Sprinter šasi | Financovanie | Mercedes-Benz

Jazda v rýchlom jazdnom pruhu: financovanie, lízing a služby pre vaše vozidlo Sprinter šasi.

Vhodné financovanie pre vaše vozidlo Sprinter šasi.

Príklad výpočtu lízingu pre vozidlo Sprinter šasi*

Sprinter šasi
Kúpna cena z výrobného závodu

23 248 €

 

Akontácia 6 974€
Doba trvania lízingu 48 mesiacov
Mesačná lízingová splátka 380€
* Uvedené ceny sú bez DPH. Tento príklad financovania sa vzťahuje na vozidlo Sprinter Šasi 211 CDI , predný pohon kolies, dĺžkový variant kompakt,  zdvihový objem: 1 950 cm3, 75 kW, nafta. Váš predajca Mercedes-Benz vám ochotne vypracuje individuálnu ponuku financovania. Všetky uvedené ceny sú ceny bez DPH. 

Naša práca: Udržiavať váš transportér v bezchybnom stave.

So servisom Mercedes-Benz máte po boku partnera, ktorý váš transportér pozná najlepšie a pomáha vám spoľahlivo ho udržiavať v bezchybnom stave.

Servis24h Mercedes-Benz a MobiloVan.

V prípade, že by ste predsa len niekde zostali stáť, vám pri dosiahnutí vášho cieľa pomôže profesionálny Servis24h Mercedes-Benz. So zárukou mobility Mercedes-Benz MobiloVan1 sú táto a mnohé ďalšie užitočné služby už sériovo súčasťou každého nového transportéra Mercedes-Benz.

1

Mercedes-Benz MobiloVan je v príslušnom aktuálnom znení platný pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 1. októbri 2012 je záruka mobility MobiloVan platná najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov.

Pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON platia služby Mercedes-Benz Mobilo v príslušnom aktuálnom znení.