O niečo viac možností: Mercedes-Benz Vito Tourer na súkromné účely.

Tak všestranný ako sú aj Vaše jazdy.

Vito. Chce, dokáže, urobí.

Chcete vždy reagovať pohotovo? Nedokážete odolať novým výzvam? Vykonávate svoju prácu cieľavedome? Potom vytvoríte s Vitom Tourer skvelú dvojicu. Pretože Vito Tourer Vás dostane ďalej – nielen na ceste, ale aj vo Vašom podnikaní. V záležitostiach hospodárnosti a kvality je rovnako ideálny ako z pohľadu variability a bezpečnosti. Je predsa špecialistom na dopravu osôb – od skutočného špecialistu na úžitkové automobily.

Vďaka inovačným asistenčným a bezpečnostným systémom dosiahnete svoje ciele ešte bezpečnejšie. Či s náhonom na zadné alebo všetky kolesá, ako Vito Tourer BASE, PRO alebo SELECT: Jednoducho si určite vyberiete vozidlo vhodné pre Vaše zámery.

A hustá sieť partnerov Mercedes-Benz sa vďaka široko koncipovaným servisným službám postará o to, že Vaše Vito Tourer si svoju solídnu spoľahlivosť zachová trvalo. Dôverujte údržbe a opravám, ktoré Vám poskytne Váš servis Mercedes-Benz. Pozná Vaše vozidlo najlepšie. Vito Tourer sa tak pre Vás stane nadlho cenným partnerom.

Prednosti.

  1. Flexibilita
  2. Bezpečnosť
  3. Komfort
  4. Hospodárnosť
  5. Kvalita
Ďalšia paleta možností.

Je jedno, kam sa chcete dopracovať: Vito Tourer Vám pomôže dosiahnuť úspech. Pretože 3 modely BASE, PRO a SELECT sa dajú upraviť presne podľa Vašich potrieb, ako aj podľa potrieb Vašich cestujúcich. Keď potrebujete komfortné vozidlo na turistické účely alebo na kyvadlovú dopravu pre hotel, je Vito Tourer SELECT s 2 nastaviteľnými 3-miestnymi lavicami najlepšou voľbou. Možno budete chcieť očariť svojich cestujúcich plnými priehrštiami svetla a vzduchu a objednáte si alternatívnu panoramatickú posuvnú strechu. Chceli by ste výslovne všestranný taxík alebo klubové vozidlo? Zoznámte sa teda s Vitom Tourer PRO. Ak by ste mali záujem o prepravu Vášho mužstva na miesto určenia, ponúka sa Vám funkčné Vito Tourer BASE.

V závislosti od dĺžky vozidla sa do priestoru pre cestujúcich dajú osadiť 2 alebo pri extra dlhej verzii dokonca 3 rady sedadiel s 2- a 3-miestnymi lavicami. A na dosiahnutie 9 miest na sedenie si zvoľte buď 3 rady sedadiel v priestore pre cestujúcich (osadenie sedadlami 2-2-3), alebo si vyberte lavicu pre spolujazdcov a dve 3-miestne lavice vzadu. A to najlepšie: Všestrannosť Vita Tourer využijete aj pri súkromných jazdách.

Stavte na istotu – pri každej jazde.

Zo vzorových bezpečnostných a asistenčných systémov vo Vite Tourer budú profitovať všetci: Vaši cestujúci, Vy a dokonca aj iní účastníci premávky. Napríklad zo sériových asistentov, ako sú asistent jazdy pri bočnom vetre a asistent sledovania pozornosti ATTENTION ASSIST, z najnovšej generácie elektronického systému stabilizácie ADAPTIVE ESP®, ako aj z ochrany poskytovanej až 6 airbagmi1. A pomocou záchrannej nálepky s kódom QR na stĺpiku B si záchranári môžu priamo naskenovať špecifickú záchrannú kartu vozidla.

