Sprinter Tourer | Financovanie a poistenie | Mercedes-Benz

Jazda v rýchlom jazdnom pruhu: financovanie, lízing a služby pre vaše vozidlo Sprinter Tourer.

Vhodné financovanie pre vaše vozidlo Sprinter Tourer.

Príklad výpočtu lízingu pre vozidlo Sprinter Tourer*

Sprinter Tourer
Kúpna cena z výrobného závodu 27 396€
Akontácia 

8 219 €

 

Doba trvania lízingu 48 mesiacov
Mesačná lízingová splátka 447€
* Uvedené ceny sú bez DPH. Tento príklad financovania sa vzťahuje na vozidlo Sprinter Tourer 211 CDI , dĺžkový variant kompakt zdvihový objem: 1 950 cm3, 75 kW, nafta. Váš predajca Mercedes-Benz vám ochotne vypracuje individuálnu ponuku financovania. Všetky uvedené ceny sú ceny bez DPH. 

Ďalšie finančné služby.

1

Poisťovateľ: KRAVAG-LOGISTIC Versicherungs-AG, Heidenkampsweg 102, 20097 Hamburg, v zastúpení spoločnosťou Mercedes-Benz Bank AG, Siemensstraße 7, 70469 Stuttgart. Uplatňujú sa všeobecné poistné podmienky. Neplatí pre prenajímané vozidlá s vodičom, prenajímané vozidlá bez vodiča, taxíky a vozidlá ambulantných opatrovateľských služieb.

Naša práca: Udržiavať váš transportér v bezchybnom stave.

So servisom Mercedes-Benz máte po boku partnera, ktorý váš transportér pozná najlepšie a pomáha vám spoľahlivo ho udržiavať v bezchybnom stave.

Servis24h Mercedes-Benz a MobiloVan.

V prípade, že by ste predsa len niekde zostali stáť, vám pri dosiahnutí vášho cieľa pomôže profesionálny Servis24h Mercedes-Benz. So zárukou mobility Mercedes-Benz MobiloVan1 sú táto a mnohé ďalšie užitočné služby už sériovo súčasťou každého nového transportéra Mercedes-Benz.

1

Mercedes-Benz MobiloVan je v príslušnom aktuálnom znení platný pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 1. októbri 2012 je záruka mobility MobiloVan platná najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov.

Pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON platia služby Mercedes-Benz Mobilo v príslušnom aktuálnom znení.