Vito Tourer na podnikanie | Lízing | Podnikateľské účely | Mercedes-Benz

Jazda v rýchlom jazdnom pruhu: Financovanie, lízing a servis pre Vaše Vito Tourer na podnikateľské účely.

Vhodné financovanie pre vaše Vito Tourer.

Príklad výpočtu lízingu pre Vito Tourer

Vito Tourer
Kúpna cena z výrobného závodu

30 834 €

 

Akontácia

9 250 €

 

Doba trvania lízingu

48 mesiacov

 

Mesačná lízingová splátka*

503 € (bez DPH)

 

* Tento príklad financovania sa vzťahuje na vozidlo Vito Tourer  114 CDI vo výbave BASE, dĺžkový variant kompakt, zdvihový objem: 1 950 cm3, 100 kW, nafta. Váš predajca Mercedes-Benz vám ochotne vypracuje individuálnu ponuku financovania. Všetky uvedené ceny sú ceny bez DPH. 

Ďalšie finančné služby.

1

Poisťovateľ: KRAVAG-LOGISTIC Versicherungs-AG, Heidenkampsweg 102, 20097 Hamburg, v zastúpení spoločnosťou Mercedes-Benz Bank AG, Siemensstraße 7, 70469 Stuttgart. Uplatňujú sa všeobecné poistné podmienky. Neplatí pre prenajímané vozidlá s vodičom, prenajímané vozidlá bez vodiča, taxíky a vozidlá ambulantných opatrovateľských služieb.

Naša úloha: Zaistiť, aby bolo Vaše Vito Tourer v dobrom stave.

So servisom Mercedes-Benz máte po boku partnera, ktorý váš transportér pozná najlepšie a pomáha vám spoľahlivo ho udržiavať v bezchybnom stave.

Mercedes-Benz ServiceCare pre transportéry.

Váš transportér je dôležitým motorom vášho úspechu. Ak je vozidlo v pohybe, vaše podnikanie napreduje. Ak si želáte, aby to tak aj zostalo, máte k dispozícii produkty ServiceCare od značky Mercedes-Benz. Zistite pomocou kalkulátora Mercedes-Benz ServiceCare , ktorý produkt Mercedes-Benz ServiceCare najviac vyhovuje vašim potrebám.

Servis24h Mercedes-Benz a MobiloVan.

V prípade, že by ste predsa len niekde zostali stáť, vám profesionálny Servis24h Mercedes-Benz pomôže dostať sa do vášho cieľa. So zárukou mobility Mercedes-Benz MobiloVan1 sú táto a mnohé ďalšie užitočné služby štandardnou súčasťou každého nového transportéra Mercedes-Benz.

1

Mercedes-Benz MobiloVan je v príslušnom aktuálnom znení platný pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 1. októbri 2012 je záruka mobility MobiloVan platná najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov.

Pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON platia služby Mercedes-Benz Mobilo v príslušnom aktuálnom znení.