Skriňové vozidlo Citan | Transportéry Mercedes-Benz

Nové Skriňové vozidlo Citan. Ohromný dojem z priestoru.

Nové skriňové vozidlo Citan

Nové skriňové vozidlo Citan presviedča množstvom talentov: Pri kompaktných vonkajších rozmeroch disponuje veľkým ložným priestorom a priestorom pre vodiča. Vysoké užitočné zaťaženie v kombinácii s agilnými jazdnými vlastnosťami. Jeho ergonomicky riešené miesto pre vodiča a mnohé možnosti úprav v závislosti od prepravnej úlohy vám uľahčia prácu.

Najzaujímavejšie prvky.

  1. Kvalita
  2. Funkčnosť
  3. Bezpečnosť
  4. Spoľahlivosť
Kvalita typická pre značku, ktorú môžete vidieť a cítiť.

Atraktívny vzhľad a vysoký komfort idú v prípade nového vozidla Citan ruka v ruke. Jeho charakteristický dizajn exteriéru vyčnieva z davu. Po nastúpení vás privíta štýlovo stvárnený interiér vozidla. Aj vďaka množstvu komfortných výbav typických pre túto značku, ktoré sú už známe z iných konštrukčných radov, je nové vozidlo Citan skutočnou dodávkou Mercedes-Benz.

Vyrieši aj vašu prepravnú úlohu.

V novom skriňovom vozidle Citan sa skrýva množstvo dobrých nápadov, ktoré vám uľahčia prácu: Variabilne využiteľný ložný priestor má veľký objem a vysoké užitočné zaťaženie. Zvlášť ergonomický je interiér vozidla: od robustných sedadiel cez jednoduchú obsluhu až po praktické odkladacie priestory.

Profesionál aj v otázkach bezpečnosti

V skriňovom vozidle Citan ste vy a vaši spolujazdci na cestách v bezpečí. Súčasťou sériovej výbavy je komplexná ochrana pasažierov, ktorej súčasťou je okrem iného aj 6 airbagov. Na želanie vám môžu pomáhať mnohé aktívne asistenčné systémy.

Je vám k dispozícii vždy, keď ho potrebujete.

Nové skriňové vozidlo Citan sa vyznačuje takou spoľahlivosťou, akú môžete od vozidla Mercedes-Benz očakávať, a presviedča robustnými materiálmi a vysokou kvalitou spracovania. Skôr, ako ho budete mať vo vašich rukách, už preukázal svoju robustnosť v náročných letných a zimných skúškach Mercedes-Benz, ako aj v náročných koróznych testoch.

Kompaktný priestorový zázrak

Ložný priestor v novom skriňovom vozidle Citan má nízku nakladaciu hranu a je dobre prístupný, takže doň môžete nakladať a z neho vykladať ešte lepšie: vďaka veľkej šírke ložného priestoru medzi podbehmi kolies môžete napríklad ľahšie prekladať palety. Do skriňového vozidla Citan môžete nakladať cez asymetrické dvojkrídlové zadné dvere, ktoré sú súčasťou sériovej výbavy. Na želanie sa dodávajú posuvné dvere vľavo a vpravo, ako aj okná na zadných dverách a zadné výklopné dvere s oknom. Ešte viac priestoru ponúka dlhý variant vozidla. Vďaka zväčšeným posuvným dverám tu môžete naložiť europalety dokonca aj zboku.
Dĺžka vozidla
Štandardná
Dlhý variant
Ložná plocha
Ložný objem
Ložná dĺžka
Max. zaťaženie
2,35 m2
2,5 – 2,9 m3
1 806 mm
782 kg
2,9 m2
3,24 m3
1 903 mm

860 kg

 

Množstvo dobrých nápadov pre nenáročnú prácu.

