Zákazníci s vozovými parkmi I Mercedes-Benz
Zákazníci Mercedes-Benz s vozovými parkmi

Zákazníci Mercedes-Benz s vozovými parkmi.

Presne pre vaše potreby: modely a komponenty služieb Mercedes-Benz.

Nech už sú vaše podnikateľské ciele akékoľvek, transportéry Mercedes-Benz vás k nim spoľahlivo privedú. Na vašej ceste k úspechu vás okrem toho v závislosti od veľkosti a úlohy vášho vozového parku podporíme formou individuálnych služieb.

Produkty.

Vaša ambícia odvádzať každý deň dokonalú prácu je našou motiváciou. Na to, aby sa vášmu podnikaniu úspešne darilo, potrebujete silných partnerov: Či už ide o obratnú mestskú dodávku Citan, profesionálny multitalent Vito, funkčnú a terénnu Triedu X, štýlovú a pohodlnú Triedu V alebo všestranný a klasický transportér Sprinter – v prípade značky Mercedes-Benz máte po svojom boku vozidlo, ktoré je vždy pripravené na použitie a na ktoré sa môžete spoľahnúť. Aby ste sa mohli nerušene a naplno koncentrovať na vašu prácu.

Servis a mobilita.

Môžete si vychutnávať komplexnú starostlivosť o váš vozový park Mercedes-Benz presne podľa vašich požiadaviek. Sem patria benefity v prípade opráv, rýchla pomoc v prípade porúch a údržba a starostlivosť v kvalite Mercedes-Benz. Naši špecialisti sa nachádzajú v servise a všade tam, kde ich potrebujete.

 

Partnerstvo.

Vďaka najhustejšej predajnej sieti v Európe, ktorá len v Nemecku zahŕňa približne 1 200 predajných a servisných miest, sme vám a vášmu vozovému parku kedykoľvek k dispozícii. Nezáleží na tom, kedy a kde nás potrebujete.