Skriňové vozidlá Vito | Transportéry Mercedes-Benz

Skriňové vozidlo Vito vyrieši aj vaše prepravné úlohy.

Pripravený vtedy keď aj vy.

Konfigurovať

Profesionálny prevoz nákladu s hviezdičkou.

Skriňové vozidlo Vito ponúka širokú škálu podpory: Odvezie náklad až do 6,6 m³. Pohony s nízkou spotrebou každým kilometrom trvalo prispievajú k vášmu ekonomickému úspechu. Bezpečnostné vybavenie s technicky vyspelými asistenčnými systémami sú na vzornej úrovni, ako sa to v prípade vozidiel Mercedes-Benz očakáva. Rovnako sú tiež v najnovšom stave 3 voliteľné zvukové systémy a riešenia pripojenia Mercedes PRO, pomocou ktorých môžete do svojho vozidla Vito priniesť digitálny svet.

Prednosti.

  1. Bezpečnosť
  2. Hospodárnosť
  3. Konektivita
Dosiahnite svoj cieľ. S excelentnou bezpečnosťou.

Zo vzorových bezpečnostných a asistenčných systémov v skriňovom vozidle Vito môžu profitovať všetci: vy, vaši spolujazdci a iní účastníci premávky. Štandardom je elektronický stabilizačný program ADAPTIVE ESP®, ktorý reguluje zaťaženie, asistenta jazdy pri bočnom vetre a asistenta sledovania pozornosti ATTENTION ASSIST. Okrem sériového airbagu pre vodiča sú voliteľne dostupné aj ďalšie airbagy. Na požiadanie vám môžu pomôcť aktívny asistent brzdenia a aktívny asistent udržiavania odstupu DISTRONIC, asistent udržiavania v jazdnom pruhu a asistent sledovania mŕtveho uhla.

Zažite svoj vlastný ekonomický zázrak.

Kto zaobchádza so zdrojmi úsporne, je vyhľadávaným partnerom na podnikanie. Spomedzi 5 dieselových motorov skriňových vozidiel Vito určite nájdete ekonomické riešenie svojich úloh. Typická spoľahlivosť a životnosť vozidiel Mercedes-Benz je zárukou toho, že skriňové vozidlo Vito tu bude pre Vás vždy vtedy, keď ho budete potrebovať. K tomu prispievajú aj servisné intervaly v rozsahu až do 40 000 km.

Aj na cestách buďte na sieti.

S vozidlom Vito si digitálny svet beriete so sebou! Voliteľné audiosystémy ponúkajú zariadenie na hlasitý hovor a streamovanie hudby prostredníctvom Bluetooth® a umožňujú čiastočnú integráciu smartfónov. Prácu tak môžete zvládať ekonomicky a príjemne – aj vďaka jednoduchému ovládaniu.

Stále narastajúci počet služieb pripojenia Mercedes PRO Vám pomáha jednoduchšie a ekonomickejšie zvládať svoje úlohy. Rozsiahla ponuka voliteľných doplnkov siaha od komunikácie v rámci autoparku cez logistiku vozidiel až po systém núdzového volania Mercedes-Benz.

Dobrá zábava, najlepšie informácie.

Informačné a komunikačné systémy s početnými rozhraniami sa na požiadanie starajú o najlepšie spojenia a o dobrú zábavu. Obsluha voliteľných multimediálnych systémov Audio 30 a Audio 40 prostredníctvom dotykového displeja je intuitívna a pohodlná.

Skriňové vozidlo Vito, Audio 40

Audio 40

Skriňové vozidlo Vito, Audio 10

Audio 10

Skriňové vozidlo Vito, Audio 30

Audio 30

Naloží veľký náklad.

V skriňovom vozidle Vito je veľa miesta pre všetko, čo si potrebujete vziať so sebou. S dĺžkou ložného priestoru do 3 m1 možno do neho ako vozidla s celkovou hmotnosťou 3 200 kg umiestniť množstvo nákladu.

Ale nielen to: S 3 dĺžkami vozidiel, 2 rázvormi, flexibilným bezpečnostným systémom a praktickými deliacimi stenami Vám ponúka všestranné možnosti na individualizáciu a špecializáciu pre Vaše prepravné riešenia.

Ďalšou výhodou sú veľké dverné otvory a nízka nakladacia hrana, ktoré vám uľahčia ťažké úlohy – pre ešte viac komfortu a bezpečnosti pri nakladaní a vykladaní.

Dĺžka vozidla
Kompaktná
Dlhá
Extra dlhá
Plocha ložného priestoru
Objem ložného priestoru
Dĺžka ložného priestoru
 Max. zaťaženie
3,97 m²
5,5 m³
2 586 mm
1 346 kg
4,38 m²
6,0 m³
2 831 mm

1 316 kg


4,76 m²
6,6 m³
3 061 mm
1 281 kg
1

Platí pre Vito s extra dlhým variantom vozidla.

Tu si svoju prácu užijete.

Skriňové vozidlo Vito

Elektrovany Mercedes-Benz: vhodné na každodenné použitie, ekonomické a špecifické pre príslušné odvetvie.

Zažite skriňové vozidlo Vito aj s elektrickým pohonom.

Vaše vozidlo čaká!
Zaujal vás tento model?
Neváhajte! Urobte ďalší krok na ceste k vášmu vysnívanému vozidlu.
[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO₂ nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO₂ a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).