Skriňové vozidlo Sprinter | Transportéry Mercedes-Benz
Skriňové vozidlo Sprinter

Úplne presvedčivé: skriňové vozidlo Sprinter.

 

Progresívny, efektívny, spoľahlivý.

Konfigurovať teraz

Progresívny, efektívny, spoľahlivý.

Skriňové vozidlo Sprinter ponúka so svojimi 4 dĺžkami vozidla, 3 výškami strechy a objemom ložného priestoru až 17 m3 pôsobivú rozmanitosť. V prípade vozidiel s novo dostupným náhonom na predné kolesá sú v porovnaní s vozidlami s náhonom na zadné kolesá výhodami výhodná základná cena, užitočné zaťaženie a nižšia hrana ložnej plochy. Vodiči profitujú z inteligentnej koncepcie ovládania a zobrazovania, ako aj z modulárnej koncepcie odkladania, ktorú možno podobne ako výber multimediálnych a asistenčných systémov individuálne prispôsobiť vašim potrebám.

Najzaujímavejšie prvky.

  1. Koncepcia produktu
  2. Zosieťovanie
  3. Riešenia pre odvetvia
  4. Bezpečnosť
  5. Hospodárnosť
Pastva pre oči, praktickosť pre prácu.

Už opticky je nové skriňové vozidlo výrazné: jeho dizajn sleduje moderný koncept dizajnu spoločnosti Mercedes-Benz. Kokpit dostal novú tvár a presvedčí napríklad inteligentným konceptom odkladacích priečinkov a funkciou KEYLESS-START. Nakladací priestor si môžete vybaviť praktickými možnosťami, ako je napríklad plastová podlaha s optimalizovanou hmotnosťou a zaťažiteľné podbehy kolesa presne podľa vašich požiadaviek. Voliteľná podpera paliet v stúpadle posuvných dvier stabilizuje náklad a umožňuje efektívne upevnenie.

Vaša mobilita 4.0.

Aby bola práca čo najekonomickejšia a najpríjemnejšia, je pre modely Sprinter na želanie dostupné rádio, ako aj multimediálny systém a riešenia pre konektivitu. Podľa potreby obsahuje ponuka rádio s technológiou Bluetooth® a funkciou handsfree až po multimediálny systém s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením, rýchlou navigáciou na pevnom disku s 3D zobrazením mapy a integráciou smartfónu. Ovládanie je také, ako si želáme: jednoduché. Multimediálne systémy možno ovládať napríklad pomocou dotykového displeja s vysokým rozlíšením alebo pomocou multifunkčného volantu. Všetky ovládacie a zobrazovacie prvky sú dobre prístupné a ľahko čitateľné.

Sprinter je všade tam, kde treba niečo prepraviť.

Skriňové vozdlo Sprinter. V prípade najväčšej zo 4 dĺžok vozidla a najvyššej z 3 striech ponúka skriňové vozidlo Sprinter objem ložného priestoru až 17 m3. V prípade potreby k nemu možno navyše pripojiť príves s hmotnosťou až 3 500 kg. A s možnosťou podopretia palety a obložených podbehov kolesa sa množstvo činností pri preprave vyrieši ľahšie;.

Istota na vašej ceste za úspechom.

Pevným základom modelu Sprinter zostáva hrubá kostra, ktorá je vďaka svojej konštrukcii a zloženiu materiálov mimoriadne stabilná. K tomu sa pridá množstvo asistenčných systémov, ako napríklad sériovo vyrábaný asistent jazdy pri bočnom vetre, aktívny asistent brzdenia a asistent udržiavania v jazdnom pruhu


3 kamerové riešenia, od cúvacej kamery so zobrazením vo vnútornom zrkadle až po 360° kameru, na želanie zlepšujú už aj tak dobrý prehľad z pracoviska vodiča. V najhoršom prípade môže vodiča v prípade kolízie ochrániť sériový airbag. Na želanie je k dispozícii 5 ďalších airbagov pre vodiča a spolujazdca.

Hospodárne v každom ohľade.

 

Model Sprinter ukazuje svoju hospodárnosť od začiatku: so svojou atraktívnou začiatočnou cenou a množstvom možností konfigurácie, pri ktorých si objednáte presne to, čo skutočne potrebujete. A pretože radi vylepšujeme už aj tak dobré veci, tak sme z hľadiska spotreby ešte viac zoptimalizovali naše dieselové motory. Dodatočné plusové body pre dobré hospodárenie vašej spoločnosti vďaka väčšiemu užitočnému zaťaženiu o približne 50 kg1. Takto spája model Sprinter šetrnú spotrebu paliva a inteligentné funkcie do dokonale hospodárneho riešenia mobility.

1

V kombinácii s náhonom na predné kolesá, v porovnaní s náhonom na zadné kolesá.

Možno ho prispôsobiť takmer každej požiadavke.

Dĺžka vozidla
Kompaktná
Štandardný variant
Dlhá
Extra dlhá
Druh strechy
Normálna strecha
Vysoká strecha
Supervysoká strecha
Max. dĺžka ložného priestoru
Max. výška ložného priestoru
Max. ložná plocha
Max. objem ložného priestoru
2 607 mm
1 789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2 607 mm
2 079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3 272 mm
1 789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3 272 mm
2 079 mm
5,539 m2
11 m3
4 307 mm
2 009 mm
6,9 m2
14 m3
4 307 mm
2 243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4 707 mm
2 009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4 707 mm
2 243 mm
7,606 m2
17 m3

Novinka: Náhon na všetky kolesá 4x4 s funkciou Torque-on-Demand.

Zlepšuje trakciu a bočnú stabilitu, keď je to potrebné: variabilný náhon na všetky kolesá rozdeľuje hnaciu silu úplne podľa potreby na prednú a zadnú nápravu. Systém sa pritom v priebehu milisekúnd plne automaticky prispôsobí jazdným podmienkam.

Uľahčuje ťažkú prácu.

Skriňové vozidlo Sprinter

Nadstavbové riešenia na mieru.

Aby váš transportér spĺňal vaše profesionálne požiadavky.

Pokiaľ sú vaše potreby trochu špeciálnejšie, tak sa môže hodiť, že Mercedes-Benz má pre vás to správne riešenie. Pomôžeme a ponúkneme vám kvalitné, optimálne použiteľné nadstavbové riešenia z jedného zdroja alebo od našich certifikovaných partnerov. Vďaka tomu budete optimálne vybavení pre vaše použitie na stavbách alebo v oblasti dodávania tovaru a vykonávania remesiel.

Vaše vozidlo čaká!
Zaujal vás tento model?
Neváhajte! Urobte ďalší krok na ceste k vášmu vysnívanému vozidlu.
Vaše vozidlo čaká!
Zaujal vás tento model?
Neváhajte! Urobte ďalší krok na ceste k vášmu vysnívanému vozidlu.