Špičkou je alternatívny ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ , ktorý mimo miest sleduje odstup od vozidiel idúcich vpredu a dokáže varovať pred možnou kolíziou. Na želanie sa výbava dá rozšíriť o cúvaciu kameru a preventívny systém na ochranu cestujúcich PRE-SAFE®. Ak by ste mali záujem o ďalšie rozšírenie bezpečnostného vybavenia Vášho Vita Tourer, určite nájdete ďalšie súčasti bezpečnostného vybavenia2. Všetky z nich majú spoločné jedno: Poskytnú Vám spoľahlivú podporu pri bezpečnej realizácii Vašich cieľov.

Je fascinujúce, akú mieru komfortu môže pracovisko ponúknuť.

Prejdime k príjemným stránkam Vašej práce: Priestranný interiér Vita Tourer Vás rozhodne dostane do správnej pracovnej pohody. Sedadlá presvedčia svojím robustným látkovým poťahom a na ergonomickom čalúnení budete sedieť komfortne aj pri dlhých jazdách. V chladných ročných obdobiach ocení vodič aj spolujazdec alternatívne vyhrievanie sedadiel. Vďaka alternatívnej lavici pre spolujazdcov získate vpredu miesto pre 2 spolujazdcov.

Vďaka sériovému elektromechanickému servoriadeniu a možnostiam, ako sú TEMPOMAT, multifunkčný volant s nastaviteľným stĺpikom riadenia a cestovným počítačom, zvládnete svoje úlohy s ľahkosťou. Aj alternatívna klimatizácia alebo automatická klimatizácia Vám pomôžu zachovať si chladnú hlavu.

Audiosystémy dostupné na požiadanie sa počas jazdy postarajú o to najlepšie spojenie a dobrú náladu a v spojení s navigačnými systémami Audio 40 a Becker® MAP PILOT3 Vám umožnia rýchlejší príchod do cieľa. Ak by ste mali záujem o ďalšie zvýšenie hodnoty Vášho Vita Tourer, objednajte si alternatívny interiérový balík pochrómovaných doplnkov4. A pretože každé úspešné dobrodružstvo začína od dobrých odkladacích priestorov, vybavili sme Vito Tourer množstvom praktických úložných priečinkov.

Posuňte sa ďalej vďaka vysokej spoľahlivosti.

Kto zaobchádza so zdrojmi úsporne, je vyhľadávaným partnerom na podnikanie. Vito Tourer preto dostalo do vienka všetko, aby svojou hospodárnosťou prispelo rozhodujúcim spôsobom k úspechu Vášho podnikania. Typická spoľahlivosť a dlhá životnosť Mercedes-Benz sú príkladné. Sú zárukou toho, že Vito Tourer tu bude pre Vás vždy vtedy, keď ho budete potrebovať. K tomu prispievajú aj servisné intervaly v rozsahu až do 40 000 km. Vôbec, vynikajúca kvalita výrobku je tým najlepším predpokladom na udržanie rozpočtu nákladov na údržbu a opravy na nízkej úrovni. Aby aj po mnohých rokoch bolo zrejmé, v akej forme Vito Tourer je, dali sme mu do vienka vynikajúcu ochranu proti korózii, okrem iného aj prostredníctvom plne pozinkovanej karosérie.

Pripravený, keď ste aj Vy?

Vito sa má pre Vás stať veľmi rýchlo partnerom. Robíme všetko možné na docielenie dlhodobého a spoľahlivého vzťahu. Pri dodaní získate vyzreté vozidlo s kvalitou Mercedes-Benz, ktoré úspešne absolvovalo 5,5 mil. testovacích kilometrov a náročné skúšky. Vito je navrhnuté na splnenie náročných požiadaviek kladených na komerčne využívané vozidlo. A jeho široko koncipovaná ochrana proti korózii s plne pozinkovanou karosériou sa postará o to, že si aj po mnohých rokoch zachová dobrú figúru slúžiacu ako vizitka Vašej firmy.

