Mercedes me connect pre komerčných zákazníkov

Vaše vozidlo Mercedes-Benz pracuje pre vás – vďaka praktickým a všestranným funkciám Mercedes me connect

Digitálne vylepšenie pre váš všedný pracovný deň

Digitálne vylepšenie pre váš všedný pracovný deň

Digitálne vylepšenie pre váš všedný pracovný deň

Obohaťte si zážitok so svojím vozidlom Mercedes-Benz o digitálnu zložku a profitujte z väčšieho komfortu, servisu a bezpečnosti. Používajte váš chytrý telefón a multimediálny displej na ovládanie funkcií vozidla a prispôsobenie vašich nastavení. Dôležité informácie a praktické funkcie tak máte vždy poruke.

Prehľad produktov


Objavte svet produktov Mercedes me connect

Prehľad produktov


Objavte svet produktov Mercedes me connect

Mercedes me connect pre transportéry Mercedes-Benz

Mercedes me connect pre transportéry Mercedes-Benz

Mercedes me connect pre transportéry Mercedes-Benz

Digitálny svet produktov Mercedes me connect je k dispozícii aj pre vaše vozidlá Mercedes-Benz, ktoré používate na podnikateľské účely. Objavte výhody služieb Mercedes me connect, vďaka ktorým bude vaša spoločnosť vždy a všade prepojená aj s úžitkovými vozidlami Mercedes-Benz.

Využívajte služby Mercedes me connect a aplikáciu Mercedes me už teraz – funguje to takto

usp_mail.svg

1. Registrácia na portáli Mercedes me pre zákazníkov – podnikateľov

Ako firemný administrátor najprv na portáli Mercedes me vytvoríte svoj osobný účet Mercedes me a následne môžete vytvoriť firemný profil. Firemní administrátori aj iní používatelia vozidla musia mať svoj osobný identifikátor Mercedes me. Najprv musíte akceptovať podmienky používania služieb Mercedes me connect a musíte vyjadriť svoj súhlas s dohodou o zmluvnom spracovaní, aby ste mohli používať tieto služby.
usp_check.svg

2. Aktivovanie digitálnych produktov a pozvanie vodičov

Ako firemný administrátor môžete prepojiť vozidlá s firemným profilom, aktivovať digitálne produkty a určiť ďalších používateľov vozidiel prostredníctvom ich identifikátora Mercedes me – napríklad zamestnancov vašej spoločnosti.
usp_calender.svg

3. Inštalácia a spustenie aplikácie

Prostredníctvom osobného identifikátora Mercedes me sa firemní administrátori a používatelia vozidla teraz môžu prihlásiť do aplikácie Mercedes me, v ktorej môžu spravovať a používať služby Mercedes me connect.

Objavte rozmanité riešenia pre manažovanie autoparku

Objavte rozmanité riešenia pre manažovanie autoparku

Manažovanie autoparku

Hľadáte riešenie manažovania svojho autoparku alebo chcete začleniť svoje vozidlá Mercedes-Benz do už existujúceho systému manažovania autoparku? V rámci Mercedes-Benz Data vám spoločnosť Mercedes-Benz Connectivity Services GmbH poskytne vhodné riešenia priamo alebo v spolupráci s profesionálnymi partnermi.

Často kladené otázky


Často kladené otázky

Chcete sa dozvedieť viac informácií o službách Mercedes me connect pre komerčných zákazníkov? Tu nájdete najdôležitejšie otázky a odpovede týkajúce sa registrácie, aktivácie a používania.

Často kladené otázky


Často kladené otázky

Chcete sa dozvedieť viac informácií o službách Mercedes me connect pre komerčných zákazníkov? Tu nájdete najdôležitejšie otázky a odpovede týkajúce sa registrácie, aktivácie a používania.

  • Mercedes me connect pre firemných administrátorov
   • Ako môžem v pozícii firemného administrátora vytvoriť firemný profil v aplikácii Mercedes me?

    Ako môžem v pozícii firemného administrátora vytvoriť firemný profil v aplikácii Mercedes me?

    Registrácia firemného profilu je momentálne možná na portáli Mercedes me alebo prostredníctvom obchodníka. Ak chcete vytvoriť váš firemný profil, prihláste sa na portál Mercedes me alebo kontaktujte želaného obchodníka.

   • Som firemný administrátor a chcem prepojiť vozidlo. Prečo sa toto vozidlo nezobrazuje v zozname firemných vozidiel a nie je prístupné ani pre iných firemných používateľov, či už sú to vodiči alebo administrátori?

    Som firemný administrátor a chcem prepojiť vozidlo. Prečo sa toto vozidlo nezobrazuje v zozname firemných vozidiel a nie je prístupné ani pre iných firemných používateľov, či už sú to vodiči alebo administrátori?

    Vozidlo možno bolo priradené používateľskému profilu ako súkromné vozidlo. Priradenie firemného vozidla je momentálne možné na portáli Mercedes me alebo prostredníctvom obchodníka. Ak chcete vozidlo priradiť nanovo ako firemné vozidlo, odstráňte toto vozidlo z príslušného používateľského profilu, prihláste sa na portál Mercedes me a spustite prepojenie znovu.

