Pripravení na akúkoľvek úlohu: s Vitom Mixto.

Posunie podnikanie ďalej – pri úspechu aj na ceste.

Vito. Chce, dokáže, uskutoční.

Chcete vždy reagovať pohotovo? Nedokážete odolať novým výzvam? Vykonávate svoju prácu cieľavedome? Potom vytvoríte s Vitom skvelú dvojicu. Pretože Vito vás dostane ďalej – nielen na ceste, ale aj vo vašom podnikaní. V záležitostiach hospodárnosti a kvality je rovnako ideálny ako z pohľadu flexibility a bezpečnosti. Je dielom skutočného špecialistu na úžitkové automobily.

So spotrebou paliva od 5,7 l na 100 km [skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto 116 CDI s balíkom BlueEFFICIENCY v kombinácii s prevodovkou 7G-TRONIC PLUS a registráciou ako úžitkové vozidlo (N1). Kombinovaná spotreba paliva: 5,8 – 5,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153 – 150 g/km]1 [*] Je ekonomickejší ako nikdy predtým a s každým prejdeným kilometrom bude trvalo prispievať k vášmu úspechu. A vďaka inovačným asistenčným a bezpečnostným systémom dosiahnete svoje ciele ešte bezpečnejšie. Jedinečnú ponuku nájdete aj v druhoch pohonu: náhon na predné2, zadné alebo všetky kolesá – všetko potrebné na riešenie vašich úloh.

A hustá sieť partnerov Mercedes-Benz sa vďaka široko koncipovaným servisným službám postará o to, že vaše Vito si svoju solídnu spoľahlivosť zachová trvalo. Dôverujte údržbe a opravám, ktoré Vám poskytne Váš servis Mercedes-Benz. Pozná Vaše vozidlo najlepšie. Vito sa tak pre vás stane nadlho cenným partnerom.

1

Skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto 116 CDI s balíkom BlueEFFICIENCY v kombinácii s prevodovkou 7G-TRONIC PLUS a registráciou ako úžitkové vozidlo (N1). Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 6,7 – 6,6/5,3 – 5,2/5,8 – 5,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153 – 150 g/km. Skutočné hodnoty spotreby závisia okrem iného od hmotnosti vozidla a od zvolených prvkov výbavy.

2

Vito Mixto s náhonom na predné kolesá a registráciou ako osobné vozidlo (M1) je od 06/2018 v určitých krajinách prechodne nedostupné. Ďalšie informácie Vám poskytne Váš predajca Mercedes-Benz.

Prednosti

  1. Kvalita
  2. Hospodárnosť
  3. Bezpečnosť
  4. Flexibilita
  5. Komfort
Pripravený, keď ste aj Vy?

Vito sa má pre Vás stať veľmi rýchlo partnerom. Robíme všetko možné na docielenie dlhodobého a spoľahlivého vzťahu. Pri dodaní získate vyzreté vozidlo s kvalitou Mercedes-Benz, ktoré úspešne absolvovalo 5,5 mil. testovacích kilometrov a náročné skúšky. Vito je navrhnuté na splnenie náročných požiadaviek kladených na komerčne využívané vozidlo. A jeho široko koncipovaná ochrana proti korózii s plne pozinkovanou karosériou sa postará o to, že si aj po mnohých rokoch zachová dobrú figúru slúžiacu ako vizitka Vašej firmy.

Jedno je isté: Vo Vite nájdete vozidlo, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť. Vďaka maximálnej dostupnosti bude pre Vás oporou pri všetkých Vašich úlohách. Preto slogan „Mercedes-Benz Vans. Zrodený na jazdu.“ nepovažujeme za prázdne slová, ale za záväzný prísľub.

Zažite svoj vlastný ekonomický zázrak.

Kto zaobchádza so zdrojmi úsporne, je vyhľadávaným partnerom na podnikanie. Vito preto dostalo do vienka všetko, aby svojou hospodárnosťou prispelo rozhodujúcim spôsobom k úspechu Vášho podnikania. S certifikovanými hodnotami spotreby 5,7 l na 100 km [skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto 116 CDI s balíkom BlueEFFICIENCY, v kombinácii s prevodovkou 7G-TRONIC PLUS a registráciou ako úžitkové vozidlo (N1). Kombinovaná spotreba paliva: 5,8 – 5,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153 – 150 g/km]1 [*] Vaša jazda bude vždy úsporná. Hodnota, ktorá môže slúžiť ako skvelý príklad. Rovnako ako typická spoľahlivosť a dlhá životnosť Mercedes-Benz. Sú zárukou toho, že Vito tu bude pre Vás vždy vtedy, keď ho budete potrebovať. K tomu prispievajú aj servisné intervaly v rozsahu až do 40 000 km. Vôbec, vynikajúca kvalita výrobku je tým najlepším predpokladom na udržanie rozpočtu nákladov na údržbu a opravy na nízkej úrovni. Aby aj po mnohých rokoch bolo zrejmé, v akej forme Vito je, dali sme mu do vienka vynikajúcu ochranu proti korózii, okrem iného aj prostredníctvom plne pozinkovanej karosérie.

