálne brzdové systémy Mercedes-Benz sú optimálne zladené nielen navzájom, ale aj s bezpečnostnými systémami vo vašom vozidle, akými sú napríklad ABS alebo ESP. Boli vyvinuté špeciálne pre vaše vozidlo. To zaručuje vysoký brzdný výkon a krátku brzdnú dráhu – bez dlhého zabehávania a aj pri extrémnom zaťažení. Vysokokvalitné materiály so sebou navyše prinášajú nízku mieru opotrebenia a ochranu pred koróziou. To sa vám oplatí – vďaka nízkym nákladom a vysokej miere bezpečnosti.

Film: Všetko o výhodách originálnych vzduchových filtrov Mercedes-Benz.

Originálne vzduchové filtre Mercedes-Benz: Čistý vzduch pre čistý výkon motora.

Čistý vzduch umožňuje vášmu motoru pracovať mimoriadne efektívne a úsporne: Originálne vzduchové filtre Mercedes-Benz kombinujú vysoký filtračný výkon s vysokou priepustnosťou vzduchu. Vďaka tomu nemajú prach a nečistoty žiadnu šancu dostať sa do spaľovacieho priestoru. A váš motor môže presviedčať silným výkonom a nízkou spotrebou paliva. Vysoká kapacita vzduchového filtra navyše umožňuje dodržiavať pravidelné intervaly údržby. To šetrí vašu peňaženku a životné prostredie.  

Originálny filter oleja Mercedes-Benz: ochranca vášho motora.

Originálne filtre oleja Mercedes-Benz sa vďaka vysokej filtračnej kapacite spoľahlivo starajú o to, aby boli nečistoty odfiltrovávané z olejového okruhu. To zabraňuje vzniku následných škôd vo vstrekovaní a v motore vášho transportéra. Vysoká kvalita zaisťuje dlhú životnosť filtra. A tak môže váš motor vždy podávať optimálny výkon, čo sami zbadáte aj podľa nízkej spotreby paliva.

Film: Všetko o výhodách originálnych nárazníkov Mercedes-Benz.

Originálne nárazníky Mercedes-Benz: optimálna presnosť pre maximálnu ochranu.

Nerobte si starosti s prípadnou nehodou: Originálne nárazníky Mercedes-Benz presviedčajú svojou optimálnou presnosťou. Originálny nárazník Mercedes-Benz je navyše rozhodujúcim komponentom vášho transportéra v prípade čelného nárazu a chráni motor, vodiča a chodcov. Predný originálny nárazník Mercedes-Benz je kompletne dimenzovaný pre maximálnu bezpečnosť, aerodynamiku a účinnosť a bol špeciálne vyvinutý pre ochranu komponentov nachádzajúcich sa v prednej časti.

Originálne tlmiče pruženia Mercedes-Benz: bezpečný jazdný komfort aj na zlých cestách.

Užívajte si maximálny komfort a bezpečnosť aj na zlých cestách: Originálne tlmiče pruženia Mercedes-Benz dokážu vďaka robustnému a vysokokvalitnému materiálu pohlcovať a tlmiť aj tvrdé nárazy. Vďaka tomu môžete profitovať z dlhej životnosti a zachovania jazdnej stopy. Okrem toho sa môžete vyhnúť možným následným nákladom spojeným s pneumatikami a podvozkom, pretože tlmiče pruženia sú s nimi dokonale zladené. Rovnako tak sú vyladené pre hladkú spoluprácu s bezpečnostnými systémami vo vašom vozidle.