Na obrázku: pohľad zvonka na vozidlo EQB od značky Mercedes-EQ s líniou výbavy Progressive.
Na obrázku: pohľad zozadu na plnoelektrické kompaktné SUV, vozidlo EQB od značky Mercedes-EQ, s líniou výbavy Progressive.

Línia výbavy Progressive

Exteriér

Línia výbavy Progressive

Exteriér

Dokonca aj sériová výbava prekvapuje dizajnom extratriedy: EQB sa od výroby dodáva s líniou výbavy Progressive. V exteriéri sa táto línia výbavy vyznačuje okrem iného predným a zadným nárazníkom s pochrómovanými vložkami. O ušľachtilý vzhľad aj v tom najmenšom detaile sa starajú ozdobné lišty línie bokov a okien, integrovaný pozdĺžny držiak na strešný nosič vo vyhotovení z lešteného hliníka, ako aj disky z ľahkej zliatiny s priemerom 45,7 cm (18") nalakované v čiernej farbe a osústružené do leskla.

EQB 300 4MATIC: spotreba elektriny v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4 – 18,1; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0.<p>Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO₂ podľa skúšobného postupu WLTP“ v zmysle čl. 2 bodu 3 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Spotreba elektrického prúdu bola zistená na základe nariadenia 683/2008/ES. Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na porovnanie rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.</p>
EQB 350 4MATIC: spotreba elektriny v kWh/100 km (kombinovaná): 19,4 – 18,1; emisie CO2 v g/km (kombinované): 0.<p>Uvedené hodnoty boli zistené podľa predpísaného spôsobu merania. Ide o „hodnoty CO₂ podľa skúšobného postupu WLTP“ v zmysle čl. 2 bodu 3 vykonávacieho nariadenia (EÚ) 2017/1153. Hodnoty spotreby paliva boli vypočítané na základe týchto hodnôt. Spotreba elektrického prúdu bola zistená na základe nariadenia 683/2008/ES. Údaje sa nevzťahujú na konkrétne vozidlo a nie sú súčasťou ponuky, ale slúžia len na porovnanie rôznych typov vozidiel. Hodnoty sa líšia v závislosti od zvolenej mimoriadnej výbavy.</p>

Interiér

Na obrázku: kokpit vozidla EQB od značky Mercedes-EQ s líniou výbavy Progressive.
Na obrázku: komfortné sedadlá vozidla EQB od značky Mercedes-EQ s líniou výbavy Progressive.

Čierne a pochrómované dizajnové prvky dominujú jeho zjavu

Interiér

Pridaná hodnota, ktorú vidíte aj cítite: so svojimi komfortnými sedadlami vo vyhotovení z imitácie kože ARTICO a látky Fléron vrátane balíka komfortu sedenia a multifunkčného športového volantu potiahnuteho kožou ponúka interiér mimoriadne príjemnú atmosféru. V neposlednom rade k nej prispievajú aj ušľachtilé moderné dizajnové prvky, ako ventilačné dýzy v striebornej chrómovej farbe a čalúnenie stropu s čiernou látkou.

Ďalšie súčasti:

  • ozdobné prvky so špirálovým vzhľadom

  • držiak na dva poháre

  • sieť na batožinu na operadle vodiča a spolujazdca