Dosiahnite svoj cieľ. S excelentnou bezpečnosťou.

Zo vzorových bezpečnostných a asistenčných systémov vo Vite budú profitovať všetci: Vy, Vaši spolujazdci a dokonca aj iní účastníci premávky. Aj Vášmu nákladu je najlepšie vo Vite. Už sériové vybavenie zahŕňa asistenta jazdy pri bočnom vetre, asistenta sledovania pozornosti ATTENTION ASSIST, airbag vodiča, airbag spolujazdca pre Vito Mixto v kombinácii s registráciou ako osobné vozidlo (M1),2ako aj najnovšiu generáciu elektronického systému stabilizácie ADAPTIVE ESP®. Posledný z uvádzaných systémov zohľadňuje pri regulácii dynamiky jazdy aj náklad vozidla. A pomocou záchrannej nálepky s kódom QR na stĺpiku B si záchranári môžu priamo naskenovať špecifickú záchrannú kartu vozidla.

Špičkou je alternatívny ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ , ktorý mimo miest sleduje odstup od vozidiel idúcich vpredu a dokáže varovať pred možnou kolíziou. Na želanie je dostupný aj okenný airbag a bočný airbag na ochranu hrudníka a panvy pre vodiča a spolujazdca, ako aj preventívny systém na ochranu cestujúcich PRE-SAFE®. A ak by ste mali záujem o ďalšie rozšírenie bezpečnostného vybavenia Vášho Vita, určite nájdete ďalšie súčasti bezpečnostného vybavenia3. Všetky z nich majú spoločné jedno: Poskytnú Vám spoľahlivú podporu pri bezpečnej realizácii Vašich cieľov.
 

Naloží veľký náklad.

Do Vita sa zmestí všetko, čo potrebujete. S maximálnym zaťažením 1 374 kg (skriňové vozidlo) a s dĺžkou ložného priestoru do 3 m4 naloží ako vozidlo s celkovou hmotnosťou 3 200 kg hromadu nákladu. Ale nielen to: S 3 dĺžkami vozidiel, 2 rázvormi, flexibilným bezpečnostným systémom a praktickými deliacimi stenami Vám ponúka všestranné možnosti na individualizáciu a špecializáciu pre Vaše prepravné riešenia.

Nakoniec, nie je úloha, ako úloha. Najmä keď sa okrem nákladu majú prepraviť aj pasažieri. Na to je Vito Mixto ten pravý. Vďaka čiastočnému zaskleniu, komfortnému nástupu a modifikovateľnému osadeniu sedadlami pre až 6 osôb ide o konglomerát funkčnosti a komfortu. Pri potrebe je demontáž zadnej lavice otázka iba niekoľkých úkonov.

A mimochodom: Pretože má veľké otvory pre dvere a nízku hranu ložného priestoru budú pre Vás vďaka Vitu aj náročné úlohy hračkou – na ešte viac komfortu, efektivity a bezpečnosti pri nakladaní a vykladaní.

Tu si svoju prácu užijete.

Prejdime k príjemným stránkam Vašej práce: Priestranný interiér Vita Vás rozhodne dostane do správnej pracovnej pohody. Sedadlá presvedčia svojím robustným látkovým poťahom a na ergonomickom čalúnení budete sedieť komfortne aj pri dlhých jazdách. V chladných ročných obdobiach ocení vodič aj spolujazdec alternatívne vyhrievanie sedadiel. Ak potrebujete miesto pre dvoch pasažierov, môžete si objednať alternatívnu lavicu pre spolujazdcov.

Vďaka sériovému elektromechanickému servoriadeniu a možnostiam, ako sú TEMPOMAT, multifunkčný volant s nastaviteľným stĺpikom riadenia a cestovným počítačom, zvládnete svoje úlohy s ľahkosťou. Aj alternatívna klimatizácia alebo automatická klimatizácia Vám pomôžu zachovať si chladnú hlavu.

Audiosystémy dostupné na požiadanie sa počas jazdy postarajú o to najlepšie spojenie a dobrú náladu a v spojení s navigačnými systémami Audio 40 alebo Becker® MAP PILOT5 Vám umožnia rýchlejší príchod do cieľa. Ak by ste mali záujem o ďalšie zvýšenie hodnoty Vášho Vita, objednajte si alternatívny interiérový balík pochrómovaných doplnkov. A pretože každé úspešné dobrodružstvo začína od dobrých odkladacích priestorov, vybavili sme Vito množstvom praktických úložných priečinkov.