Jedno je isté: Vo Vite nájdete vozidlo, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť. Vďaka maximálnej dostupnosti bude pre Vás oporou pri všetkých Vašich úlohách. Preto slogan „Mercedes-Benz Vans. Zrodený na jazdu.“ nepovažujeme za prázdne slová, ale za záväzný prísľub.

1

Airbag vodiča a spolujazdca sú pri všetkých modeloch Vito Tourer súčasťou sériovej výbavy. Dodatočne sú alternatívne dostupné aj bočné airbagy na ochranu hrudníka a panvy a okenné airbagy vpredu, resp. okenné airbagy vpredu a v oblasti zadných sedadiel.

2

Pozri sériovú a mimoriadnu výbavu Bezpečnosť, ako aj stránku www.mercedes-benz.de

3

Navigačný systém Becker® MAP PILOT je dostupný len v kombinácii so systémom Audio 15.

4

Interiérový balík pochrómovaných doplnkov je súčasťou výbavy modelu Vito Tourer SELECT.

Vždy po ruke.

ASISTENT PREVENCIE KOLÍZIÍ

Asistent udržiavania v jazdnom pruhu

Asistent sledovania mŕtveho uhla

Systém PRE-SAFE®

Aktívny asistent parkovania

Asistent osvetlenia vozidla

Tak všestranný ako sú aj Vaše jazdy.

Do cieľa môže doraziť každý. Vašou požiadavkou je, aby ste sa dostali ďalej. Preto sú pre Vito Tourer dostupné na výber 3 motorizácie s vysokým krútiacim momentom, ako aj druhy pohonu s náhonom na zadné a všetky kolesá. V závislosti od toho, čo máte v úmysle a kade povedie Vaša cesta: Vyberte si svoje vozidlo s pohonom, ktorý bude vyhovovať Vášmu profilu používania a požadovaným jazdným vlastnostiam.

Alternatívna 7-rýchlostná automatická prevodovka 7G-TRONIC PLUS vám zaistí vysoký komfort a nízku spotrebu. Aj 6-stupňová prevodovka s ručným radením presvedčí vyvážením agility a efektivity. Pre aký variant pohonu sa rozhodnete: Vďaka sériovému elektromechanickému servoriadeniu, komfortnému adaptovaniu podvozka a zaveseniu jednotlivých kolies si vo Vite Tourer užijete efektivitu, kultúru chodu a komfort jazdy na úrovni osobného automobilu.

Mercedes PRO: zjednodušuje a urýchľuje Vaše podnikanie.

Mercedes PRO1 je novou značkou spoločnosti Mercedes-Benz Vans, ktorá zahŕňa všetky aktuálne a budúce služby, riešenia a digitálne služby pre vaše každodenné podnikanie. Náš cieľ: využívať digitálne možnosti pre zefektívnenie vášho podnikania.

Mercedes PRO pritom do jedného celku na webovej platforme spája všetky služby, ktoré sú pre vás podstatné. Na začiatku budú k dispozícii vybrané služby, ktoré budú neustále rozširované a individuálne prispôsobované vašim potrebám. Našou ambíciou je prepojiť vaše potreby s technológiami budúcnosti, ktoré sme vyvinuli, a následne ich inteligentným spôsobom integrovať do vašej každodennej práce.

1

Mercedes PRO je k dispozícii vo vybraných európskych krajinách. Ďalšie informácie získate od vášho predajcu Mercedes-Benz.

[*] Ďalšie informácie o oficiálnej spotrebe paliva a o oficiálnych špecifických emisiách CO2 nových osobných motorových vozidiel uvádza „Príručka o spotrebe paliva, emisiách CO2 a spotrebe prúdu nových osobných motorových vozidiel“, ktorú získate bezplatne na všetkých predajných miestach a v spoločnosti DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum