Jednoduché a komfortné nabíjanie – domáca nabíjacia skrinka Mercedes-Benz

Na obrázku: domáca nabíjacia skrinka Mercedes-Benz.

Jednoduché a komfortné nabíjanie – domáca nabíjacia skrinka Mercedes-Benz

Nabíjanie s využitím domácej nabíjacej skrinky Mercedes-Benz je rýchle a transparentné. Stačí, keď svoje elektrifikované vozidlo Mercedes-Benz (akumulátorové elektrické vozidlá alebo hybridné vozidlá dobíjateľné zo siete) pripojíte k domácej nabíjacej skrinke Mercedes-Benz. Praktické: pevne pripojený nabíjací kábel typu 2 je kompatibilný aj s vozidlami od iných výrobcov s nabíjacou prípojkou typu 2.

 

 • Rýchle: domáca nabíjacia skrinka Mercedes-Benz je nabíjacou stanicou s pevne pripojeným nabíjacím káblom a maximálnym výkonom nabíjania až 22 kW. Môžete tak nabíjať mnohonásobne rýchlejšie ako z bežnej domovej zásuvky.
 • Praktické: už pred začiatkom jazdy si nastavte pomocou funkcie predklimatizovania príjemnú teplotu v interiéri.
 • Bezpečné: viacfarebná svetelná dióda na nabíjacej skrinke signalizuje aktuálny stav nabíjania. Počas nabíjania je nabíjací kábel uzamknutý, aby nemohlo dôjsť k prerušeniu pripojenia. Navyše pred neoprávneným používaním chráni oprávnenie na prístup prostredníctvom vypínača na kľúč.

Domácu nabíjaciu skrinku Mercedes-Benz získate prostredníctvom oddelenia popredajných služieb každej pobočky Mercedes-Benz.

Prostredníctvom našich partnerov pre nabíjacie systémy je okrem toho súčasťou ponuky poradenstvo týkajúce sa riešení domáceho nabíjania, ako aj inštalácie nabíjacej skrinky.

Inteligentná nabíjacia skrinka innogy eBox professional

Na obrázku: nabíjacia skrinka innogy eBox Professional.

Inteligentná nabíjacia skrinka innogy eBox professional

Aj nabíjacia skrinka innogy eBox Professional ponúka s výkonom nabíjania až do 22 kW mnohonásobne rýchlejšiu možnosť nabíjania ako z bežnej domovej zásuvky. Okrem toho je pre vás ideálna, ak chcete svoju nabíjaciu skrinku a jej údaje o nabíjaní ovládať a spravovať prostredníctvom aplikácie.

 • Aktivujte nabíjanie odkiaľkoľvek pohodlne pomocou aplikácie na chytrom telefóne. Zároveň môžete kedykoľvek vyvolať aktualizáciu stavu vášho nabíjania.
 • Aplikáciu môžete použiť aj na správu rôznych používateľov, priraďovanie kariet RFID alebo obmedzenie nabíjacieho výkonu.
 • Na konci mesiaca môžete nahliadať do prehľadov o nabíjaní a zistiť výšku svojich nákladov na nabíjanie.
 • Vďaka pripojeniu na internet je softvér vašej skrinky pravidelne aktualizovaný.

Nabíjaciu skrinku innogy eBox Professional môžete získať jednoducho u nášho partnera pre nabíjacie systémy.
Prostredníctvom našich partnerov pre nabíjacie systémy vám ponúkame poradenstvo týkajúce sa riešení domáceho nabíjania a inštalácie nabíjacej skrinky.

Služba inštalácie nabíjacej skrinky

Na obrázku: vozidlo Mercedes-Benz s otvorenými dverami vodiča a zamestnancom inštalačnej služby.

Služba inštalácie nabíjacej skrinky

Profesionálnu podporu pri inštalácii niektorého variantu nabíjania určeného pre domácnosti získate prostredníctvom služby inštalácie našich lokálnych partnerov v príslušnej krajine. Tí radi overia priamo na mieste, či možno u vás doma nainštalovať nabíjaciu skrinku a informujú vás, čo všetko je na to potrebné. Kontaktujte nášho inštalačného partnera a dajte si ochotne poradiť.

Zistite prostredníctvom predbežného overenia možnosti inštalácie nabíjacej skrinky Mercedes-Benz už teraz, ako dobre ste pripravení na domáce nabíjanie.

Vždy to správne pripojenie

Na obrázku: nabíjací kábel pre domácu zásuvku (kábel pre režim 2).

Vždy to správne pripojenie

Ak ešte nemáte nabíjaciu skrinku, na nabíjanie vášho elektrifikovaného vozidla Mercedes-Benz môžete použiť aj bežnú domovú zásuvku. Na to je potrebný iba nabíjací kábel pre domovú zásuvku (kábel pre režim 2), ktorý sa dodáva spolu s vozidlom alebo je k dispozícii u obchodníka ako mimoriadna výbava. Z dôvodu pomerne dlhého času nabíjania sa však táto možnosť neodporúča na každodenné použitie.
Berte, prosím, do úvahy, že vašu prípojku musí najskôr skontrolovať elektrikár.

Máte ešte otázky? My máme odpovede!

 • Ako môžem chrániť svoju domácu nabíjaciu skrinku Mercedes-Benz alebo innogy eBox Professional pred neoprávneným použitím?

   

  Súčasťou dodávky domácej nabíjacej skrinky Mercedes-Benz je aj kľúč určený na vypínač na kľúč, ktorým môžete kedykoľvek zablokovať nabíjanie cudzími osobami. V prípade nabíjacej skrinky innogy eBox Professional môžete nabíjanie zapnúť aj prostredníctvom aplikácie.

   

 • Čo musím zvážiť ako nájomca alebo ako člen spoločenstva vlastníkov bytov?

   

  Nabíjaciu skrinku alebo nabíjací stojan možno nainštalovať aj na parkovacom mieste v prenajímanej garáži.
  Je potrebné o tom informovať vášho prenajímateľa, resp. spoločenstvo vlastníkov bytov, ktoré s inštaláciou musí súhlasiť. Vyžiadajte si, prosím, písomný súhlas.

   

 • Ako rýchlo môžem doma nabíjať?


  Čas nabíjania vášho vozidla si môžete vypočítať pomocou našej kalkulačky na výpočet času nabíjania.

   

   

 • Môžem s domácou nabíjacou skrinkou Mercedes-Benz alebo innogy eBox Professional nabíjať aj viaceré vozidlá súčasne?

   

  S domácou nabíjacou skrinkou Mercedes-Benz alebo innogy eBox Professional môžete nabíjať vozidlá rôznych výrobcov, ale vždy len jedno vozidlo.

   

   

EQC 400 4MATIC: kombinovaná spotreba elektriny: XXX kWh/100 km; kombinované emisie CO2: 0 g/km.<p>Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Spotreba elektrického prúdu a dojazd boli zistené na základe nariadenia 692/2008/ES. Spotreba elektrického prúdu a dojazd závisia od konfigurácie vozidla.</p>