   • Kde a ako môžem ako firemný administrátor kúpiť alebo predĺžiť služby prostredníctvom môjho firemného profilu, keď sa končí doba platnosti služieb, ktoré sú k dispozícii od výroby?

    Kde a ako môžem ako firemný administrátor kúpiť alebo predĺžiť služby prostredníctvom môjho firemného profilu, keď sa končí doba platnosti služieb, ktoré sú k dispozícii od výroby?

    Pre vozidlá, ktoré sú prepojené s firemným profilom, nie je obchod momentálne k dispozícii na všetkých trhoch. Preto sú kúpa a predĺženie služieb momentálne možné len pre súkromne  používané vozidlá.

   • Ako môžem v pozícii firemného administrátora pridať viac ako 20 vozidiel do môjho firemného profilu?

    Ako môžem v pozícii firemného administrátora pridať viac ako 20 vozidiel do môjho firemného profilu?

    Na prepojenie viac ako 20 vozidiel musíte nechať overiť vašu spoločnosť u obchodníka. Predložte mu potrebné dokumenty podľa oznámenia na portáli Mercedes me.

   • Som firemný administrátor a chcem vypovedať moju zmluvu o službách Mercedes me connect. Ako môžem zmluvu vypovedať?

    Som firemný administrátor a chcem vypovedať moju zmluvu o službách Mercedes me connect. Ako môžem zmluvu vypovedať?

    Ak chcete vypovedať vašu zmluvu ako firemný administrátor, prihláste sa, prosím, na portál Mercedes me. Po vypovedaní zmluvy sa deaktivujú všetky služby pre vozidlá, ktoré sú prepojené s vaším firemným profilom. Okrem toho sa zruší prepojenie pre všetky vozidlá a firemný profil sa odstráni. Tento proces sa nedá vrátiť späť. Berte, prosím, na vedomie, že vypovedanie vo firemnom kontexte spôsobí odstránenie firemného profilu.

   • Som firemný administrátor a odstránil som svoj identifikátor Mercedes me. Ako sa dostanem do môjho firemného profilu?

    Som firemný administrátor a odstránil som svoj identifikátor Mercedes me. Ako sa dostanem do môjho firemného profilu?

    Ak jediný alebo posledný zostávajúci firemný administrátor spoločnosti odstráni svoj identifikátor Mercedes me, odstránia sa aj všetky firemné profily, ktoré tento administrátor sám spravoval. Upozorňujeme, že o tom nebudete informovaní vy ani vodiči v rámci firemného profilu. Firemný profil nie je možné obnoviť a musí sa vytvoriť nanovo. Preto skôr ako odstránite svoj identifikátor Mercedes me, bezpodmienečne preneste firemný profil na iného firemného administrátora.

  • Mercedes me connect pre vodičov
   • Prečo ako vodič nemôžem spracovávať žiadne firemné profily, prípadne nemôžem pridávať používateľov alebo vozidlá?

    Prečo ako vodič nemôžem spracovávať žiadne firemné profily, prípadne nemôžem pridávať používateľov alebo vozidlá?

    Firemné profily môžu spracovávať len osoby v úlohe firemného administrátora. To pre vodičov nie je možné.

   • Mojim kolegom sa firemné vozidlo nezobrazuje v ich garáži v aplikácii Mercedes me. Prečo sa im nezobrazuje karta na Podnikateľské prostredie?

    Mojim kolegom sa firemné vozidlo nezobrazuje v ich garáži v aplikácii Mercedes me. Prečo sa im nezobrazuje karta na Podnikateľské prostredie?

    Vaši kolegovia pravdepodobne neboli pridaní do firemného profilu prostredníctvom ich osobného identifikátora Mercedes me. Firemného používateľa musí pozvať firemný administrátor na portáli Mercedes me.

   • Prečo ako vodič už viac nevidím žiadne firemné vozidlo v mojej garáži v aplikácii Mercedes me?

    Prečo ako vodič už viac nevidím žiadne firemné vozidlo v mojej garáži v aplikácii Mercedes me?

    Firemný administrátor možno odstránil vaše prepojenie, aby vozidlo uvoľnil pre iných používateľov. To sa môže stať aj bez vášho súhlasu, prípadne bez toho, aby ste o tom boli informovaní. Ak chcete vozidlo získať späť, vyberte ho v prehľade firemných vozidiel a znovu ho priraďte k sebe, keď už nie je priradené inému používateľovi.

   • Ako môžem v pozícii vodiča vypnúť sledovanie vozidla firemným administrátorom počas jazdy v firemnom vozidle?

    Ako môžem v pozícii vodiča vypnúť sledovanie vozidla firemným administrátorom počas jazdy v firemnom vozidle?

    Ak chcete ako vodič vypnúť geografické monitorovanie firemného vozidla, obráťte sa na naše služby pre zákazníkov alebo deaktivujte GPS prostredníctvom systém MBUX vo vozidle. Ďalšou možnosťou je vypnutie všetkých služieb s lokalizáciou GPS v aplikácii Mercedes me.