Skriňové vozidlo Citan | Financovanie | Transportéry Mercedes-Benz
Financovanie skriňového vozidla Citan

Nájdite vhodné financovanie pre vaše skriňové vozidlo Citan.

Financovanie skriňového vozidla Citan.

Naše finančné služby sú rovnako všestranné a flexibilné ako skriňové vozidlo Citan. Ak si chcete kúpiť váš Citan, avšak nechcete okamžite zaplatiť celú cenu vozidla, tak financovanie by pre vás mohlo byť tým správnym riešením. Pritom si môžete vybrať spomedzi rôznych produktov financovania. Všetky z nich vám umožňujú financovať vaše skriňové vozidlo Citan tak, aby ste si pritom mohli zachovať maximálnu flexibilitu.

Financovanie skriňového vozidla Citan od 269,– EUR mesačne.

Tento príklad financovania pre komerčných zákazníkov sa vzťahuje na skriňové vozidlo Citan 110 , vo výbave BASE, zdvihový objem: 1 332 cm3, 75 kW, benzín. Váš predajca Mercedes-Benz vám ochotne vypracuje individuálnu ponuku financovania.
Typ zákazníka Komerčný zákazník
Kúpna cena z výrobného závodu 16 493EUR
Akontácia 4 948EUR
Doba splácania v mesiacoch 48 mesiacov
Mesačná  splátka 269 EUR (všetky ceny sú uvedené bez DPH)
* Spotreba paliva kombinovaná: 6,8 - 6,7 l/100 km; kombinované emisie CO2: 153-152 g/km.

Vaše možnosti financovania.

Rozhodnite sa pre taký produkt financovania, s ktorým sa vám bude jazdiť najlepšie. Výšku akontácie, mesačnej splátky a poslednej splátky za vaše skriňové vozidlo Citan si môžete zvoliť tak, aby bol spôsob financovania dokonale prispôsobený vašim potrebám.

Štandardné financovanie.

Pri štandardnom financovaní získate váš nový transportér Mercedes-Benz rýchlo a pohodlne – a vaše financie budete mať pod kontrolou. Od začiatku môžete počítať s transparentnými nákladmi. A po uhradení poslednej mesačnej splátky bude vozidlo patriť už len vám.

Financovanie s poslednou splátkou.

Hľadáte financovanie transportéra s nízkou mesačnou splátkou? Potom môže byť financovanie s poslednou splátkou pre vás tou správnou voľbou. Vďaka vyššej splátke na konci zmluvy vám toto financovanie poskytne počas celej doby platnosti zmluvy požadovanú finančnú voľnosť.

Financovanie Plus3.

Chceli by ste sa až na konci zmluvy rozhodnúť, či budete ďalej jazdiť na vašom skriňovom vozidle Citan, alebo prejdete na nový model? U nás si môžete vybrať spomedzi nasledujúcich možností:

  • nadobudnutie vlastníctva splatením poslednej splátky
  • uzavretie následného financovania na splatenie poslednej splátky
  • vrátenie vozidla vášmu predajcovi Mercedes-Benz – a na želanie získanie nového modelu

Nájdite vášho partnera Mercedes-Benz.

Po nakonfigurovaní vášho požadovaného vozidla získate od vášho partnera Mercedes-Benz individuálnu a nezáväznú ponuku financovania. Tu nájdete správneho kontaktného partnera vo vašom okolí.

Ďalšie finančné služby spoločnosti Mercedes-Benz pre skriňové vozidlo Citan.

Aktuálne akcie financovania

Vždy aktuálne a atraktívne: Zistite viac o našich špeciálnych ponukách financovania. Možno máme pre vás presne takú ponuku, akú hľadáte.

Lízing: používanie na určitú dobu.

Kladiete dôraz na flexibilitu a viete si predstaviť, že by ste za pár rokov mohli jazdiť na inom transportéri Mercedes-Benz? Potom by pre vás mohla byť zaujímavá lízingová zmluva.

Istota na cestách: poistenie transportérov.

Na férové podmienky sa môžete spoľahnúť aj v prípade poistenia vášho skriňového vozidla Citan. Spolu s vybranými poisťovacími partnermi získate komplexnú ochranu.

Zažite teraz skriňové vozidlo Citan.