To, ako flexibilné je nové skriňové vozidlo Citan, sa napríklad ukazuje v jeho priestore pre spolujazdcov: Keď ste častejšie na cestách v trojici, tak si môžete objednať dvojmiestnu lavicu pre spolujazdcov. Keď z času na čas potrebujete viac priestoru pre náklad, tak voliteľné sklopné sedadlo spolujazdca s deliacou mriežkou vám umožní nakladať aj dlhé predmety. Rovnako bez námahy môžete vašu dodávku obsluhovať pomocou intuitívneho konceptu ovládania a zobrazovania Mercedes-Benz.


Prináša do vozidla digitálny svet.

Chceli by ste vaše pracovné dni stráviť tak produktívne a bez stresu, ako to je možné, a zároveň zostať k dispozícii aj na cestách? Modulárne na seba nadväzujúce výbavy infotainment v novom vozidle Citan vás pritom podporia presne tými funkciami, ktoré sú pre vás dôležité. Najzaujímavejším prvkom je multimediálny systém MBUX s navigáciou a integráciou chytrého telefónu.

Mercedes-Benz User Experience

MBUX vám umožňuje úplne novým spôsobom si vychutnať multimédiá vo vozidle. To platí pre rozsiahle funkcie a možnosti zosieťovania, ako aj pre rozmanité spôsoby obsluhy vášho multimediálneho systému.

Dotykový displej

Pomocou dotykového displeja s vysokým rozlíšením a uhlopriečkou 17,8 cm (7 palcov) môžete multimediálny systém ovládať tak, ako to poznáte z vašich mobilných koncových zariadení. Ďalšia možnosť zadávania: tlačidlá na multifunkčnom volante.

„Hey Mercedes“ („Ahoj, Mercedes“)

Na spustenie rozsiahleho ovládania hlasom a komfortné ovládanie multimediálneho systému stačí povedať „Hey Mercedes“ („Ahoj, Mercedes“).

Produktívnejšia práca vďaka inteligentnej konektivite.

Výbavy infotainment v novom vozidle Citan majú riešenie takmer pre všetko: Chcete sa na cestách dostať rýchlejšie do cieľa pomocou aktuálnych údajov o premávke a bezdrôtovo nabíjať vaše mobilné koncové zariadenie? Alebo by ste chceli váš voliteľný multimediálny systém MBUX obsluhovať prostredníctvom dotykového displeja s vysokým rozlíšením, tlačidiel na multifunkčnom volante alebo prostredníctvom hlasového príkazu? Možné je všetko. Nové sú aj služby konektivity Mercedes me, ktoré do vašej dodávky prinášajú takmer neobmedzené možnosti informácií a zábavy, ako aj zvýšenie bezpečnosti.

Skriňové vozidlo Citan

Multimediálny systém MBUX

Skriňové vozidlo Citan

Služby Mercedes me connect1

Skriňové vozidlo Citan

Bezdrôtový systém nabíjania pre mobilné koncové zariadenia

1

Na používanie týchto služieb je potrebná registrácia na portáli Mercedes me, ako aj vyjadrenie súhlasu s podmienkami používania služieb Mercedes me. Okrem toho musí byť príslušné vozidlo prepojené s používateľským kontom. Po uplynutí úvodného obdobia platnosti možno platnosť služieb za poplatok predĺžiť. Prvotnú aktiváciu služieb môže zákazník vykonať počas jedného roka od prvej registrácie vozidla alebo uvedenia do prevádzky podľa toho, čo nastane skôr.

Zažite teraz skriňové vozidlo Citan.

Ikona "Vyhľadať predajcu"

Vyhľadajte predajcu.

A nájdite vo vašej blízkosti
Zistiť viac
Ikona "Konfigurovať vozidlo"

Nakonfigurujte si vozidlo.

A prispôsobte si ho sami
Zistiť viac
Úžitkové vozidlá Mercedes-Benz
Radi by ste spoznali naše vozidlá bližšie?
Objednajte sa na predvádzaciu jazdu alebo si nakonfigurujte vozidlo podľa vašich potrieb.