1

Skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto 116 CDI s balíkom BlueEFFICIENCY v kombinácii s prevodovkou 7G-TRONIC PLUS a registráciou ako úžitkové vozidlo (N1). Spotreba paliva v meste/mimo mesta/kombinovaná: 6,7 – 6,6/5,3 – 5,2/5,8 – 5,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153 – 150 g/km [*]. Skutočné hodnoty spotreby závisia okrem iného od hmotnosti vozidla a od zvolených prvkov výbavy.

2

Alternatívne pre skriňové vozidlo Vito a Vito Mixto s registráciou ako úžitkové vozidlo (N1), sériovo pre Vito Mixto v kombinácii s registráciou ako osobné vozidlo (M1).

3

Pozri sériovú a mimoriadnu výbavu Bezpečnosť, ako aj stránku www.mercedes-benz.de

4

Platí pre Vito s extra dlhým variantom vozidla.

5

Navigačný systém Becker® MAP PILOT je dostupný len v kombinácii so systémom Audio 15.

Karoséria

Dĺžka vozidla
Kompaktná
Dlhá
Extra dlhá
Plocha ložného priestoru
Dĺžka ložného priestoru
Objem ložného priestoru
 Max. zaťaženie
1,86 m2
2 433 mm
3,1 m3
1 310 kg
2,26 m2 
2 678 mm
3,6 m3
1 285 kg
2,26 m2
2 678 mm
 3,6 m3
1.260

Tak všestranné ako sú aj vaše úlohy

Do cieľa môže doraziť každý. Vašou požiadavkou je, aby ste sa dostali ďalej. Preto sú pre Vito, ako pre prvý transportér v jeho triede, dostupné na výber 3 druhy pohonu: náhon na predné1, zadné a všetky kolesá. V závislosti od toho, čo máte v úmysle a kade povedie Vaša cesta: Vyberte si svoje vozidlo s pohonom, ktorý bude vyhovovať Vášmu profilu používania a požadovaným jazdným vlastnostiam.

Alternatívna 7-rýchlostná automatická prevodovka 7G-TRONIC PLUS2 vám zaistí vysoký komfort a nízku spotrebu. Aj 6-stupňová prevodovka s ručným radením presvedčí vyvážením agility a efektivity. Pre aký variant pohonu sa rozhodnete: Vďaka sériovému elektromechanickému servoriadeniu, komfortnému adaptovaniu podvozka a zaveseniu jednotlivých kolies si vo Vite užijete efektivitu, kultúru chodu a komfort jazdy na úrovni osobného automobilu.

1

Vito Mixto s náhonom na predné kolesá a registráciou ako osobné vozidlo (M1) je od 06/2018 v určitých krajinách prechodne nedostupné. Ďalšie informácie Vám poskytne Váš predajca Mercedes-Benz.

2

K dispozícii pre náhod na zadné a všetky kolesá.

Stavte na istotu

Súčasťou vysokokvalitného bezpečnostného vybavenia vo vozidle Vito sú sériovo napr. asistent jazdy pri bočnom vetre a asistent sledovania pozornosti ATTENTION ASSIST. Okrem sériového airbagu pre vodiča sú alternatívne dostupné aj airbag pre spolujazdca, ako aj bočný airbag na ochranu hrudníka a panvy a okenné airbagy. Na želanie zvýšia úroveň bezpečnosti aj systém výstrahy pred zrážkou ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ, ako aj asistent udržiavania v jazdnom pruhu a asistent sledovania mŕtveho uhla.

Systém inteligentného osvetlenia s LED

ATTENTION ASSIST

Asistent jazdy pri bočnom vetre

ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ

Asistent udržiavania v jazdnom pruhu

Asistent sledovania mŕtveho uhla

Mercedes PRO: zjednodušuje a urýchľuje Vaše podnikanie.

Mercedes PRO1 je novou značkou spoločnosti Mercedes-Benz Vans, ktorá zahŕňa všetky aktuálne a budúce služby, riešenia a digitálne služby pre vaše každodenné podnikanie. Náš cieľ: využívať digitálne možnosti pre zefektívnenie vášho podnikania.

Mercedes PRO pritom do jedného celku na webovej platforme spája všetky služby, ktoré sú pre vás podstatné. Na začiatku budú k dispozícii vybrané služby, ktoré budú neustále rozširované a individuálne prispôsobované vašim potrebám. Našou ambíciou je prepojiť vaše potreby s technológiami budúcnosti, ktoré sme vyvinuli, a následne ich inteligentným spôsobom integrovať do vašej každodennej práce.

1

Mercedes PRO je k dispozícii vo vybraných európskych krajinách. Ďalšie informácie získate od vášho predajcu Mercedes-Benz.

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO2 nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum