Vito Tourer na súkromné účely | Transportéry Mercedes-Benz

Vito Tourer. Prináša rodiny na cesty.

Dáva veľký priestor vašim nápadom.

Konfigurovať

Otvára nové horizonty – pre bežný deň a voľný čas.

Vito Tourer odvezie až 8 osôb plus vodiča, váš bežný deň je vďaka nemu jednoduchší a vo voľnom čase vám otvára nové horizonty. Bezpečnostné vybavenie je na vzornej úrovni, ako sa to v prípade vozidiel Mercedes-Benz očakáva. Podobne aj silné pohony Vito Tourer sú v najlepšom stave. Ak si objednáte jeden z dvoch dizajnových balíkov Vito Line SPORT alebo exteriérový športový balík, uvidíte, že sa ním dá jazdiť športovým štýlom. A 3 voliteľné zvukové systémy a riešenia pripojenia Mercedes me, pomocou ktorých môžete do svojho vozidla Vito priniesť digitálny svet.

Mercedes me connect – inteligentne prepojené

Vyšší komfort, vyššia bezpečnosť, viac voľného času

Mercedes me connect prepája vozidlo s digitálnym svetom a umožňuje spojenie s vozidlom prostredníctvom spojenia vozidla s internetom. Koľko paliva je v nádrži? Je zariadenie zatvorené? Tieto otázky sú len príkladom toho, na čo všetko Mercedes me connect poskytuje odpovede.

Dobrá zábava, najlepšie informácie.

Informačné a komunikačné systémy s početnými rozhraniami sa na požiadanie starajú o najlepšie spojenia a o dobrú zábavu. Obsluha voliteľných multimediálnych systémov Audio 30 a Audio 40 prostredníctvom dotykového displeja je intuitívna a pohodlná.

Vito Tourer, Audio 40

Audio 40

Vito Mixto, Audio 10

Audio 10

Vito Mixto, Audio 30

Audio 30

Tu si môžete užiť každý výlet.

Vito Tourer
[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO2 nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).